10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Biolage Kondicionér pro barvené vlasy (Colorlast Conditioner) (Objem 200 ml) Biolage Kondicionér pro barvené vlasy (Colorlast Conditioner) (Objem 200 ml)
Biolage Kondicionér pro barvené vlasy (Colorlast Conditioner) (Objem 200 ml)

Kondicionér pro barvené vlasy vyživuje a zachovává zářivou barvu vlasů. Zanechává vlasy hebké a chrání je před zacucháním.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Kondicionér pro suché vlasy (Hydrasource Conditioner) (Objem 200 ml) Biolage Kondicionér pro barvené vlasy (Colorlast Conditioner) (Objem 200 ml)
Biolage Kondicionér pro suché vlasy (Hydrasource Conditioner) (Objem 200 ml)

Kondicionér pro suché vlasy dodává vlasům hydrataci, výživu, lesk a hebký vzhled.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Čisticí šampon Biolage (Clean Reset Shampoo) (Objem 250 ml) Biolage Kondicionér pro barvené vlasy (Colorlast Conditioner) (Objem 200 ml)
Biolage Čisticí šampon Biolage (Clean Reset Shampoo) (Objem 250 ml)

Hloubkově čisticí šampon je vhodný pro všechny typy vlasů.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Dárková sada péče pro poškozené vlasy Strength Recovery Biolage Vyhlazující šampon pro silné a krepaté vlasy Biolage SmoothProof (Shampoo) (Objem 250 ml)
Biolage Dárková sada péče pro poškozené vlasy Strength Recovery

Sada obsahuje:

Šampon pro poškozené vlasy Strenght Recovery (Shampoo) 250 ml Balzám pro poškozené vlasy Strength Recovery (Conditioning Cream) 200 ml Regenerační sprej pro poškozené vlasy Strength Recovery (Repairing Spray) 232 ml.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Dárková sada péče pro barvené vlasy Colorlast Biolage Vyhlazující šampon pro silné a krepaté vlasy Biolage SmoothProof (Shampoo) (Objem 250 ml)
Biolage Dárková sada péče pro barvené vlasy Colorlast

Sada obsahuje:

Šampon pro barvené vlasy (Colorlast Shampoo Orchid) 250 ml Kondicionér pro barvené vlasy (Colorlast Conditioner) 200 ml Multifunkční sprej na vlasy All In One Coconut (Multi Benefit Spray) 150 ml.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Multifunkční sprej na vlasy All In One Coconut (Multi Benefit Spray) Biolage Multifunkční sprej na vlasy All In One Coconut (Multi Benefit Spray)
Biolage Multifunkční sprej na vlasy All In One Coconut (Multi Benefit Spray)

Multifunkční sprej na vlasy Biolage All In One Coconut je vhodný pro všechny typy vlasů. Dodává vlasům beztížnou hydrataci a výživu a zároveň vlasy chrání proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Poskytuje vlasům termoochranu a usnadňuje jejich rozčesávání.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Dárková sada péče pro suché vlasy Hydrasource Biolage Multifunkční sprej na vlasy All In One Coconut (Multi Benefit Spray)
Biolage Dárková sada péče pro suché vlasy Hydrasource

Sada obsahuje:

Hydratační šampon pro suché vlasy Biolage Hydrasource (Shampoo) 250 ml Kondicionér pro suché vlasy (Hydrasource Conditioner) 200 ml Multifunkční sprej na vlasy All In One Coconut (Multi Benefit Spray) 150 ml.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Hydratační šampon pro suché vlasy Biolage Hydrasource (Shampoo) Biolage Multifunkční sprej na vlasy All In One Coconut (Multi Benefit Spray)
Biolage Hydratační šampon pro suché vlasy Biolage Hydrasource (Shampoo)

Suché vlasy často trpí krepatěním, roztřepenými konečky a nedostatkem lesku. Maxtrix našel inspiraci v rostlině aloe vera, která nikdy nevypadá suše, a jejími výtažky obohatil novou řadu Biolage Hydrasource.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Kondicionér pro jemné vlasy (Volumebloom Conditioner) Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) (Objem 250 ml)
Biolage Kondicionér pro jemné vlasy (Volumebloom Conditioner)

Kondicionér pro jemné vlasy bez objemu dodává vlasům výživu bez zatížení a dodává jim objem.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Šampon pro poškozené vlasy Strength Recovery (Shampoo) Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) (Objem 250 ml)
Biolage Šampon pro poškozené vlasy Strength Recovery (Shampoo)

Poškozené vlasy, bez lesku a života? Řada Biolage Strength Recovery, obohacená o veganský skvalan, regeneruje a zvýrazňuje přirozenost vlasů na pohled i na dotek. Šampon Strength Recovery je ideální pro vlasy poškozené barvením a stylingem.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) (Objem 250 ml) Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) (Objem 250 ml)
Biolage Šampon pro jemné vlasy bez objemu (Volumebloom Shampoo) (Objem 250 ml)

Šampon pro jemné vlasy bez objemu jemně čistí vlasy, dodává jim objem bez zatížení a zářivý lesk. Dodejte zplihlým vlasům objem díky nejmodernější technologii inspirované přírodou, která napodobuje rozvíjející se květ bavlníku.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Balzám pro poškozené vlasy Strength Recovery (Conditioning Cream) (Objem 200 ml) Biolage Hloubková maska pro nepoddajné a krepaté vlasy Smoothproof Pack (Deep Treatment) 100 ml (Objem 100 ml)
Biolage Balzám pro poškozené vlasy Strength Recovery (Conditioning Cream) (Objem 200 ml)

Poškozené vlasy, bez lesku a života? Řada Biolage Strength Recovery, obohacená o veganský skvalan, regeneruje a zvýrazňuje přirozenost vlasů na pohled i na dotek. Balzám Strength Recovery je ideálním pomocníkem pro suché a poškozené vlasy.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Hloubková maska pro nepoddajné a krepaté vlasy Smoothproof Pack (Deep Treatment) 100 ml (Objem 100 ml) Biolage Hloubková maska pro nepoddajné a krepaté vlasy Smoothproof Pack (Deep Treatment) 100 ml (Objem 100 ml)
Biolage Hloubková maska pro nepoddajné a krepaté vlasy Smoothproof Pack (Deep Treatment) 100 ml (Objem 100 ml)

Hloubková maska pro nepoddajné a krepaté vlasy Smoothproof Pack regeneruje vlasy a uhlazuje je. Usnadňuje jejich rozčesávání, zlepšuje pružnost vlasových vláken a posiluje vlasová vlákna. Výsledkem jsou vlasy plné vitality, lesklé a jemné. .

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Hloubková maska pro suché vlasy Hydra Source Pack (Deep Treatment) 100 ml (Objem 100 ml) Biolage Hloubková maska pro nepoddajné a krepaté vlasy Smoothproof Pack (Deep Treatment) 100 ml (Objem 100 ml)
Biolage Hloubková maska pro suché vlasy Hydra Source Pack (Deep Treatment) 100 ml (Objem 100 ml)

Hloubková maska pro suché vlasy Hydra Source Pack regeneruje vlasy po celé jejich délce, intenzivně vlasy hydratuje a působí do hloubky vlasového vlákna. Obnovuje strukturu vlasů, prodlužuje životnost barvy a zanechává vlasy hebké na dotek. .

můžete mít 28.2. - 29.2.

Novinka
Biolage Kondicionér pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Conditioner) (Objem 200 ml) Biolage Kondicionér pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Conditioner) (Objem 200 ml)
Biolage Kondicionér pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Conditioner) (Objem 200 ml)

Extrémně poškozené vlasy, bez lesku a života? Řada Biolage Bond Therapy, obohacená o kokosový olej a kyselinu citronovou, obnovuje vlasové vazby u extrémně poškozených vlasů. Výsledkem jsou obnovené, uhlazené, lesklé a zdravé vlasy.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Novinka
Biolage Multifunkční olej na vlasy All-In-One (Multi-Benefit Oil) 125 ml Biolage Kondicionér pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Conditioner) (Objem 200 ml)
Biolage Multifunkční olej na vlasy All-In-One (Multi-Benefit Oil) 125 ml

Toužíte po zářivých a hebkých vlasech jako satén? Multifukční olej Biolage All-In-One se o to postará. Intenzivně a hloubkově je vyživí, avšak bez nadměrného zatížení. Složení s moringovým olejem vlasům dodá saténový lesk a hebkost.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Objemový sprej na vlasy (VolumeBloom Full-Lift Volumizer Spray) 250 ml Biolage Kondicionér pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Conditioner) (Objem 200 ml)
Biolage Objemový sprej na vlasy (VolumeBloom Full-Lift Volumizer Spray) 250 ml

Neoplachující objemový sprej, který vyplňuje prostor ve vlasových vláknech a dodává jim objem, který nezplihne.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Novinka
Biolage Předšamponová péče pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Intensive Treatment) 150 ml Biolage Předšamponová péče pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Intensive Treatment) 150 ml
Biolage Předšamponová péče pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Intensive Treatment) 150 ml

Extrémně poškozené vlasy, bez lesku a života? Řada Biolage Bond Therapy, obohacená o kokosový olej a kyselinu citronovou, obnovuje vlasové vazby u extrémně poškozených vlasů. Výsledkem jsou obnovené, uhlazené, lesklé a zdravé vlasy.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Regenerační sprej pro poškozené vlasy Strength Recovery (Repairing Spray) 232 ml Biolage Předšamponová péče pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Intensive Treatment) 150 ml
Biolage Regenerační sprej pro poškozené vlasy Strength Recovery (Repairing Spray) 232 ml

Poškozené vlasy, bez lesku a života? Řada Biolage Strength Recovery, obohacená o veganský skvalan, regeneruje a zvýrazňuje přirozenost vlasů na pohled i na dotek. Tato péče ve spreji posiluje vlasové vlákno a zároveň chrání zcitlivělé vlasy před tepelným stylingem.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Biolage Šampon pro eliminaci žlutých odstínů Color Last (Purple Shampoo) 250 ml Biolage Termoochranný tvarující krém na vlasy Hydra Source (Blow Dry Shaping Lotion) 150 ml
Biolage Šampon pro eliminaci žlutých odstínů Color Last (Purple Shampoo) 250 ml

Šampon pro eliminaci žlutých odstínů Color Last je určen pro barvené a přírodní blond vlasy. Šampon čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim jejich přirozenou krásu. Brání vymývání barvy a chrání vlasy před nežádoucími žlutými odstíny. .

můžete mít 28.2. - 29.2.

Novinka
Biolage Šampon pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Shampoo) (Objem 250 ml) Biolage Termoochranný tvarující krém na vlasy Hydra Source (Blow Dry Shaping Lotion) 150 ml
Biolage Šampon pro extrémně poškozené vlasy Bond Therapy (Shampoo) (Objem 250 ml)

Extrémně poškozené vlasy, bez lesku a života? Řada Biolage Bond Therapy, obohacená o kokosový olej a kyselinu citronovou, obnovuje vlasové vazby u extrémně poškozených vlasů. Výsledkem jsou obnovené, uhlazené, lesklé a zdravé vlasy.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Novinka
Biolage Termoochranný tvarující krém na vlasy Hydra Source (Blow Dry Shaping Lotion) 150 ml Biolage Termoochranný tvarující krém na vlasy Hydra Source (Blow Dry Shaping Lotion) 150 ml
Biolage Termoochranný tvarující krém na vlasy Hydra Source (Blow Dry Shaping Lotion) 150 ml

V případě, že toužíte po přípravku, který zajistí rychlý dokonale tvarovaný účes a zároveň ochrání vlasy před teplem, pak vykoušejte termoochranný tvarující krém Biolage Hydra Source.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Společnost byla založená v USA v roce 1990 dvěma kadeřníky Arnie a Sydell Miller. Ti od začátku propagovali používání přírodních složek v kosmetice pro péči o vlasy. Díky vytrvalé důvěře v přírodu je dnes značka jednou z nejvyhledávanějších. Tento světový lídr v oblasti profesionální vlasové kosmetiky potvrzuje závazek udržitelnosti a zároveň nabízí vysoce kvalitní výrobky.