Biopon gelové hnojivo na orchideje 500 ml
61 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

BIOPON tekuté gelové hnojivo na orchideje 500 ml – Vysoce účinné minerální hnojivo je vhodné pro všechny druhy orchidejí. Pravidelné používání stimuluje dlouhodobé a časté kvetení (i několikrát ročně), poskytuje potřebné živiny, zvyšuje tvorbu poupat a zintenzivňuje barvu květů a listů.

Biopon zahradnické vápno 1 kg
54 Kč
Doprava zdarma

BIOPON  zahradnické vápno – univerzální zahradnické vápno určené pro ošetřování kmenů stromů. Tato metoda ochrany je mezi zahradníky a sadaři oblíbená již po mnoho generací nejen pro její vysokou účinnost, ale i snadné a levné použití.

Biopon duo elixír na orchideje 35 ml
25 Kč
Doprava zdarma

BIOPON duo elixír na orchideje 35 ml – toto hnojivo je k okamžitému použití a to je velice snadné a pohodlné díky aplikátoru . Přírodní dvousložkové hnojivo je vhodné pro výživu a rychlou regeneraci všech druhů orchidejí.

Biopon elixír na orchideje 40 ml
25 Kč
Doprava zdarma

BIOPON elixír na orchideje 40 ml – inovativní hnojivo je vhodné pro výživu všech druhů orchidejí. Jeden aplikátor dodává rostlině potřebné živiny po dobu až 4 týdnů. Speciální složení zajišťuje dlouhodobé a bohaté kvetení, syté barvy květů a zdravý růst rostlin.

Biopon Natural Vermikompost univerzální 500 ml
47 Kč
Doprava zdarma

Přírodní vermikompost je určený pro použití při pěstování všech druhů okrasných rostlin a zeleniny. Vyrábí se z vermikastů žížal, které ho při trávení půdy nasytí užitečnými mikroorganismy, které uvolňují živiny vázané v půdě.

Biopon hnojivo tyčinkové s vermikompostem 30ks
32 Kč
Doprava zdarma

Přírodní vermikompost je určený pro použití při pěstování všech druhů pokojových i balkonových rostlin.Vyrábí se z vermikastů žížal, které ho při trávení půdy nasytí užitečnými mikroorganismy, které uvolňují živiny vázané v půdě.

Biopon hnojivo na jahody 1 kg
67 Kč
Doprava zdarma

BIOPON hnojivo na jahody 1 kg – vícesložkové minerální hnojivo určené k hnojení zahradních a lesních jahod pěstovaných v půdě. Termín aplikace: III, VI.

Biopon gelové hnojivo na bylinky 250 ml
58 Kč
Doprava zdarma

BIOPON gelové hnojivo na bylinky – Vysoce účinné minerální hnojivo ve formě gelu je vhodné pro bylinky pěstované za kulinářskými i léčivými účely. Bylinky mají po použití zdravý vzhled a intenzivní zelenou barvu.

Biopon elixír na muškáty a balkonové rostliny 35 ml
24 Kč
Doprava zdarma

BIOPON elixír je vícesložkové inovativní hnojivo vhodné na podporu růstu muškátů a dalších balkónových rostlin. Jeden aplikátor dodává rostlině potřebné živiny po dobu 4 týdnů. Speciální složení zajišťuje dlouhodobé a bohaté kvetení, syté barvy květů a zdravý růst rostlin.

Biopon gelové hnojivo na hortenzie 500 ml
127 Kč
Doprava zdarma

BIOPON gelové hnojivo na hortenzie je mimořádné minerální hnojivo určené pro všechny druhy rododendronů a azalek. Pečlivě vybrané živiny a minerály zajišťují dlouhou dobu kvetení a urychlují tvorbu poupat. Při pravidelném používání pomáhá udržovat květiny v dobrém stavu po celý rok.

Biopon gelové hnojivo na muškáty 1 l
118 Kč
Doprava zdarma

BIOPON gelové hnojivo na muškáty 1L – tekuté vícesložkové minerální hnojivo určené pro všechny varianty pelargónií. Obsah dusíku v amidové formě prodlužuje účinnou dobu, proto rostliny nemusí být hnojeny denně. Optimálně vybírané množství draslíku rostliny povzbuzuje k bohatému květu.

Biopon hnojivo na rajčata, okurky a zeleniny 1 kg
65 Kč
Doprava zdarma

Vícesložkové minerální hnojivo na zeleninu, především na rajčata a okurky. Vhodné k hnojení rostlin venku i ve skleníku či foliovníku. Výživově vhodné pro rostliny ve fázi rozsazování a plození. Zvýšený obsah K má pozitivní vliv na zdravou a velkou úrodu.

Biopon hnojivo tyčinkové na muškáty 30ks
32 Kč
Doprava zdarma

Přírodní tyčinkové hnojivo zajišťuje výživu rostlin a je vhodné pro balkónové květiny – pelargonie, surfinie, a jiné kvetoucí rostliny. Díky svému vécesložkovému složení (Draslík, Fosfor) zajišťuje intenzivní růst,bohaté kvetení a krásné zbravení květů a listů.

Biopon natural Vermikompost bylinky a zelenina 500 ml
47 Kč
Doprava zdarma

Přírodní vermikompost je určený pro použití při pěstování všech druhů okrasných rostlin a zeleniny. Vyrábí se z vermikastů žížal, které ho při trávení půdy nasytí užitečnými mikroorganismy, které uvolňují živiny vázané v půdě.

Biopon natural Vermikompost na kvetoucí rostliny 500 ml
45 Kč
Doprava zdarma

Přírodní vermikompost je určený pro použití při pěstování všech druhů okrasných rostlin. Vyrábí se z vermikastů žížal, které ho při trávení půdy nasytí užitečnými mikroorganismy, které uvolňují živiny vázané v půdě.

Biopon tekuté hnojivo na balkónové rostliny 500 ml
51 Kč
Doprava zdarma

BIOPON tekuté hnojivo na balkónové rostliny.- Vysoce účinné minerální hnojivo ve formě tekutého gelu je vhodné pro všechny druhy balkónových a terasových rostlin. Poctivě vybrané složení zaručuje správný růst rostlin a překrásnou barvu květů.

Biopon tekuté hnojivo na muškáty 500 ml
51 Kč
Doprava zdarma

BIOPON tekuté hnojivo na muškáty Vysoce účinné minerální hnojivo ve formě tekutého gelu je vhodné pro všechny druhy pelargonií. Díky správně vyváženému složení a draslíku nevyžadují pravidelné hnojené rostliny tak časté hnojení.

Biopon tekuté hnojivo na surfinie a petunie 500 ml
51 Kč
Doprava zdarma

BIOPON vysoce účinné minerální hnojivo pro surfinie a petunie se díky pravidelnému používání stimuluje dlouhodobě a tím způspbuje časté kvetení (i několikrát ročně) poskytuje potřebné živiny, zvyšuje tvorbu poupat a zintenzivňuje barvu květů a listů. Vhodné pro hnojení listů i do půdy.

Biopon tekuté hnojivo na zeleninu 500 ml
51 Kč
Doprava zdarma

BIOPON snadno rozpustné tekuté hnojivo na zeleninu obsahuje jedinečnou kombinaci živin , která díky draslíku podporuje správnou tvorbu plodů a jejich zrání. Vyvážený obsah dusíku přispívá k optimálnímu růstu plodů a vývoji rostlin a nedojde tím tak k ukládání škodlivých dusičitanů. Balení: 500 ml.