Biopon elixír na orchideje 35 ml
20 Kč

BIOPON elixír na orchideje 35 ml – inovativní hnojivo je vhodné pro výživu všech druhů orchidejí. Jeden aplikátor dodává rostlině potřebné živiny po dobu až 4 týdnů. Speciální složení zajišťuje dlouhodobé a bohaté kvetení, syté barvy květů a zdravý růst rostlin.

Biopon duo elixír na orchideje 35 ml
25 Kč

BIOPON duo elixír na orchideje 35 ml – toto hnojivo je k okamžitému použití a jeho použití je velice snadné a pohodlné díky aplikátoru.Inovativní dvousložkové hnojivo je vhodné pro výživu a rychlou regeneraci všech druhů orchidejí.

Biopon gelové hnojivo na orchideje 500 ml
66 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BIOPON gelové hnojivo na orchideje 500 ml – vysoce účinné minerální hnojivo ve formě gelu je vhodné pro všechny druhy orchidejí. Pravidelné používání stimuluje dlouhodobé a časté kvetení (i několikrát ročně), poskytuje potřebné živiny, zvyšuje tvorbu poupat a zintenzivňuje barvu květů a listů.

Biopon hnojivo na rajčata, okurky a zeleniny 1 kg
65 Kč

Vícesložkové minerální hnojivo na zeleninu, především na rajčata a okurky. Vhodné k hnojení rostlin venku i ve skleníku či foliovníku. Výživově vhodné pro rostliny ve fázi rozsazování a plození. Zvýšený obsah K má pozitivní vliv na zdravou a velkou úrodu.

Biopon gelové hnojivo na bylinky 250 ml
54 Kč

BIOPON gelové hnojivo na bylinky – vysoce účinné minerální hnojivo ve formě gelu je vhodné pro bylinky pěstované za kulinářskými i léčivými účely. Bylinky mají po použití zdravý vzhled a intenzivní zelenou barvu.

Biopon zahradnické vápno 1 kg
50 Kč

BIOPON  zahradnické vápno – univerzální zahradnické vápno určené pro ošetřování kmenů stromů. Tato metoda ochrany je mezi zahradníky a sadaři oblíbená již po mnoho generací nejen pro její vysokou účinnost, ale i snadné a levné použití.

Biopon gelové hnojivo na muškáty 1 l
118 Kč

BIOPON gelové hnojivo na muškáty 1L – tekuté vícesložkové minerální hnojivo určené pro všechny varianty pelargónií. Obsah dusíku v amidové formě prodlužuje účinnou dobu, proto rostliny nemusí být hnojeny denně. Optimálně vybírané množství draslíku rostliny povzbuzuje k bohatému květu.

Biopon hnojivo na jahody 1 kg
67 Kč

BIOPON hnojivo na jahody 1 kg – vícesložkové minerální hnojivo určené k hnojení zahradních a lesních jahod pěstovaných v půdě. Termín aplikace: III, VI.