Bioturm VZOREK Zinková mast 3 ml

Bioturm VZOREK Zinková mast 3 ml

28 Kč

Regenerační mast s antimikrobiálními vlastnostmi zinku regeneruje, zklidňuje a napomáhá vysychat mokvající nebo podrážděné oblasti pokožky.

Partner: FOLLY.cz
Bioturm Intimní mycí pěna brusinka 250ml

Bioturm Intimní mycí pěna brusinka 250ml

330 Kč

Intimní mycí pěna se silou brusinek a vysokým obsahem kyseliny mléčné jemně čistí a napomáhá zachovat přirozenou intimní flóru. Extrakt z brusinek má antioxidační a protizánětlivé vlastnosti a podporuje vlastní regenerační a metabolické procesy pokožky.

Partner: FOLLY.cz
Bioturm Tělové mléko 10% Urea 200 ml

Bioturm Tělové mléko 10% Urea 200 ml

434 Kč

Vysoce regenerační lipidové tělové mléko s 10% močovinou, panthenolem,  lakto-intenzivním komplexem a rostlinnými oleji poskytuje intenzivní vlhkost a hloubkově regeneruje suchou a problematickou pokožku. Narovnává lipidovou vrstvu pokožky, snižuje její začervenání a svědění.

Partner: FOLLY.cz
Bioturm VZOREK Šampon pro objem vlasů 3 ml

Bioturm VZOREK Šampon pro objem vlasů 3 ml

28 Kč

Přírodní šampón s aloe vera  a heřmánkem pro hloubkovou hydrataci jemných vlasů bez objemu. Snižuje statickou elektřinu a vlasy opět získají objem. Aloe vera je tradiční rostlina, která roste v tropickém podnebí. Extrak z Aloe Vera má protizánětlivé, zvlhčující, stimulující buňky a hojení ran.

Partner: FOLLY.cz
Bioturm Vlasové sérum pro suchou a šupinatou pokožku hlavy 150 ml
1x

Bioturm Vlasové sérum pro suchou a šupinatou pokožku hlavy 150 ml

398 Kč

Speciální formule vlasového séra s lakto-intenzivním komplexem a betainem pečuje o suchou pokožku hlavy nebo problematickou pokožku hlavy s psoriázou a neurodermatitidou. Výtažek z květů listů vinné révy má protizánětlivé vlastnosti, snižuje svědění a transepidermální ztrátu vody.

Partner: FOLLY.cz
Bioturm VZOREK Šampon pro suchou a šupinatou pokožku

Bioturm VZOREK Šampon pro suchou a šupinatou pokožku

28 Kč

Speciální formule šampónu Bioturm No.15 s laktoinvazivním komplexem a betainem pečuje o suchou pokožku hlavy v případě problematické pokožky hlavy s psoriázou nebo neurodermatitidy. Betain je derivát aminokyseliny, který se extrahuje z melasy cukrové řepy (Beta vulgaris).

Partner: FOLLY.cz
Bioturm Arnikový krém 150 ml

Bioturm Arnikový krém 150 ml

380 Kč

Lehká a snadno vstřebatelná Arniková mast působí proti těžkým a unaveným nohám nebo bolestivým svalům. Organický výtažek z arniky stimuluje metabolismus a podporuje regeneraci. Mentol osvěžuje, příjemně chladí a dodá svěží vůni. Krém můžete použít i k léčbě pohmožděnin a modřin.

Partner: FOLLY.cz
Bioturm Heřmánková mast 100 ml

Bioturm Heřmánková mast 100 ml

320 Kč

Heřmánková mast regeneruje, zklidňuje a pečuje o suchou, citlivou i ekzematickou pokožku kojenců, dětí i dospělých. S vysoce koncentrovaným organickým heřmánkem zklidňuje podráždění a zvlhčuje pokožku.

Partner: FOLLY.cz
Bioturm Intenzivní mast na lupénku 50 ml

Bioturm Intenzivní mast na lupénku 50 ml

1 099 Kč
Doprava zdarma

Intenzivní mast se silou tygří trávy, bambuckým máslem a oleji pro suchou, problematickou a svědící pokožku trpící psoriázou, které snižuje podráždění, zarudnutí.

Partner: FOLLY.cz
Bioturm Intenzivní vlasová kůra 125 ml

Bioturm Intenzivní vlasová kůra 125 ml

199 Kč

Speciální formule intezivní vlasové kůry Bioturm No.113 pro suché, lámavé a jemné vlasy s lecitinovými a pšeničnými proteiny regenerují strukturu vlasů a usnadňují rozčesávání i dlouhých vlasů.

Partner: FOLLY.cz

Německá Společnost BIOTURM GmbH sídlí ve Westerwaldu a byla založena v roce 2001 Martinem Eversem, který má více jak 30 let zkušeností v oboru biopotravin a bio kosmetiky. Martin jako organický průkopník je do problematiky dlouhodobě zapojen, nejprve jako generální ředitel „Martin Evers Naturkost", později byl také zodpovědný za společnost „Bruno Fischer Naturkost". Udělal mnoho výzkumů a testů s biopotravinami a mléčnými výrobky a rychle si uvědomil, že složky organické syrovátky zvláště vyhovují problematické kůži. Další výzkum ho vedl k lakto-intenzivnímu aktivnímu komplexu. Odkud pochází název BIOTURM? Za svůj název vděčí historické vodárenské věži stojící na místě společnosti. BIOTURM je kombinací Bio a Turm (turm -německé slovo pro věž). Věž stojí jako symbol vidění, stability a ochrany. Jak říká Martin, tento obraz není zatížen předsudky a může být naplněn našimi sny a vizemi - například sloganem „pomáhá pokožce uzdravovat se". Obě části názvu jsou důležité, nejprve slovo „Bio", které ukazuje klasifikaci na certifikovanou bio kosmetiku, ale také slovo „Turm" jako výše uvedený symbol. Značka BIOTURM znamená lékařskou organickou kosmetiku pro všechny lidi, kteří mají problematickou pleť (suchá kůže, alergická kůže, neurodermatitida, psoriáza, akné atd.). Kosmetika BIOTURM pomáhá léčit různé kožní problémy. Mnoho produktů obsahuje základní unikátní lakto-intenzivní aktivní komplex - masti, krémy, pleťové vody až po intimní linii a šampony. Komplex je vyroben z certifikované organické syrovátky a obsahuje mnoho složek, které lze nalézt v podobném složení v přírodním prostředí pokožky: syrovátkové proteiny a aminokyseliny, kyselina mléčná a její soli, minerály, stopové prvky, uhlohydráty a vitamíny. Tudíž již základ výrobků je v souladu s pokožkou a velmi dobře snášen. Způsobuje normalizaci kožní flóry a kyselého pláště. Přírodní kyselina mléčná, esenciální aminokyseliny, stopové prvky atd. Jsou pokožkou dobře vstřebávány a normalizují úroveň vlhkosti v pokožce. Kůže dostane to, co potřebuje, aby zůstala zdravá. Do dnešního dne tým BIOTURM vyvinul řadu více než 100 produktů pro péči o pleť, pokožku, vlasy a neustále hledá další produkty, které pomáhají pokožku léčit. Značka si získala mnoho věrných zákazníků, což je pro zakladatele Martina a Karin důležité a motivuje je to v dalším vývoji a vizi produktů, které pomáhají zvyšovat pohodu lidí a zodpovědně zacházet s životním prostředím. Po studiích se k nim připojily i jejich dcery Jasmina a Laura. Společně chtějí sledovat směr, který jejich rodiče začali před více než 15 lety, a nadále nabízet certifikovanou přírodní kosmetiku, která klientům pomáhá s účinnými produkty.