Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bird-X Monitorovací past Hoy Hoy na pavouky, šváby a jiný lezoucí hmyz Bird-X Monitorovací past Hoy Hoy na pavouky, šváby a jiný lezoucí hmyz
Bird-X Monitorovací past Hoy Hoy na pavouky, šváby a jiný lezoucí hmyz

Monitorovací past Hoy Hoy na pavouky, šváby, rybenky, rusy a jiný lezoucí hmyz Monitorovací past nezapáchá, neobsahuje žádné pesticidy, je bezpečný pro vás i vaše domácí mazlíčky Velmi snadné použití – 1 monitor na 1 místnost Velmi atraktivní design. Výšku lze upravit do dvou poloh.

můžete mít 24.3.

Bird-X Japonská ochranná síť proti holubům včetně úchytů (6×2,7 m) Bird-X Monitorovací past Hoy Hoy na pavouky, šváby a jiný lezoucí hmyz
Bird-X Japonská ochranná síť proti holubům včetně úchytů (6×2,7 m)

JAPONSKÁ OCHRANNÁ SÍŤ PROTI HOLUBŮM včetně úchytů (6×2,7 M) Holubi představují velký problém ve městech, balkonech a lodžiích. Znečišťují trusem okolí, přenáší vážné choroby i škůdce.

můžete mít 24.3.

Bird-X Japonská ochranná síť proti holubům včetně úchytů (3×2,7 m) Bird-X Monitorovací past Hoy Hoy na pavouky, šváby a jiný lezoucí hmyz
Bird-X Japonská ochranná síť proti holubům včetně úchytů (3×2,7 m)

JAPONSKÁ OCHRANNÁ SÍŤ PROTI HOLUBŮM včetně úchytů (3×2,7 M) Holubi představují velký problém ve městech, balkonech a lodžiích. Znečišťují trusem okolí, přenáší vážné choroby i škůdce.

můžete mít 24.3.

Bird-X Úchyt k japonským sítím proti holubům Bird-X CHEMOBAL GEL BIRD PROOF PROTI DOSEDÁNÍ PTACTVA 283 g
Bird-X Úchyt k japonským sítím proti holubům

ÚCHYT K JAPONSKÝM SÍTÍM Držáky – úchyty, které slouží k přichycení japonské sítě. Pro finální fixaci je potřeba použít odolné lepidlo s vysokou přilnavostí (doporučujeme lepidlo značky Mamut). Uvedená cena je za 1 kus úchytu. Doporučujeme použít úchyty po obvodu sítě po 40 cm.

můžete mít 24.3.

Bird-X Odchytová živolovná past na potkany Multicatch Bird-X CHEMOBAL GEL BIRD PROOF PROTI DOSEDÁNÍ PTACTVA 283 g
Bird-X Odchytová živolovná past na potkany Multicatch

Odchytová živolovná past na potkany Multicatch Kvalitní odchytová živolovná past z pozinkované oceli, která umožňuje zachytit až 15 hlodavců bez možnosti jejich úniku. Jedná se o šetrný humánní způsob, kdy hlodavce vychytáte a vypustíte na vhodném místě.

můžete mít 24.3.

Bird-X CHEMOBAL GEL BIRD PROOF PROTI DOSEDÁNÍ PTACTVA 283 g Bird-X CHEMOBAL GEL BIRD PROOF PROTI DOSEDÁNÍ PTACTVA 283 g
Bird-X CHEMOBAL GEL BIRD PROOF PROTI DOSEDÁNÍ PTACTVA 283 g

Gel Bird Proof je bezbarvý čirý gel, který zabrání dosedávání ptactva na parapetech, zábradlí, balkonech, římsách, sochách, reklamních tabulích, krovech atd. Mechanická zábrana – lepivý gel dokáže úspěšně zabránit ptactvu v dosedání a znečišťování na chráněných plochách.

můžete mít 24.3.

Bird-X Maketa létající sokol Bird-X Japonská ochranná síť proti holubům
Bird-X Maketa létající sokol

Maketa létající sokola – dravce s rozpětím křídel cca 51 cm. Součástí balení je i závěsný systém (kovový prut), díky kterému lze sokola připevnit například na stěnu nebo ke stromu. Maketa sokola se vlivem větru hýbe a tak „poletuje“ ve vzduchu.

můžete mít 24.3.

Bird-X Japonská ochranná síť proti holubům Bird-X Japonská ochranná síť proti holubům
Bird-X Japonská ochranná síť proti holubům

Holubi představují velký problém ve městech, balkonech a lodžiích. Znečišťují trusem okolí, přenáší vážné choroby i škůdce. Japonské ochranné sítě představují velmi efektivní a spolehlivé řešení problému s nalétáváním a znečišťováním těchto prostor. Jsou vhodné pro zateplené i nezateplené fasády.

můžete mít 24.3.

Bird-X Maketa sova - plašič ptáků Bird-X Japonská ochranná síť proti holubům
Bird-X Maketa sova - plašič ptáků

Maketa malé sovy. Výška cca 22 cm. Ve spodní části sovy je otvor pro zasazení na tyč nebo jiný držák. Maketa sovy je určena a slouží k plašení ptáků a nebo také jako dekorace vaší zahrady. Pro větší zahradu použijte víc menších maket nebo makety větší.

můžete mít 24.3.

Bird-X Past na myši s vůní sýra EASY SET 4ks Bird-X Past na myši s vůní sýra EASY SET 4ks
Bird-X Past na myši s vůní sýra EASY SET 4ks

PAST NA MYŠI EASY SET 4 KS Kvalitní pastička od firmy Victor – prověřená kvalita, více než stoletá tradice ve výrobě pastiček na myši.

můžete mít 24.3.

Bird-X Sprej na kuny a jiné hlodavce Bird-X Past na myši s vůní sýra EASY SET 4ks
Bird-X Sprej na kuny a jiné hlodavce

Sprej, který vytváří lehce lepkavý nános, poskytuje dlouhodobou ochranu proti překousání kabelů a jiných důležitých částí v automobilech proti kunám, myším, plchům, potkanům, lasičkám atd. Odolává i vlhkosti a dešti. Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Ošetřovaný prostor musí být studený.

můžete mít 24.3.

Bird-X PAST NA KRYSY A POTKANY EASY SET M205 Bird-X Past na myši s vůní sýra EASY SET 4ks
Bird-X PAST NA KRYSY A POTKANY EASY SET M205

PAST NA KRYSY A POTKANY EASY SET M205 Kvalitní mechanická past na potkany Velká spouštěč pro vyšší úspěšnost Snadné použití Dřevo je předem napuštěné sýrovou vůní, která potkany láká, nemusíte tedy použít jinou návnadu Past je vyrobena v USA.

můžete mít 24.3.

Přípravky na kontrolu výskytu ptactva.