BLACKBURN Switch Multi Tool
499 Kč

Všestranná sada 8 ks nářadí Blackburn Switch Multi Tool, která je zabalena do praktického pouzdra, v němž lze mít i občanku či platební kartu. V sadě naleznete různé imbusy, plochý šroubovák a torxy.

BLACKBURN Grid 13
599 Kč 592 Kč

Multifunkční nářadí Grid 13 od značky Blackburn je nezbytným pomocníkem pro každou vyjížďku na kole. Obsahuje 13 nejpoužívanějších nářadí pro údržbu kola.

BLACKBURN Slick

BLACKBURN Slick

Hodnocení: 5
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní lehký držák na lahev. Blackburn Slick má odolnou polykarbonátovou konstrukci. Výhodou je nízká váha, atraktivní design a dostupná cena.

BLACKBURN Wayside Multi Tool
899 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická multifunkční sada nářadí Wayside Multi Tool od značky Blackburn patří do povinné výbavy každého opravdového fanouška cyklistiky. Obsahuje 19 nejvyužívanějších funkcí, které pomohou s každou opravou.

BLACKBURN 2´FER USB (přední/zadní)
659 Kč 599 Kč

Chytré světlo Blackburn 2´FER USB, které může sloužit jako přední nebo jako zadní. Výkon 60 Lumenů (jako přední), 20 Lumenů (jako zadní), LED indikátor nabití. V balení 1 kus.

BLACKBURN Barrier Trunk Bag
3 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zadní brašna Blackburn Barrier Trunk Bag je kompatibilní se všemi zadními nosiči. Její výhodou je široký a přehledný vstup s magnetickým uchycením pásku! Objem 9,5 L.

BLACKBURN Grid 8
399 Kč 349 Kč

Multifunkční nářadí Grid 8 od značky Blackburn je nezbytným pomocníkem pro každou vyjížďku na kole. Obsahuje 8 nejpoužívanějších nářadí pro údržbu kola.

BLACKBURN Local 10
359 Kč 269 Kč

Výrazná zadní blikačka. Blackburn Local 10 má výkon 10 lm a splňuje ANSI FL-1 standard. Výhodou je jednoduché zapínání blikačky zmáčknutím celého skla – tlačítko ON/OFF. Připevnění pomocí silikonového úchytu.

BLACKBURN Local 15
459 Kč 389 Kč

Výrazná zadní blikačka. Blackburn Local 15 má výkon 15 lm a splňuje ANSI FL-1 standard. Výhodou je jednoduché zapínání blikačky zmáčknutím celého skla – tlačítko ON/OFF. Připevnění pomocí silikonového úchytu.

BLACKBURN Local 20

BLACKBURN Local 20

Hodnocení: 5
499 Kč

Výrazná zadní blikačka. Blackburn Local 20 má výkon 20 lm a splňuje ANSI FL-1 standard. Výhodou je jednoduché zapínání blikačky zmáčknutím celého skla – tlačítko ON/OFF. Připevnění pomocí silikonového úchytu.

BLACKBURN Local 75 + Local 15
899 Kč

Set předního a zadního světla Blackburn Local 75 + Local 15 poskytuje skvělou ochranu v nočním provozu. Světla se snadno montují a poskytují postačující výkon.

BLACKBURN Local Medium Seat Bag
499 Kč

Větší podsedlová brašnička Blackburn Local Medium Seat Bag s reflexními prvky a poutkem na blikačku. Objem: 1 litr. Voděodolná úprava proti nečekaným změnám počasí.

BLACKBURN Wayside MTB Cage White
399 Kč

Praktický držák na lahev. Blackburn Wayside MTB Cage White má boční vstup, který lze nastavit na pravou i levou stranu. Výhodou je velmi nízká hmootnost 45 g.

BLACKBURN 2´FER USB + 2´FER USB
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Výhodná sada 2 světel. Blackburn 2´FER USB + 2´FER USB je chytré řešení, které kombinuje přední a zadní světlo a poskytuje skvělou ochranu v nočním provozu. Světla se snadno montují a poskytují postačující výkon. Světlo může svítit buď červeně (zadní) nebo i bíle (přední).

BLACKBURN AirStik SL
499 Kč

Malá, ale přesto extra výkonná pumpička na silniční kola. Blackburn AirStik SL disponuje tlakem až 11 barů, díky kterému nafoukne každé kolo v mžiku. Kompaktní rozměry umožňují pumpičku vzít například i do kapsy. Je určena pouze pro galuskový ventil.

BLACKBURN Barrier Mud Guard Black/Grey
399 Kč

Blatník na přední vidlici s jednoduchou instalací pomocí pásků na suchý zip. Blackburn Barrier Mud Guard Black/Grey je vyroben z 0,8 mm silného recyklovatelného polypropylenu a je lehký a ohebný. Ochrání vaše oblečení od hrubých nečistot a bláta.

BLACKBURN Big Switch Multi Tool
799 Kč 609 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada nářadí o 15 kusech včetně praktického pouzdra, do kterého můžete vložit i peníze nebo platební kartu. Blackburn Big Switch Multi Tool obsahuje imbusy v různých velikostech, plochý šroubovák, Torx klíč T25 a T30, nýtovačku, centrovací klíče a oddělovač brzdových destiček.

BLACKBURN Click Front

BLACKBURN Click Front

Hodnocení: 5
279 Kč 189 Kč

Malá přední blikačka Blackburn Click Front, která se zapíná jednoduchým kliknutím na krycí sklo. Pomocí pružného silikonového pásku lze upnout téměř kamkoliv. Váha pouhých 17 gramů.

BLACKBURN Click Rear Black
269 Kč

Malé dvoudiodové světlo. Blackburn Click Rear Black se zapíná jednoduchým zmáčknutím krycího skla. S tímto malým zadním světlem budete v provozu nepřehlédnutelní. Vybaveno silikonovým páskem pro snadné připevnění.

BLACKBURN Click USB Front + Click USB Rear (set)
949 Kč 719 Kč

Výhodná sada přední a zadní blikačky. Blackburn Click USB Front + Click USB Rear zajistí, že v provozu budete nepřehlédnutelní. Výhodou je voděodolnost dle IP65, vysoká svítivost a integrovaná dobíjecí Li-Ion baterie.

BLACKBURN Dayblazer 400 + Click USB Rear
1 299 Kč 879 Kč

Set předního světla a zadní blikačky na kolo pro ochranu v každodenním provozu. Blackburn Dayblazer 400 + Click USB Rear v lehkém provedení, s možností dobíjení přes micro USB a svítivostí 400 lumenů. Zvolit si můžete ze čtyř módů blikání nebo svícení.

BLACKBURN Grid Large Bag Black Reflective
699 Kč 439 Kč

Velká podsedlová brašnička vhodná na duši, nářadí nebo montpáky. Blackburn Grid Large Seat Bag Black Reflective je provedena v černé barvě s reflexními boky, polstrováním a poutkem na blikačku. Voděodolný zip zabrání poškození uložených věcí.

BLACKBURN Grid Medium Seat Bag Black Reflective
599 Kč 439 Kč

Středně velká podsedlová brašnička vhodná na duši, nářadí nebo montpáky. Blackburn Grid Medium Seat Bag Black Reflective je provedena v černé barvě s reflexními boky, polstrováním a poutkem na blikačku. Voděodolný zip zabrání poškození uložených věcí.

BLACKBURN Grid Small Seat Bag Black Reflective
499 Kč 379 Kč

Malá podsedlová brašnička, vhodná pro uložení duše, nářadí nebo montpáky. Blackburn Grid Small Seat Bag Black Reflective je provedena v černé barvě s reflexními boky, polstrováním a poutkem na blikačku. Voděodolný zip zabrání poškození uložených věcí.

BLACKBURN Local 50

BLACKBURN Local 50

Hodnocení: 5
449 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní přední světlo Blackburn Local 50 poskytuje prostřednictvím 2 LED světelný výkon 50 lm. Světlo je pro větší bezpečnost viditelné i z boku. Výhodou je snadná montáž bez nářadí a dlouhá výdrž až 122 hodin (dle módu).

BLACKBURN Local 50 + Local 10
699 Kč

Set předního a zadního světla Blackburn Local 50 + Local 10 poskytuje skvělou ochranu v nočním provozu. Světla se snadno montují a poskytují postačující výkon.

BLACKBURN Local 75

BLACKBURN Local 75

Hodnocení: 4,5
559 Kč 529 Kč

Přední světlo Blackburn Local 75 dává prostřednictvím 2 LED diod výkon 75 Lumenů. Světlo je díky silikonovému pásku viditelné i z boku. Napájení na tři AA baterie, snadná montáž bez nářadí. 25 hodin na maximální výkon, 44 hodin standardního svícení, 98 hodin blikání.

BLACKBURN Local Small Seat Bag
499 Kč 379 Kč

Malá podsedlová brašnička Blackburn Local Small Seat Bag s reflexními prvky a poutkem na blikačku. Voděodolná úprava proti nečekaným změnám počasí.

BLACKBURN Local Top Tube Bag
499 Kč 459 Kč

Praktická přední brašna Blackburn Local Top Tube Bag, která se připevní na horní rámovou trubku, vám zajistí snadný přístup k dokladům, malé svačině nebo klíčům.

BLACKBURN Mammoth AnyValve
499 Kč 479 Kč

Kvalitní kompaktní pumpička. Blackburn Mammoth AnyValve disponuje extrémním výkonem. Tato pumpička je ideální doplněk pro vaše vyjížďky na MTB. Výhodou je univerzální využití na oba typy ventilku a precizní dílenské zpracování.

BLACKBURN Mammoth Flex
999 Kč 949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Drobná výkonná pumpička. Blackburn Mammoth Flex disponuje flexibilní hlavicí, která je kompatibilní s každým ventilkem. Pumpička je vybavena manometrem pro přesné nafouknutí.

BLACKBURN Mountain AnyValve
399 Kč 359 Kč

Výkonná ruční pumpa na kolo. Blackburn Mountain AnyValve má odolné hliníkové tělo a ergonomicky tvarovanou rukojeť pro snadné pumpování. Disponuje hlavicí, která je použitelná pro všechny typy ventilků.

BLACKBURN Piston 1 Matte Black/White
699 Kč 639 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Blackburn Piston 1 Matte Black/White má 640 mm dlouhé ocelové tělo se stabilní základnou. Pumpa je vybavena velkým manometrem, který má kontrastní označení. Pumpa je kompatibilní se všemi druhy ventilků.

BLACKBURN Piston 2 Matte Black/Cyan
999 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Blackburn Piston 2 Matte Black/Cyan má 660 mm dlouhé ocelové tělo se stabilní základnou. Pumpa je vybavena velkým manometrem, který má kontrastní označení. Pumpa je kompatibilní se všemi druhy ventilků.

BLACKBURN Wayside MTB Cage Black
399 Kč 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický držák na lahev. Blackburn Wayside MTB Cage Black má boční vstup, který lze nastavit na pravou i levou stranu. Výhodou je velmi nízká hmootnost 45 g.

BLACKBURN SplashBoard Fender Combo
799 Kč

Sada blatníků Blackburn Splashboard Fender Combo na horská kola velikosti 26"-29". Přední blatník umístíte na spodní rámovou trubku. Zadního blatník s umístěním na sedlovku s nastavitelným úhlem.

BLACKBURN NE Tech Mag 1 trenažér
3 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Základní model trenažéru s magneticky bržděnou odporovou jednotkou, pro 26"-29", hmotnost 6713 g.

BLACKBURN Big Switch Multi Tool - rozbaleno-28%
799 Kč 569 Kč

Rozbaleno

Sada nářadí o 15 kusech včetně praktického pouzdra, do kterého můžete vložit i peníze nebo platební kartu. Blackburn Big Switch Multi Tool obsahuje imbusy v různých velikostech, plochý šroubovák, Torx klíč T25 a T30, nýtovačku, centrovací klíče a oddělovač brzdových destiček.

BLACKBURN Local Ride Kit
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Základní sada Blackburn Local Ride Kit obsahuje vše, co můžete potřebovat na vyjíždce: podsedlovou brašnu Local Medium Seat Bag, multifunkční nářadí Heist 6, montpáky a pumpičku Mountain Air.

BLACKBURN Central 20 USB
799 Kč 679 Kč

Výkonná zadní blikačka Blackburn Central 20 USB poskytuje díky 2 LED světelný výkon 20 lm. Blikačka splňuje přísný standard ANSI FL-1 a její výhodou je snadné dobíjení přes micro USB. Na jedno nabití vydrží až 25 hodin svícení nebo 76 hodin blikání.

Přes 30 let tradice má na kontě značka Blackburn, americký výrobce špičkových doplňků pro cyklistiku jako jsou pumpičky, cyklocomputery, nářadí, trenažéry, blikačky nebo výkonná světla. Maximální funkčnost a propracovaný design, velká spolehlivost a vyjímečné vlastnosti jsou přednostmi viditelnými na první pohled.

Přes 30 let tradice má na kontě značka Blackburn, americký výrobce špičkových doplňků pro cyklistiku jako jsou pumpičky, cyklocomputery, nářadí, trenažéry, blikačky nebo výkonná světla. Maximální funkčnost a propracovaný design, velká spolehlivost a vyjímečné vlastnosti jsou přednostmi viditelnými na první pohled.