1 599 Kč 1 395 Kč

Opravdu našlapaný vibrační masér Black and Silver DEXTER MASSAGE WAND, který splňuje všechny požadavky náročných uživatelů a milovníků masážních hlavicí. Model, na který jsme pyšní – opravdová vlajková loď mezi vibračními maséry. Má mega silné vibrace a pořádnou výdrž.

699 Kč 595 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový stimulátor inspiruje ženy k dosáhnutí krásných orgasmů. Relaxuj zmáčknutím jediného tlačítka! K dosažení orgasmu není třeba žádného doteku. Delikátní hlava se přiloží blíž ke klitorisu a už si jen užíváš. 4 různé programy ti dají smyslné projíždky fantastickým světem orgasmů.

1 699 Kč 1 495 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vibruje až do tvého úplného uspokojení. Tento hladký vibrátor s 10 funcemi je jednoduše úžasný. Stačí vložit do kalhotek a můžeš se těšit na jízdu! Vibrátor do kalhotek se přizpůsobí vaginálním pyskům. Dlouhodobější nošení je tak pohodlné a nepřekáží.

-34%
599 Kč 395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kachnička je nesrovnatelný vibrátor se silnou vibrací ve velmi malém těle! Je diskrétní a jako tvůj nejvěrnější milenec s tebou bude putovat všude. Ať už dostaneš chuť kdekoliv, kachnička ti dopřeje to, po čem toužíš. Vibrátor na prst je potažený hebkou vrstvou silikonu.

BLACK&SILVER

BLACK&SILVER