10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Blauer Boty bílé Murray Blauer Boty černé Guantanamo 6
Blauer Boty bílé Murray

Design modelu Blauer Murray S1MURRAY01LEAWHI upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty bílé Olympia Blauer Boty černé Guantanamo 6
Blauer Boty bílé Olympia

Design modelu Blauer Olympia S1OLYMPIA01LEAWHI upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty černé Guantanamo 6 Blauer Boty černé Guantanamo 6
Blauer Boty černé Guantanamo 6

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Blauer Guantanamo 6. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty černé Guantanamo 6 Blauer Boty bílé 44 EU Whi Harper
Blauer Boty černé Guantanamo 6

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Blauer Guantanamo 6 F1GUANTANOMO06OIFDKB. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Tričko černé BLDH02260 Blauer Boty bílé 44 EU Whi Harper
Blauer Tričko černé BLDH02260

DÁMSKÉ TRIČKO BLAUER BLDH02260 – extrémně dekorativní tričko vyrobené z vysoce kvalitní bavlny, ideální pro mnoho ležérních stylů. Pozornost přitahuje velký nápis s názvem značky z lesklých kamínků.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty bílé 44 EU Whi Harper Blauer Boty bílé 44 EU Whi Harper
Blauer Boty bílé 44 EU Whi Harper

Design modelu Blauer Whi Harper HARPER01LEAWHI upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer bunda EASY MAN 1.0, BLAUER - USA (černá) (Velikost: XL) NEMÁ Blauer bunda EASY MAN 1.0, BLAUER - USA (černá) (Velikost: XL) NEMÁ
Blauer bunda EASY MAN 1.0, BLAUER - USA (černá) (Velikost: XL) NEMÁ

Bunda vhodná pro krátké dojezdové vzdálenosti, na skútr i pro každodenní nošení. Vnější vrstva z Softshell tkaniny. Fixní klimatická membrána, odolná proti větru, nepromokavá a prodyšná, větrací zipy v přední části. Vnější protektory ramen z měkkého termoplastu.

můžete mít 7.3.

Blauer Bundy elegantní černé L Kurtka Skóra Męska BLUL01183 Blauer bunda EASY MAN 1.0, BLAUER - USA (černá) (Velikost: XL) NEMÁ
Blauer Bundy elegantní černé L Kurtka Skóra Męska BLUL01183

PÁNSKÁ KOŽENÁ BUNDA BLAUER BLUL01183 – měkká bunda nappa z ovčí kůže, mírně zateplená. Vyznačuje se mimořádnou jednoduchostí. Vyznačuje se maskáčovou podšívkou.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Bundy univerzálni černé Kurtka Męska Skóra BLUL01137 Blauer bunda EASY MAN 1.0, BLAUER - USA (černá) (Velikost: XL) NEMÁ
Blauer Bundy univerzálni černé Kurtka Męska Skóra BLUL01137

PÁNSKÁ KOŽENÁ BUNDA BLAUER BLUL01137 jedinečná bunda vyrobená z kombinace dvou materiálů: přírodní kůže a vysoce kvalitního, prošívaného polyamidu. Bunda je zateplená prachovým peřím, díky čemuž si zachovává nejvyšší tepelný komfort. Zimní charakter podtrhuje přírodní lem z ovčí kůže na kapuci.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Bundy univerzálni hnědé M Kurtka Damska Skóra BLDL1142 Blauer Bundy univerzálni hnědé XXL Kurtka Męska Skóra BLUL01285
Blauer Bundy univerzálni hnědé M Kurtka Damska Skóra BLDL1142

DÁMSKÁ BUNDA BLAUER LEATHER BLDL1142 – mimořádná bunda vyrobená z kombinace dvou materiálů: přírodní kůže a vysoce kvalitního, prošívaného polyamidu. Bunda je zateplená prachovým peřím, díky čemuž si zachovává nejvyšší tepelný komfort.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Bundy univerzálni hnědé XXL Kurtka Męska Skóra BLUL01285 Blauer Bundy univerzálni hnědé XXL Kurtka Męska Skóra BLUL01285
Blauer Bundy univerzálni hnědé XXL Kurtka Męska Skóra BLUL01285

PÁNSKÁ KOŽENÁ BUNDA BLAUER BLUL01285 – stylová kožená bunda s lehkým zateplením, která dobře poslouží v chladnějších zimních dnech. Límec zdobí přírodní ovčí kožešina, kterou lze snadno odepnout.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Bundy univerzálni hnědé XXL Kurtka Męska Skóra BLUL01284 Blauer Bundy univerzálni hnědé XXL Kurtka Męska Skóra BLUL01285
Blauer Bundy univerzálni hnědé XXL Kurtka Męska Skóra BLUL01284

PÁNSKÁ KOŽENÁ BUNDA BLAUER BLUL01284 – klasická sytě hnědá kožená bunda skvěle doplní každý styling. Vyznačuje se mimořádnou jednoduchostí. Bavlněná podšívka s potiskem mapy Spojených států zdůrazňuje původ této prémiové značky.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Bundy univerzálni šedé S Kurtka Skóra Damska BLDL01176 Blauer Bundy univerzálni šedé S Kurtka Skóra Damska BLDL01176
Blauer Bundy univerzálni šedé S Kurtka Skóra Damska BLDL01176

DÁMSKÁ KOŽENÁ BUNDA BLAUER BLDL01176 – měkká bunda ve vintage stylu vyrobená z kombinace dvou materiálů: přírodní ovčí kůže a vysoce kvalitního polyamidu. Zimní charakter podtrhuje přírodní ovčí kůže na límci, manžetách a ve spodní části bundy.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty Murray Blauer Bundy univerzálni šedé S Kurtka Skóra Damska BLDL01176
Blauer Boty Murray

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Blauer Murray. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty Murray Blauer Bundy univerzálni šedé S Kurtka Skóra Damska BLDL01176
Blauer Boty Murray

Univerzální pánské Blauer Murray F3MURRAY08SULWBKGRE boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Blauer projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty béžové Platino Melrose Blauer Boty béžové Platino Melrose
Blauer Boty béžové Platino Melrose

Model Blauer Platino Melrose S3MELROSE02PUNPLA zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Blauer Platino Melrose se také vyznačuje skvělým zpracováním.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty béžové Wrn Murray Blauer Boty béžové Platino Melrose
Blauer Boty béžové Wrn Murray

Univerzální pánské Blauer Wrn Murray S3MURRAY01VILWRN boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Blauer projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty béžové Wgy Murray Blauer Boty béžové Platino Melrose
Blauer Boty béžové Wgy Murray

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Blauer Wgy Murray S3MURRAY01VILWGY. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty béžové Wbk Harper Blauer Boty bílé 45 EU Murray HI
Blauer Boty béžové Wbk Harper

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Blauer Wbk Harper. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty bílé 41 EU Olympia Blauer Boty bílé 45 EU Murray HI
Blauer Boty bílé 41 EU Olympia

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Blauer Olympia. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty bílé 45 EU Murray HI Blauer Boty bílé 45 EU Murray HI
Blauer Boty bílé 45 EU Murray HI

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Blauer Murray HI 8MURRAY02LEAWHI. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer Boty bílé 45 EU Whi Harper Blauer boty Blauer Murray S4MURRAY08LESWHIGRE
Blauer Boty bílé 45 EU Whi Harper

Univerzální boty pánské Blauer Whi Harper HARPER07LEAWHI vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Blauer projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer boty Blauer Murray S4MURRAY08LESWHIGRE Blauer boty Blauer Murray S4MURRAY08LESWHIGRE
Blauer boty Blauer Murray S4MURRAY08LESWHIGRE

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Blauer Murray. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Blauer boty Blauer Murray S4MURRAY10LEAWHISTO Blauer boty Blauer Murray S4MURRAY08LESWHIGRE
Blauer boty Blauer Murray S4MURRAY10LEAWHISTO

Univerzální boty pánské Blauer Murray S4MURRAY10LEAWHISTO vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Blauer projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 11.3. - 13.3.

Kvalita. Historie značky BLAUER sahá do roku 1936. Nejvyšší standart kvality, procesu výroby a použitých materiálů se zachoval dodnes. Tyto prvky použité původně na vybavení amerických bezpečnostních složek se přenesly i na motorkářské a lifestyle vybavení této značky. Americký duch spojený s italským designem, to je charakteristika této značky.