Blomberg

Značka Blomberg je jedním z největších světových výrobců v sektoru domácích elektrospotřebičů s více než 120letými zkušenostmi. Spotřebiče se vyznačují ověřenou kvalitou výroby, unikátními inovacemi a moderním designem. Vytváří nové standardy v celosvětovém měřítku a produkty značky Blomberg jsou často oceňovány za vysokou technologickou úroveň a moderní design.

Ocenění
  • Plus X Award je nejvýznamnější německá soutěž v oblasti elektrospotřebičů. Blomberg v této soutěži pravidelně získává ocenění v různých kategoriích, například za vestavné trouby BEO 9576 X a BEO 9770 X, čtyřdvéřovou Side by Side chladničku KQD 1360 X nebo předem plněnou pračku WNF 8447 A50.
  • EcoTopTenje hlavní iniciativou propagující vývoj spotřebičů s ohledem na ochranu životního prostředí a snížení spotřeby energie. Německý institut Eco-Institute doporučuje například volně stojící chladničky TSM 1541 A++, KSM 9650 A++, KSM 9650 XA++, DSM 1510 A++ a DSM 9630 A+++ pro jejich nízkou spotřebu.
  • VDE (Německé sdružení pro elektrotechnické elektronické a informační technologie) byl založen již v roce 1893 a angažuje se o lepší inovační klima a bezpečnostní standardy. Řady myček Blomberg Q line a Logitronic obdržely schválení sdružení VDE pro své vynikající vlastnosti.
  • Stiftung Warentest je prestižní německá nezávislá organizace pro ochranu spotřebitele. Její hlavní činností je testování produktů. Od roku 1964 poskytuje nezávislé hodnocení komerčně dostupných výrobků a služeb. Spotřebiče značky Blomberg bývají v těchto testech často oceňovány pro své vynikající vlastnosti. Ocenění získaly například pračka WNF 74461 (RC/ZC/S), sušička TKF 7350, myčky GIN 1580 XB a GVN 1380 a další.