1 394 Kč

Milujete komplexní potěšení? Rádi se necháte hýčkat tak, abyste se cítila jako v nebi? K tomu vám rádi pomůžeme. Vyzkoušejte tento elegantní vibrátor BLOOM The Violet Rabbit. Dokonalé sametově hebký povrch vyroben z jemného silikonu vás bude hladit přesně tak jak máte ráda.

-30%
1 999 Kč 1 395 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

The Violet je stylový vibrátor na z elegantní řady Bloom Collection. Krásný design vibrátoru a krabičky dělá z vibrátoru The Violet nevyměnitelnou hračku pro každou ženu. Dvojité uspokojení, tím se pyšní tento výkonný milenec.

-30%
1 999 Kč 1 395 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

The Rose je stylový vibrátor z elegantní řady Bloom Collection. Krásný design vibrátoru a krabičky dělá z vibrátoru The Rose nevyměnitelnou hračku pro každou ženu. Prohnutý tvar je přesně to, co potřebuje žena k absolutnímu uspokojení při stimulaci G-bodu.

-30%
1 999 Kč 1 395 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

The Tulip je stylový vibrátor na klitoris z elegantní řady Bloom Collection. Krásný design vibrátoru a krabičky dělá z vibrátoru The Tulip nevyměnitelnou hračku pro každou ženu. Ovládání Vibrátor je vybaven unikátní technologií.

-30%
1 999 Kč 1 395 Kč

The Orchid je stylový masážní vibrátor z elegantní řady Bloom Collection. Krásný design vibrátoru a krabičky dělá z vibrátoru The Orchid nevyměnitelnou hračku pro každou ženu. Masážní hlavici využiješ při svém uspokojení, ale také párovém milování.