Bobo Mapa plánovací A2 s kalendáriem, 30 listů
199 Kč 170 Kč

Týdenní plánovací podložka na stůl pro rok 2019. Rozměr kalendária 594 × 420 mm. Lepená vazba na spodní straně zabraňuje poškození při práci. 30 listů.

Bobo Vymalovánky inspirační Cesta k sobě A4, 16 listů
75 Kč

Inspirační vymalovánky – 16 vybraných obrázků na kvalitním akvarelovém papíře. Svázáno lepenou vazbou, vymalovaný obrázek lze lehce odtrhnout, bez poškození. Autorkou obrázků je ilustrátorka a kreslířka Lucie Ernestová.

Bobo Skicák Retro A3 50 listů
215 Kč

Praktický skicák formátu A3 (formát A3 má rozměry 29,7 × 4 cm). Vhodné pro umělecké kreslení a malování pastely, pastelkami, tuhou nebo obyčejnou tužkou. Celý blok je svázán po levé straně dvojitou kroužkovou spirálou TWIN WIRE v černé barvě.

Bobo Skicák Retro A5 50 listů
84 Kč 72 Kč

Skicák vhodný pro umělecké kreslení a malování pastely a pastelkami, tuhou nebo obyčejnou tužkou v praktickém provedení. Čím budete malovat a kde, je jen a jen na vás. Můžete ho totiž vzít s sebou vlastně kamkoli. Díky praktickému formátu A5 vám nezabere místo

Bobo Skicák Retro A4 50 listů
128 Kč

Praktický skicák formátu A4. Vhodné pro umělecké kreslení a malování pastely, pastelkami, tuhou nebo obyčejnou tužkou. Celý blok je svázán po levé straně dvojitou kroužkovou spirálou TWIN WIRE v černé barvě.

Bobo Blok poznámkový B6 Duhová kočka - Sluneční kočky, čistý, 50 listů
66 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poznámkové bloky z edice Duhová kočka vznikly spoluprací společnosti BOBO a ilustrátorky Lucie Ernestové. Praktický kroužkový zápisník kapesního formátu B6 s motivem Sluneční kočky. Inspiruje Vás k lapání nápadů, které poletují všude kolem.