Bobo Skicák Retro A3 50 listů
221 Kč

Praktický skicák formátu A3 (formát A3 má rozměry 29,7 × 4 cm). Vhodné pro umělecké kreslení a malování pastely, pastelkami, tuhou nebo obyčejnou tužkou. Celý blok je svázán po levé straně dvojitou kroužkovou spirálou TWIN WIRE v černé barvě.

Bobo Blok kroužkový s boční spirálou RETRO A4 čistý, 50 listů
88 Kč

Poznámkový blok ve formátu A4 je charakteristický svými pevnými kašírovanými deskami o tloušťce 1,5 mm. Desky jsou pevnější, aby ochránili kvalitní papír, ze kterého je blok vyrobený. Zápisník má velmi kvalitní a pevnou vazbu.

Bobo Skicák Retro A5 50 listů-16%
86 Kč 72 Kč

Skicák vhodný pro umělecké kreslení a malování pastely a pastelkami, tuhou nebo obyčejnou tužkou v praktickém provedení. Čím budete malovat a kde, je jen a jen na vás. Můžete ho totiž vzít s sebou vlastně kamkoli. Díky praktickému formátu A5 vám nezabere místo

Bobo Blok kroužkový s horní spirálou Zelenáč A5 linky/tečky, 50 listů
74 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poznámkový blok ZELENÁČ – nová edice pro odvážné a rozhodné. Inspirováno přírodou. Perfektní řemeslné zpracování s pevnými zelenými deskami. Retro štítek na obálce. Prvotřídní papír s vyšší gramáží. Nová moderní lineatura linkytečky.

Bobo Skicák Retro A4 50 listů
131 Kč

Praktický skicák formátu A4. Vhodné pro umělecké kreslení a malování pastely, pastelkami, tuhou nebo obyčejnou tužkou. Celý blok je svázán po levé straně dvojitou kroužkovou spirálou TWIN WIRE v černé barvě.

Bobo Skicák Zelenáč 18x18 cm 30 listů
84 Kč

Skicák pro odvážné a rozhodné. Zelená barva – inspirováno přírodou. Praktický formát 18 × 18 cm. Netradiční čtvercový formát se spirálou dává tvůrčí svobodu. 30 listů s papírem vyšší gramáže zajistí kvalitnější kreslení.

Bobo Omalovánky inspirační Cesta k sobě A4, 16 listů
77 Kč

Inspirační vymalovánky – 16 vybraných obrázků na kvalitním akvarelovém papíře. Svázáno lepenou vazbou, vymalovaný obrázek lze lehce odtrhnout, bez poškození. Autorkou obrázků je ilustrátorka a kreslířka Lucie Ernestová.