Bohman Vysavač - extraktor prachu BOHMAN NRG 30 STC - Green Line
8 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač – extraktor prachu BOHMAN NRG 30 PTC – Green Line - nová řada vysavačů Green line značky Bohman se vyznačuje hlavně svými úspornými motory a zpracováním, při kterém byl brán velký ohled na minimální ekologickou zátěž.

Bohman Extraktor Bohman 27 EXT
7 853 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extraktor Bohman 27 EXT – malý a přesto velmi účinný extraktor navržený  pro veškeré textilní povrchy a koberce. Extraktor je vhodný do domácností, škol, kanceláří nebo automobilového průmyslu. Stroj má velmi robustní odolnou konstrukci a dvoustupňový motor pro intensivní používání.

Bohman Bohman 602 EXT - extraktor a vysavač v jednom
18 138 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohman 600 EXT – tento profesionální extraktor je vhodný na čištění koberců, čalounění, interiérů vozidel a dalších textilních povrchů. Stroj obsahuje kompletní příslušenství na suché i mokré vysávání.

Bohman Bohman 30 EXT - extraktor a vysavač v jednom
10 636 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohman 30 EXT – tento profesionální extraktor je vhodný na čištění koberců, čalounění, interiérů vozidel a dalších textilních povrchů. Stroj obsahuje kompletní příslušenství na suché i mokré vysávání.

Bohman Držák zametacího mopu 100 cm
342 Kč

Držák zametacího mopu 100 cm – držák zametacího mopu 100 cm s kloubem, kvalitní profi držák zametacího mopu 100 cm, kombinuje se s návlekem zametacího mopu 100 cm a univerzální tyčí.  Vhodné na vlhké a suché stírání větších prostor.

Bohman Průmyslový vysavač Bohman V 12 Eco - sáčkový
3 255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Průmyslový vysavač Bohman V 12 Eco – sáčkový – při vývoji vysavače Bohman V 12 Eco se výrobce soustředil hlavně na nízkou hlučnost ( 59 dB ), velkou sací sílu a tudíž i produktivitu. Díky vysavači Bohman V12 může být Vaše každodenní vysávání zábavné a hlavně rychlé.

Bohman Ruční hubice na čalounění pro Extraktory Bohman K 15 a K 30
1 803 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ruční hubice / adaptér na čalounění pro extraktory BOHMAN K 15 a K 30 – díky této ruční hubici a extraktorem Bohman můžete perfektně vyčistit Vaše pohovky, sedačky, křesla nebo si třeba vyčistit Váš automobil. Trysku lze demontovat, v případě potřeby, bez pouiží nářadí.

Bohman Stírací guma olejiodolná zadní Bohman C4/B4
1 440 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stírací guma zadní olejiodolná- náhradní díl k mycímu stroji Bohman C4/B4. Stírací gumy se časem opotřebovávají a je nutné je v čas vyměnit, aby nedošlo ke snížení výkonosti stroje.

Bohman Extraktor Bohman Power K 15
27 455 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extraktor Bohman POWER K 15 Extraktor Power K 15 se vyznačuje především svými malými rozměry a přitom se jedná o plně profesionální extraktor. Je vhodný jak pro občasné použití tak i pro náročné a dlouhé práce.

Bohman Návlek zametacího mopu 100 cm - bavlna
446 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prachový mop bavlna 100 cm – bavlněný mop je určený pro vytírání velkých prostor s laminátovou nebo dřevěnou hladkou podlahou jako např. tělocvičny. Pro hladké povrchy doporučujeme mopy celosmyčkové, aby se zabránilo pouštění chloupků.

Bohman Papírové filtrační sáčky Bohman VU14 - 10 ks
483 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Papírové filtrační sáčky do vysavače Bohman VU 14 P – náhradní papírové filtrační sáčky do vysavače Bohman VU 14 P (10 ks). Filtrační papírové sáčky zajišťují kvalitmní filtraci, uchování nečistot v sáčku a následné hyginenické vyjmutí sáčku z vysavače.

Bohman Průmyslový vysavač Bohman V 12 HEPA - sáčkový
3 509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZDARMA – vliesové filtrační sáčky do vysavače Průmyslový vysavač Bohman V 12 HEPA – sáčkový – při vývoji vysavače Bohman V 12 HEPA se výrobce soustředil hlavně na nízkou hlučnost při použití HEPA filtru ( 65 dB ), velkou sací sílu a tudíž i produktivitu.

Bohman Stírací guma olejiodolná přední Bohman C4/B4
1 077 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stírací guma přední olejiodolná- náhradní díl k mycímu stroji Bohman C4/B4. Stírací gumy se časem opotřebovávají a je nutné je v čas vyměnit, aby nedošlo ke snížení výkonosti stroje.

Bohman Vliesové filtrační sáčky do vysavače Bohman V 12 eco, V 12 HEPA - 10 ks
411 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtrační sáčky do vysavače – vyrobené z kvalitní netkané textilie a mají mnohem lepší filtrační vlastnosti než běžné papírové sáčky. Jsou vhodné pro vysavače Bohman V 12 eko, Bohman V 12 HEPA. Cena je uvedena za 1 balení filtračních sáčů do vysavače Bohman.