Bonaparte Keetoo
409 Kč 299 Kč

Cílem hry Keetoo je najít dva symboly, které na kartě scházejí a být co nejrychlejší. Jedině tak se dají nasbírat body a zvítězit. Pokřikem „KEETOO“ zastrašíš své soupeře, mají posledních pár sekund…

Bonaparte In Side Out

Bonaparte In Side Out

Hodnocení: 4,3
269 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V této zábavné postřehové hře pro celou rodinu je hlavní mít bystré oči a rychlé ruce. Úkolem je najít shodu středových a okrajových obrázků karet v barvě nebo tvaru – i naopak.

Bonaparte Kockatoo
409 Kč 299 Kč

Tato zábavná postřehová hra je plná zvuků a humoru. Kdo chce vyhrát, musí zapojit svoji představivost, soustředění, rychlé reakce a taktiku . Salvy smíchu při hře Kockatoo jsou zaručeny!

Bonaparte Grabolo - Krtek

Bonaparte Grabolo - Krtek

Hodnocení: 4,8
269 Kč

Krtek a jeho kamarádi přinášejí dětskou verzi oblíbené postřehové hry Grabolo. Kostky určí kombinaci barvy a obrázku a pak je nutné rychle reagovat a získat tak předepsaný počet karet.

Bonaparte Grabolo Junior

Bonaparte Grabolo Junior

Hodnocení: 4,7
249 Kč 199 Kč

Dětská verze oblíbené hry Grabolo je tu. Dokaž, že máš u stolu nejlepší oči a nejrychlejší ruce. Kostky určí kombinaci barvy obrázku zvířátka. Proto je hra doporučena i pro malé děti, které již rozeznají zvířátka. Divoká přestřelka rukou nad stolem a nekonečná zábava při hledání správných kombinací.

Bonaparte Rozhýbej svůj jazýček aneb logopedie hrou
629 Kč 489 Kč

Rozhýbej svůj jazýček aneb logopedie hrou je společenská desková hra určena nejen pro děti, které mají nesprávnou výslovnost nebo méně mluví, ale hlavně pro ty, které chtějí těmto vadám předejít.

Bonaparte Maxi člověče nezlob se
319 Kč 299 Kč

MAXI Člověče nezlob se je všeobecně známá a oblíbená společenská hra, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Ponořte se i Vy do kouzla hry, která je tak plná nečekaných zvratů a přitom tak jednoduchá.

Bonaparte Hasiči hadice a žebříky Pat a Mat
229 Kč 179 Kč

Pat a Mat, dva známí kutilové, jsou znovu v akci. Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají další kutilské výzvy. Během opravy ale začne v domě nečekaně hořet. Pomůžete jim? Staňte se společně s nimi na chvíli hasiči a pokuste se uhasit požár v domě.

Bonaparte Šachy, Dáma, Mlýn
269 Kč

Soubor nejoblíbenějších českých her pro malé i velké Šachy, Dáma a Mlýn. Zahrajte si s dětmi, rodiči nebo kamarády tyto známé hry. Soubor obsahuje dřevěné šachové kameny, dřevěnou dámu a oboustranný herní plán.

Bonaparte Soubor her Večerníček-21%
549 Kč 429 Kč

Akce

Soubor plný dobrodružných her se známými postavičkami, které nakreslil p. Zdeněk Smetana. Prožijte zábavu a napětí při těchto hrách: Jak Křemílek a Vochomůrka sázeli květiny, Kterak malá Čarodějnice objevila kouzelnou knihu, Jak Rákosníček skočil doprostřed rybníku, Jak se Rákosníček vydal za Hvězdou, Jak Křemílek a Vochomůrka putovali k chaloupce, štaflík a špagetka hrají člověče nezlob se!

Bonaparte Grabolo, postřehová karetní hra
249 Kč 199 Kč

Dokaž, že máš u stolu nejlepší oči a nejrychlejší ruce. Kostky určí kombinaci barvy a čísla a tvá ruka se musí co nejdříve dostat na správnou kartu. Divoká přestřelka rukou nad stolem a nekonečná zábava. Grabolo nezklame na párty ani při rodinné hře.

Bonaparte Grabolo 3D

Bonaparte Grabolo 3D

Hodnocení: 5
399 Kč 299 Kč

Další varianta oblíbené postřehové hry GRABOLO, tentokrát s dřevěnými figurkami. Dokaž, že máš nejrychlejší ruce, ostří zrak a skvělou paměť. Kostky určí kombinaci barvy a tvaru, najdi správnou figurku jako první. Cílem hry je získat předepsaný počet figurek.

Bonaparte Fantom

Bonaparte Fantom

Hodnocení: 4,9
315 Kč 299 Kč

Společenská hra pro děti i dospělé, která zabaví na dlouhou dobu

Bonaparte Fingo

Bonaparte Fingo

Hodnocení: 4,4
249 Kč 199 Kč

Poměř svůj postřeh se soupeři v této kontaktní postřehové hře. Vítězí rychlejší oči, mozek a ruce. Hledej shodu. Prsty na tvých rukou se musí shodovat s kartami. Najít co hledáš není jednoduché, ale o to větší je zábava.

Bonaparte Pevnost Fort

Bonaparte Pevnost Fort

Hodnocení: 4
269 Kč 219 Kč

jednoduché karetní hře Pevnost Fort mají hráči za úkol opevnit svůj rad. Očíslované karty leží lícem dolů, hráči karty otáčejí a budují zeď. Někomu se karta nehodí, někdo jiný na ni už třeba čeká. Vítězí ten, kdo má jako první zeď z 10 karet.

Bonaparte Tripolo
249 Kč 199 Kč

Poměř svůj postřeh se soupeři, a co nejrychleji přilož karty dle barvy, obrázku, písmene. Kdekoliv, kde jsou 2 podobné karty v řadě, zahraj odpovídající kartu z ruky, abys vytvořil „TRIPOLO“ – 3 v řadě horizontálně, vertikálně nebo diagonálně.

Bonaparte Haló, tady Impulsovi
319 Kč 289 Kč

Legendární telefonická hra v karetní podobě. Vyzkoušejte svůj postřeh, vnímavost, ale také vědomosti v nové karetní hře, která je postavena na podobném principu, jako rozhlasová hra Rádia Impuls.

Bonaparte Canasta společenská hra - karty 108ks v papírové krabičce
169 Kč

Slovo „kanasta“ v překladu ze španělštiny znamená „koš“. Canasta je živá, zábavná a její časté prudké zvraty udržují napětí až do konce hry. Nejvhodnější je kanasta hraná čtyřmi hráči, z nichž vždy dva a dva hráči sedící naproti sobě jsou společníky po celou dobu hry.

Bonaparte Šachy dřevěné společenská hra
249 Kč 209 Kč

Šachy jsou společenská desková hra pro dva hráče. Jsou celosvětově velice uznávanou hrou a dokonce se považují za sportovní disciplínu. Odhadovaný vznik hry Šachy je okolo 15.století.

Bonaparte Námořní bitva společenská hra v krabici 19x29x3,5cm
229 Kč

Po otevření krytu hry do svislé polohy si hráči rozdělí lodě tak, aby oba měli stejný počet lodí stejného typu. Počet otvorů v každé lodi značí nezbytný počet zásahů nutný k potopení lodi.Hráči umístí své lodě na svidlou plochu hry. Střídají se ve střelbě.

Bonaparte Divadélko

Bonaparte Divadélko

Hodnocení: 5
469 Kč 439 Kč

Pohádkové divadlo pro děti i dospělé. . Zahrajte si pohádky s loutkovým divadlem trochu jinak. Třeba veršované a se zvířátky. Kulisy a postavy jsou vyrobeny z tvrzeného kartónu s krásným potiskem. Děti si divadélko hned zamilují a užijí si s ním hodně zábavy.

Bonaparte Mariáš dvouhlavý společenská hra karty
139 Kč

Klasická karetní hra mariáš 32 listů, dvojhlavé. Umění sejmout dobré karty sobě do ruky a dopočítávat slohu karet u ostatních dnes patří k nezbytným herním schopnostem špičkových hráčů mariáše. K dokonalosti vám pomůžou tyto karty.  Baleno v papírové krabičce.

Bonaparte Pexeso Kočky společenská hra 32 obrázkových dvojic
139 Kč

Papírové pexeso s obrázky krásných a roztomilých koček budou rádi hrát všichni členové rodiny. Před hrou je třeba kartičky vystřihnout. Pexeso je tvořeno 64 kartami. Je vhodné pro děti od 3 let.   Pexeso Vhodné od 3 let Papírové Po rozstříhání 64 karet 32 obrázkových dvojic Vhodné pro 2 až 6 hráčů

Bonaparte Kanasta Bonaparte
149 Kč

Kanasta Bonaparte. Karetní hra Canasta od firmy Bonaparte je skvělá hra pro děti i dospělé. Nezapomeňte tyto karty přibalit do batůžku na dovču i na výlet, mějte je stále po ruce. Užijete si spoustu legrace! Karty jsou v plastové krabičce.

Bonaparte Doprava 007 společenská hra
499 Kč 429 Kč

Otestujte svoji orientaci na českých silnicích, zvolte nejrychlejší trasu, projeďte tři města a spěchejte zpět do Prahy. Protihráči a postavy ve hře vám vaši cestu pěkně zkomplikují! Vyhrává ten kdo se nejlépe vypořádá s nástrahami v dopravě.

Bonaparte Černý Petr Pojď s námi do pohádky společenská hra - karty
139 Kč

ČERNÝ PETR POJĎ S NÁMI DO POHÁDKY SPOLEČENSKÁ HRA – KARTY V KRABIČCE 6X9X1,5 CM Černý Petr- Pojď s námi do pohádky je společenská hra pro celou rodinu na motivy pohádek. Černý Petr je název dětské karetní hry pro 3 až 6 osob. Hraje se zpravidla s 33 speciálními hracími kartami.

Bonaparte Kloboučku, hop! společenská hra v krabici 23x18x3,5cm
199 Kč

Tradiční a léty prověřená hra Kloboučku hop pobaví celou rodinu. Rodiče a prarodiče zavzpomínají a děti se dobře pobaví při vystřelování kloboučků. Cílem hry je vystřelit kloboučky z odpalovací rampy a zasáhnout ten nejlepší cíl. Každý hráč střílí čtyřikrát a to pokaždé kloboučkem jiné barvy.

Bonaparte Přívěšek na klíče Hihlík plyš 13cm Lichožrouti
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Postavička Hihlík z Lichožroutů je plyšová a 13 cm velká. Má přívěsek a můžete si ji zavěsit ke klíčům nebo třeba na školní batoh. Vhodné pro děti od 3 let.   Přívěšek na klíče Hihlík z Lichožroutů Vhodný pro děti od 3 let Vyroben z plyše 13 cm velký

Bonaparte Společenská hra Pohádkové hraní Pat a Mat
249 Kč

Společenská hra Pohádkové hraní Pat a Mat Hra Pohádkové hraní: Pat a Mat je obměnou oblíbené stolní hry Člověče, nezlob se, která je určena rodinám s malými dětmi. Místo číslic jsou na kostce namalovány obrázky nářadí, které jsou i na hrací ploše.

Bonaparte Briliantina světle šedá šperkovnice
319 Kč

ŠPERKOVNICE BRILIANTINA Šperkovnice Briliantina Silver. Barevný vysouvací box obsahuje 4 prstýnky a 1 pár náušnic. Velikost šperkovnice je cca 16 × 12 × 6 cm. Vše je laděno do fialové barvy. Tato šperkovnice nesmí chybět žádné malé slečně a parádnici.

Bonaparte Dáma + mlýn společenská hra v krabici 33x23x4cm
269 Kč

Každý z nás určitě nejednou hrál společenskou hru Dámu, nebo Mlýn. Slyšíte to poprvé? Tak si půjdeme objasnit základní pravidla těchto dvou her. Dáma – je strategická společenská hra, která je určena pro 2 hráče. Hraje se na desce 8 × 8, kdy na každé straně je 12 kamenů ve 3 řadách.

Bonaparte Dárková sada Briliantina prstýnek + náušnice
199 Kč

Dárková sada Briliantina představuje 14 sad různých motivů. Vyber si jakoukoli sadu a ozdob své tělo krásnými doplňky.  Sada obsahuje – 1 pár náušnic a 1 prstýnek.    Parametry dárkové sady Briliantina: Doporučený věk – od 3 let Určení – pro holky Materiál – plast, kov

Bonaparte Pexeso Psi společenská hra 32 obrázkových dvojic
139 Kč

Papírové pexeso s obrázky krásných a roztomilých psů budou rádi hrát všichni členové rodiny. Před hrou je třeba kartičky vystřihnout. Pexeso je tvořeno 64 kartami. Je vhodné pro děti od 3 let.   Pexeso Vhodné od 3 let Papírové Po rozstříhání 64 karet 32 obrázkových dvojic Vhodné pro 2 až 6 hráčů

Bonaparte Cestování s Jiřím Kolbabou společenská hra
408 Kč

Vydejte se na cestu po nejzajímavějších koutech světa.S touto novou společenskou hrou se nejen výborně pobavíte, ale netradičními otázkami se dozvíte i mnoho zajímavostí. Zábavná kvízová hra obsahuje: 6 figurek cestovatele 132 fotografií s otázkami kompasovou střelkou hrací plán návod

Bonaparte Loutkové Divadlo Krtek papírové 6ks postaviček
499 Kč

LOUTKOVÉ DIVADLO KRTEK PAPÍROVÉ 6KS POSTAVIČEK V KRABICI 34X23X4CM Kdo by neznal loutkové divadlo? Zahrajte se s Krtečkem a jeho kamarády vlastní pohádkové příběhy. Složení divadélka: papírové loutkové divadlo" s oponou, 6 ks vysekávaných papírových postaviček na vodícím drátu, kulisy.

Společnost Bonaparte působí na českém trhu od roku 1993, vyrábí a prodává společenské hry, hlavolamy, puzzle, skládačky, pexesa, vzdělávací hry, hrací karty a školní potřeby.

Ať už se jedná o klasické výrobky od společenských her, přes vybavení pro školáky až po dekorace dětských pokojíčků motivem oblíbených hrdinů, vždy je kladen důraz na kvalitu materiálu, zpracování a vysokou úrověn poskytovaných služeb.

Společnost Bonaparte působí na českém trhu od roku 1993, vyrábí a prodává společenské hry, hlavolamy, puzzle, skládačky, pexesa, vzdělávací hry, hrací karty a školní potřeby.

Ať už se jedná o klasické výrobky od společenských her, přes vybavení pro školáky až po dekorace dětských pokojíčků motivem oblíbených hrdinů, vždy je kladen důraz na kvalitu materiálu, zpracování a vysokou úrověn poskytovaných služeb.