10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Bratanov Winery

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bratanov Winery Merlot &Syrah Quel Mariage Bratanov - červené suché víno Bratanov Winery Merlot &Syrah Quel Mariage Bratanov - červené suché víno
Bratanov Winery Merlot &Syrah Quel Mariage Bratanov - červené suché víno

Krásná a středně plná barva s kachlovými odstíny. Působivá kombinace ovocné a kořeněné vůně s převahou zralých švestek a třešní, s tóny kardamomu a muškátového oříšku. Šťavnaté a elegantní tělo s měkkou strukturou, tóny kůže a lékořice, zakončené jemnou dochutí černého rybízu a tabákových listů.

můžete mít 16.4. - 17.4.

Bratanov Winery Young Merlot 2022 Bratanov - Mladé červené suché víno Bratanov Winery Merlot &Syrah Quel Mariage Bratanov - červené suché víno
Bratanov Winery Young Merlot 2022 Bratanov - Mladé červené suché víno

Jasně rubínově červená barva s fialovými odstíny. Zaujme intenzivní vůní černého rybízu, třešní, višní a jemných tónů ořechů. Tělo je elegantní a šťavnaté, se sametovou strukturou a příjemnou sladkostí, s výrazným ovocným charakterem. Víno, které dodává náladu!

můžete mít 16.4. - 17.4.

Vinařství Bratanov je malý rodinný projekt. Výsledek tvrdé práce a oddanosti otce a jehosynů, kteří si stanovili čestné poslání obnovit rodinnou tradici svých předků. Základy byly položeny v roce 2006 výsadbou 24 ha Merlot, Syrah, Cabernet Franc, Rubin, Chardonnay a Tamianka. Vinice se nacházejí na slunných kopcích jižního Sakaru, nedaleko vesnice Shishmanovo, Harmanli. Oblast kolem mystické hory Sakar v jihovýchodním Bulharsku.