Brita ON TAP vodní filtrační systém na vod.baterii
1 599 Kč

Vodní filtr od značky Brita ON TAP vodní filtrační systém na vod.baterii určen k montáži přímo na vodovodní kohoutek. Jeho kapacita je 600 l, digitální odečet informuje o momentálním stavu. Dopřejte si čistou vodu bez mikroplastů pokaždé, když otočíte kohoutkem.

Brita MaxtraPlus Pack 4 (3+1 zdarma)
599 Kč 559 Kč

BRITA Maxtra+ filtry nové generace pro ještě efektivnější filtraci vody mají vylepšené složení a o 25% lepší chuť. Balení obsahuje 4 kusy filtračních patron. Patrony sedí do všech konvic značky Brita.

Brita Fill&Go Vital 0,6l

Brita Fill&Go Vital 0,6l

Hodnocení: 4,6
449 Kč 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, díky opakovaně plnitelné láhvi si můžete užívat čerstvě filtrovanou vodu. Praktická stlačitelná filtrační láhev o objemu 0,6 l pro všechny je vybavena filtrem Brita Micro Disc, která účinně snižuje chlór a další nečistoty a přitom ponechává minerály.

Brita Classic patrony 3 ks

Brita Classic patrony 3 ks

Hodnocení: 4,8
597 Kč 519 Kč

Set tří náhradních patron pro filtrační konvice BRITA Aluna. Výměnná náplň Classic do vašeho vodního filtru BRITA vám připraví čistou a chutnou vodu pro použití v různých nápojích, i na vaření.

Brita Micro Disk 3 Pack

Brita Micro Disk 3 Pack

Hodnocení: 4,8
299 Kč

Balení tří náhradních filtrů do filtračních lahví a karaf Brita. Mějte sebou kdekoli skvěle chutnající studenou pitnou vodu.1 MicroDisc Vám poskytne čerstvě filtrovanou vodu po dobu 4 týdnů.

Brita Fill&Go Active 0,6l
369 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická stlačitelná filtrační láhev o objemu 0,6 l pro všechny, kteří chtějí mít s sebou kdekoliv skvěle chutnající studenou vodu. Filtrační láhev je vybavena filtrem Brita Micro Disc, která účinně snižuje chlór a další nečistoty a přitom ponechává minerály.

Brita Pack 3 MAXTRAplus PO
539 Kč 469 Kč

Novinka

Náhradní vodní filtr Brita Pack 3 MAXTRAplus PO. Balení obsahuje 3 kusy.

Brita Aluna Cool Memo bílá PO
455 Kč 439 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Aluna Cool Memo bílá PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

Brita Elemaris XL Meter černá PO
1 079 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 3,5 litru přefiltruje 2,2 litru vody. Brita Elemaris XL Meter černá PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

Brita Marella Cool Memo bílá PO
530 Kč 459 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella Cool Memo bílá PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

Brita Marella bílá Starter pack PO (vč. 3MX+)
719 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella bílá Starter pack PO (vč. 3MX+) disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

Brita Pack 2 MAXTRAplus PL
390 Kč 379 Kč

Novinka

Náhradní vodní filtr Brita Pack 2 MAXTRAplus PL. Balení obsahuje 2 kusy.

Brita Pack 3 MAXTRAplus PL
570 Kč 499 Kč

Novinka

Náhradní vodní filtr Brita Pack 3 MAXTRAplus PL. Balení obsahuje 3 kusy.

Brita Style šedá 2,4l PO
829 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Style šedá 2,4l PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

Brita MaxtraPlus 6 Pack (5+1)
999 Kč

Nové složení zajišťuje až o 25% lepší chuť. Patrony sedí do všech konvic značky Brita. Inovativní Maxtra + microflow technologie zaručuje výkonnější filtraci vody pro studené a teplé nápoje a na vaření.

Brita MaxtraPlus 2 Pack

Brita MaxtraPlus 2 Pack

Hodnocení: 5
369 Kč

Inovativní Maxtra + microflow technologie zaručuje výkonnější filtraci vody pro studené a teplé nápoje a na vaření. Nové složení zajišťuje až o 25% lepší chuť. Patrony sedí do všech konvic značky Brita.

Brita Flow zásob. na vodu 8,2l PO
1 189 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 8,2 litru přefiltruje 5,2 litru vody. Brita Flow zásob. na vodu 8,2l PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.