10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Britax Römer

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner

Nový model HI-LINER je pro každého, kdo hledá spolehlivou a snadno použitelnou autosedačku s vysokým opěradlem. Model HI-LINER je navržený a vyráběný v Německu a splňuje nejvyšší standardy s ohledem na pohodlí a bezpečnost na cestách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Evolvafix Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Evolvafix

Autosedačka EVOLVAFIX je navržená tak, aby chránila děti od 15 měsíců až do 12 let. Splňuje normu i-Size. Můžete se tak spolehnout, že je maximálně bezpečná a flexibilní. Ze sedačky se zabudovaným pásem pro menší děti se pomocí několika jednoduchých kroků přemění na sedačku s vysokou zádovou opěrkou pro větší cestovatele.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core

S autosedačkou Baby-Safe Core budete mít jistotu, že váš malý uzlíček radosti bude na každé cestě v bezpečí a pohodlí. Je lehká a flexibilní, můžete ji používat se základnou nebo bezpečnostním pásem auta, abyste měli na každé cestě naprostou volnost. Připněte své drahé dítě bezpečně pomocí snadno zapínatelné přezky a uvolněte se – díky nastavitelné opěrce hlavy roste autosedačka spolu s ním, takže budete mít jistotu, že je vaše děťátko chráněno od narození až do výšky 83 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Adventure Plus Britax Römer Autosedačka Adventure Plus
Britax Römer Autosedačka Adventure Plus

Bezpečná a pohodlná autosedačka Discovery Plus s opěrkou zad, vhodná pro cesty všeho druhu. Její instalace s pomocí bezpečnostního pásu ve vozidle je velmi snadná, a jde tedy o skvělou volbu pro rodiče, jejichž vozidlo není vybaveno ukotvovacími body ISOFIX.

můžete mít DNES

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Discovery Plus Britax Römer Autosedačka Adventure Plus
Britax Römer Autosedačka Discovery Plus

Model DISCOVERY PLUS je pro každého, kdo hledá spolehlivou a snadno použitelnou autosedačku s vysokým opěradlem. DISCOVERY PLUS je navržený a vyráběný v Německu a splňuje naše nejvyšší standardy s ohledem na pohodlí a bezpečnost na cestách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Dualfix M Plus Britax Römer Autosedačka Adventure Plus
Britax Römer Autosedačka Dualfix M Plus

DUALFIX M PLUS je univerzální a flexibilní autosedačka s jednoduchým použitím. Chcete, aby vaše dítě cestovalo čelem dopředu, nebo dozadu? Rozhodujete jen vy! Model DUALFIX M PLUS je otočná o celých 360°, takže vám na cestách poskytne maximální flexibilitu a zároveň usnadňuje usazování, připoutávání i vyndávání dítěte z auta.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Baby-Safe Core Base Britax Römer Autosedačka Trifix 2 i-Size
Britax Römer Baby-Safe Core Base

Na každé cestě budete mít jistotu, že je vaše dítě v bezpečí a chráněno – Baby-Safe Core Base se snadno instaluje na základnu BABY-SAFE CORE BASE jedním kliknutím. Jediným pohybem zajistíte autosedačku na základně a uvidíte jasný indikátor, který vám ukáže, že je správně připojena – to vám ulehčí práci. Až budete připraveni vyrazit se svým uzlíčkem radosti do světa, nosítko bez námahy odpojíte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Britax Römer Dualfix 2 R Britax Römer Autosedačka Trifix 2 i-Size
Britax Römer Dualfix 2 R

Otočná autosedačka.

Britax Römer Dualfix 2 R nabízí základnu s otočením o 360°, díky které se vám bude dítko ze sedačky lépe vyndavat i usazovat. Je určena pro děti od narození do 18 kg. Autosedačka se upevňuje pomocí isofixu, který je jeho součástí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Trifix 2 i-Size Britax Römer Autosedačka Trifix 2 i-Size
Britax Römer Autosedačka Trifix 2 i-Size

TRIFIX2 i-SIZE je dokonale přizpůsobená potřebám dětí s výškou od 76 cm do 105 cm a je perfektním nástupcem jakékoliv dětské autosedačky. Snadná a bezpečná instalace je zajištěna díky integrovaným kotevním bodům ISOFIX a hornímu upevňovacímu popruhu, zatímco optimální sedací oblast garantuje dostatek místa pro rostoucí dítě od 15 měsíců do asi 4 roků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Dualfix M i-Size Britax Römer Autosedačka Dualfix M i-Size 2023 Midnight Grey
Britax Römer Autosedačka Dualfix M i-Size

Sedačka pro náročné DUALFIX M i-SIZE, vhodná pro děti od 61 do 105 cm, je mezi dětskými autosedačkami žhavou novinkou, a to hlavně pro svou flexibilitu a kvalitní provedení. Díky rotaci o 360° ji můžete používat libovolně v obou směrech.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Dualfix M i-Size 2023 Midnight Grey Britax Römer Autosedačka Dualfix M i-Size 2023 Midnight Grey
Britax Römer Autosedačka Dualfix M i-Size 2023 Midnight Grey

Sedačka pro náročné DUALFIX M i-SIZE, vhodná pro děti od 61 do 105 cm, je mezi dětskými autosedačkami žhavou novinkou, a to hlavně pro svou flexibilitu a kvalitní provedení. Díky rotaci o 360° ji můžete používat libovolně v obou směrech.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Dualfix Plus Britax Römer Autosedačka Dualfix M i-Size 2023 Midnight Grey
Britax Römer Autosedačka Dualfix Plus

Autosedačka Dualfix Plus je bezpečná, univerzální a flexibilní autosedačka s jednoduchým použitím, která umožní dítěti cestovat v autě čelem dopředu i čelem dozadu. Díky otočné funkci s možností otočení o plných 360° je usazování a připoutávání dítěte do sedačky rychlé a pohodlné – pro vás i pro vaši ratolest. Pohodlný způsob cestování pro děti od narození až do hmotnosti 20 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Podložka pod autosedačku Britax Römer Autosedačka Kidfix M i-Size
Britax Römer Podložka pod autosedačku

Podložka pod autosedačku je 2 v 1! Lze ji využít jako úschovnu pro mnoho drobností a současně jako ochranu zadní strany předního sedadla. Chrání sedadlo auta před poškozením a znečištěním. Zvyšuje stabilitu dětské autosedačky.

můžete mít DNES

Od MALL
Britax Römer Kočárek Strider M Britax Römer Autosedačka Kidfix M i-Size
Britax Römer Kočárek Strider M

Kočárek od značky Britax Römer Strider M je lehký a kompaktní kočárek na každý den. Je určený pro děti od narození do 22 kg. Nízká váha a snadné skládání vám usnadní každodenní život s miminkem. Kočárek má pevnou konstrukci, která váží pouhých 10 kilo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Kidfix M i-Size Britax Römer Autosedačka Kidfix M i-Size
Britax Römer Autosedačka Kidfix M i-Size

Autosedačka s certifikací i-Size pro děti od 3,5 do 12 let (100–150 cm). Britax Autosedačka Kidfix M i-Size nabízí ergonomickou a velmi prostornou sedací část, ergonomickou opěrku hlavy a odvětrávání v zadní části autosedačky pro komfortní sezení. Poměrně úzké bočnice zabírají málo místa a úzká konstrukce umožňuje umístění 3 sedaček vedle sebe. Možnost poutání i bez Isofixu, pouze bezpečnostními pásy vozidla.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Letní potah KIDFIX SL + KIDFIX SL SICT, Col. Blue Britax Römer Letní potah KIDFIX SL + KIDFIX SL SICT, Col. Blue
Britax Römer Letní potah KIDFIX SL + KIDFIX SL SICT, Col. Blue

Römer Letní potah Kidfix SL SICT, aby se vašemu dítěti pohodlně sedělo i za horkého počasí. Snímatelný potah, který lze prát v pračce na 60°C.

můžete mít DNES

Od MALL
Britax Römer Kapsář do auta Britax Römer Letní potah KIDFIX SL + KIDFIX SL SICT, Col. Blue
Britax Römer Kapsář do auta

Organizér umožní cestujícím na zadních sedadlech mít k dispozici mnoho maličkostí z kapes organizéru. Možnost uchycení na jakoukoliv sedačku řidiče či spolujezdce.

můžete mít DNES

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Discovery Plus 2 Britax Römer Letní potah KIDFIX SL + KIDFIX SL SICT, Col. Blue
Britax Römer Autosedačka Discovery Plus 2

Autosedačka s úzkým designem umožňuje v celé řadě vozidel instalovat tři sedačky na zadních sedadlech vedle sebe. Britax Römer Autosedačka Discovery Plus 2 je vybavena ergonomickou a snadno nastavitelnou opěrkou hlavy a nastavitelnou zádovou opěrkou pro přizpůsobení naklonění sedadla. Instalace pomocí ISOFIX je jednoduchá a bezpečná. Pro děti 100–150 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Sluneční clona do auta, 2ks Britax Römer Ochranný potah na sedadlo, černá
Britax Römer Sluneční clona do auta, 2ks

Sluneční clona do auta, 2ksjedinečnou přilnavost s lehkým, vyztuženým rámem, který usnadňuje instalaci a polohování. Přichycení k oknu pomocí přilnavé fólie.

můžete mít DNES

Od MALL
Britax Römer Ochranný potah na sedadlo, černá Britax Römer Ochranný potah na sedadlo, černá
Britax Römer Ochranný potah na sedadlo, černá

Ochranný potah na sedadlo, černá chrání čalounění vašeho vozidla před znečištěním při použití autosedaček, které se připevňují ve vozidle proti směru jízdy. Vhodné pro: DUALFIX, MAX-FIX, MAX-WAY, MULTI-TECH II.

můžete mít DNES

Od MALL
Britax Römer Letní potah First Class Plus Britax Römer Ochranný potah na sedadlo, černá
Britax Römer Letní potah First Class Plus

RÖMER Letní potah First Class Plus je velmi měkký froté potah, který je savý, takže se ideálně hodí do horkého počasí. Další příznivou vlastností letního potahu je to, že chrání dětskou autosedačku před viditelným či obtížně odstranitelným znečištěním.

můžete mít DNES

Od MALL
Britax Römer Letní potah Babysafe Britax Römer Pláštěnka na kočárek Strider M Clear EVA
Britax Römer Letní potah Babysafe

RÖMER Letní potah Babysafe je velmi měkký froté potah, který je savý, takže se ideálně hodí do horkého počasí. Další příznivou vlastností letního potahu je to, že chrání dětskou autosedačku před viditelným či obtížně odstranitelným znečištěním.

můžete mít DNES

Od MALL
Britax Römer Pláštěnka na kočárek Strider M Clear EVA Britax Römer Pláštěnka na kočárek Strider M Clear EVA
Britax Römer Pláštěnka na kočárek Strider M Clear EVA

Praktická pláštěnka od značky Britax Römer pro kočárek Strider M, kterou ochráníte své dítě před nepříznivým počasím. Připevníte ji několika rychlými pohyby na hlubokou korbu i sportovní sezení. Součástí pláštěnky jsou i větrací otvory, které se postarají o cirkulaci vzduchu

můžete mít DNES

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size Britax Römer Pláštěnka na kočárek Strider M Clear EVA
Britax Römer Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size

Unikátní autosedačka pro vaše bezpečné a komfortní cestování. Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size splňuje bezpečnostní normu i-Size a můžete ji používat pro děti od narození do 15 měsíců. Systém iSense nabízí hned několik pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozky téměř všech dostupných kočárků.

můžete mít 9.3.

Od MALL

Posláním společnosti Britax Römer je vytvářet svěží inovativní výrobky a technologie určené ke zvyšování bezpečnosti a pohodlí dětí při cestování, a tím si zajišťuje udržení vedoucí pozice značky nejvyšší kvality a tvůrce trendů v designu a technologiích. Je také jedním z mála výrobců na trhu, kteří splňují přísné požadavky automobilového průmyslu.