Buki France Dětský detektor kovů
599 Kč 575 Kč

Dětský digitální detektor kovů je ideální hračka pro malé badatele. Díky jednoduché, ale velmi originální kostrukci se zvukovou a obrazovou signalizací mohou děti snadno nalézt ukryté kovové předměty v hloubce až 2cm.

Buki France Kuličková dráha Space ODYSSEY 2
899 Kč 863 Kč

Kuličková dráha Space ODYSSEY je velmi atraktivní stavebnice, která umožňuje množství různých variant sestavení. K dispozici je velké množství součástek, díky kterým můžete sestrojit nosné věže, úchyty, kolejnice a hlavně výtah pro nekonečný koloběh kuliček.

Buki France Kuličková dráha 80 dílků
599 Kč 575 Kč

Kuličková dráha pro menší děti vhodná k rozvíjení motorických schopností a seznámení se základními fyzikálními vlastnostmi pohybující se kuličky.

Buki France Vysílačky Walkie Talkie 3km
899 Kč 863 Kč

Dětské vysílačky s vlastnostmi reálných vysílaček pro dospělé. Jejich hlavní výhoda je skutečný dosah v otevřeném terénu až 3km a mnoho funkcí k nastavení.

Buki France Robotická ještěrka
899 Kč 863 Kč

Robotická ještěrka je elektronická stavebnice pro šikovné kluky i holky, které si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje. Ještěrka je jedinečná svou konstrukcí i funkcemi.

Buki France Chemická laboratoř 200 pokusů
1 249 Kč 1 199 Kč

Experimentální sada pro malé nadšence chemických pokusů. V sadě najdete zmenšenou chemickou laboratoř a vše co k ní patří včetně 13 druhů chemikálií pro 200 zajímavých chemických pokusů.

Buki France Kuličková dráha MEGA s výtahem
1 099 Kč 1 055 Kč

Kuličková dráha pro nadšené stavitele obsahující aktivní prvky jako je automatický výtah, světelnou a zvukovou signalizaci průjezdu kuličky a samozřejmě i mechanické výhybky, urychlovače a zpomalovače nebo třeba skóringovou desku.

Buki France MiniScience Krystalový ježek
349 Kč 335 Kč

Krystalový ježek BUKI je experimentální sada pro malé vědátory. Nechte vyrůst krásného krystalového ježka, který se stane působivou dekorací pokojíčku.

Buki France Auto na stlačený vzduch
599 Kč 575 Kč

Stavebnice auta poháněného stlačeným vzduchem. Důmyslná mechanika umožní krok za krokem nahlédnout a pochopit systém pohonu na stlačený vzduch.

Buki France MiniScience Mikroskop Stereo 10x zoom
799 Kč 767 Kč

Mikroskop ze série MiniScience je určen pro ty nejmenší badatele ve věku od 4 do 7 let. Má ergonomicky tvarované tělo z kvalitního plastu, měkké očnice a disponuje širokou optikou pro lepší světelnost.

Buki France Výroba slizu miniLab
299 Kč 287 Kč

Zábavná sada pro výrobu oblíbeného prdícího slizu. Pokud vás zajímá víc než jen hotový produkt, tak si tuto zvláštní tekutinu můžete s naší sadou vyrobit sami.

Buki France Stroje na solární energii 14v1
599 Kč 575 Kč

Elektronická stavebnice se solárním pohonem. Sestavte jeden ze 14ti možných modelů, které díky motorickému pohonu a napájení solárním článkem uvedete do života.

Buki France Dětský teleskop 90x ZOOM
899 Kč 863 Kč

Dětský teleskop typu refraktor s délkou tubusu 33cm a max. zvětšením 90×. S teleskopem můžete pozorovat pozemní cíle a větší objekty noční oblohy, jako je např. Měsíc.

Buki France Pokusy se světlem
599 Kč 575 Kč

Pokusy se světlem mohou být zajímavou hračkou nebo i učební pomůckou. Dozvíte se mnoho zajímavého, co jste možná ještě nevěděli a světle, stínu, barevném spektru světla a další.

Buki France Hydraulická robotická ruka
999 Kč 959 Kč

Hydraulická robotická ruka je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje. Robotická ruka je jedinečná svou konstrukcí i možnostmi a skládá se ze 120ti součástek.

Buki France Modrý krystal miniLab
299 Kč 287 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zabavte děti tímto jednoduchým, ale velmi působivých pokusem. Pomocí připravených komponent vytvoříte barevný krystal o velikosti cca 6×6×6cm.

Buki France Chemická laboratoř 150 pokusů
899 Kč 863 Kč

Experimentální sada pro malé nadšence chemických pokusů. V sadě najdete příslušenství chemika včetně 5 druhů chemikálií pro 150 zajímavých chemických pokusů.

Buki France Výroba hopíků miniLab
299 Kč 287 Kč

Sada pro výrobu oblíbených hopíků, extrémně skákavých kuliček. Sami si zvolíte barvu, tvar a velikost a vyrobíte si několik hopíků pro zábavu s kamarády.

Buki France Mikroskop 3D se 40ti experimenty
1 499 Kč 1 439 Kč

Tento 3D mikroskop se vyznačuje svou dvou-okulárovou konstrukcí a oproti mikroskopům běžné konstrukce umožňuje pozorovat vzorky oběma očima, tedy i s přirozenou schopností vidět prostorově.

Buki France Chemická laboratoř miniLab
299 Kč 287 Kč

Seznamte se se základy chemie s touto minilaboratoří. Pomocí připravených a detailně popsaných pokusů se můžete seznámit např. s chováním tekutin o různé hustotě, zjistit pH různých kapalin v nejbližším okolí nebo zkusit jednoduchou chemickou reakci, díky které se sám nafoukne balónek.

Buki France Mikroskop s 50ti experimenty
1 899 Kč 1 823 Kč

Mikroskop má kvalitní konstrukci i optiku s LED osvětlením pro vysokou kvalitu obrazu. Obsahuje mnoho příslušenství a 50 popsaných pozorovacích experimentů.

Buki France Krystalová laboratoř 25 pokusů
899 Kč 863 Kč

Krystalová laboratoř je experimentální sada pro malé vědátory. V sadě najdete vše co potřebujete k výrobě krystalů různých barev a druhů. Uvidíte a pochopíte jak krystaly vznikají a jak se formují do rozmanitých tvarů.

Buki France Mikroskop s 15ti experiment
599 Kč 575 Kč

Mikroskop pro začínající malé vědátory. Jednoduchá konstrukce mikroskopu s otočnou hlavicí čoček a zvětšením 150×, 450× a 900×.

Buki France Robot TIBO
999 Kč 959 Kč

Robot TIBO je elektronická stavebnice pro šikovné kluky i holky, které si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje.

Buki France Astronomický teleskop 375x ZOOM
2 299 Kč 2 207 Kč
+ doprava zdarma

Astronomický teleskop je sen každého malého astronoma. Teleskop je typu reflektor se zrcadlem o průměru 76mm, vhodný pro pozorování větších objektů noční oblohy.

Buki France Sada pro pozorování hmyzu
599 Kč 575 Kč

Dětská sada pro chytání a pozorování hmyzu. Pomocí síťky, pinzety a průhledné misky opatrně nasbírejte hmyz a vložte je do přenosné pozorovatelny.

Buki France Vulkán vědecká sada
599 Kč 575 Kč

Sada Vulkán je souborem dětských experimentů demonstrujících a vysvětlujících některé jevy sopečné aktivity planety Země. Sada je vhodná pro malé vědátory, kteří si chtějí všechno vyzkoušet nebo jako názorná učební pomůcka.

Buki France Závodní kuličková dráha
599 Kč 575 Kč

Kuličková dráha pro nadšené stavitele obsahující mnoho překážek a akrobatických prvků. Sestav si vlastní dráhu dle své fantazie nebo podle jednoho ze čtyř obrázkových plánů.

Buki France Profesionální Make-Up studio
1 199 Kč 1 151 Kč

Dětské profesionální Make-Up studio BUKI potěší všechny parádnice a slečny, které se chtějí líbit. Sada obsahuje make-upový stolek se třemi velkými zrcadly, LED osvětlením, šuplíkem a přihrádkami pro několik desítek kosmetického příslušenství.

Buki France Vysavač na brouky
599 Kč 575 Kč

Máte divný pocit, když byste měli vzít do ruky nějakého brouka nebo dokonce pavouka, ale přesto byste je chtěli vidět z blízka a prozkoumat je? Pak tento vysavač je to co potřebujete.

Buki France 3D malování PĚNOU
499 Kč 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kreativní sada pro tvoření 3D obrázků obyčejnou šamponovou pěnou. Základem je speciální „pero“, které se naplní šamponem a vodou, důkladně se zamíchá a může se začít s tvořením.

Buki France Kukátko na brouky s držadly
299 Kč 287 Kč

Univerzální kukátko na brouky s dvěma průzory s lupou, horní průzor nabízí 6× zvětšení a druhý pro pozorování brouka zdola nabízí 4× zvětšení.

Buki France Dalekohled Jumelles 4x32 zoom
349 Kč 335 Kč

Dalekohled je nutností každého cestovatele. S tímto dalekohledem získáte 4-násobné zvětšení s optikou 4×32mm. Ideální na výlety a vycházky do přírody. Sledujte z bezpečné vzdálenosti ptáky skrývající se v korunách stromů nebo pasoucí se zvěř.

Buki France MiniScience Nádoba na brouky s lupou
99 Kč 95 Kč

Praktická nádobka pro pozorování hmyzu. Zblízka pomocí lupy v horní části můžete sledovat venku nachytaný hmyz. Nádobka má snímatelné dno, kterým broučka pohodlně dostanete dovnitř.

Společnost Buki France byla založena v roce 1992. Snahou této firmy je nabídnout vědecké, inovativní a ještě více kreativnější a zábavnější hry, stavebnice a hračky pro děti. Každoročně Buki vyvíjí a navrhuje desítky nových hraček a stavebnic ve svém výrobním závodě v Le Mans ve Francii. Neoddělitelnou součástí každé hračky Buki jsou postavičky Leo a Lea. Hračky a stavebnice značky Buki jsou distribuovány především ve Francii a Belgii a od roku 2010 po celé Evropě.

Společnost Buki France byla založena v roce 1992. Snahou této firmy je nabídnout vědecké, inovativní a ještě více kreativnější a zábavnější hry, stavebnice a hračky pro děti. Každoročně Buki vyvíjí a navrhuje desítky nových hraček a stavebnic ve svém výrobním závodě v Le Mans ve Francii. Neoddělitelnou součástí každé hračky Buki jsou postavičky Leo a Lea. Hračky a stavebnice značky Buki jsou distribuovány především ve Francii a Belgii a od roku 2010 po celé Evropě.