Buki France Kuličková dráha Space ODYSSEY 2
899 Kč

Kuličková dráha Space ODYSSEY je velmi atraktivní stavebnice, která umožňuje množství různých variant sestavení. K dispozici je velké množství součástek, díky kterým můžete sestrojit nosné věže, úchyty, kolejnice a hlavně výtah pro nekonečný koloběh kuliček.

Buki France Vysílačky Walkie Talkie 3km
899 Kč

Dětské vysílačky s vlastnostmi reálných vysílaček pro dospělé. Jejich hlavní výhoda je skutečný dosah v otevřeném terénu až 3km a mnoho funkcí k nastavení.

Buki France Chemická laboratoř 200 pokusů
1 249 Kč

Experimentální sada pro malé nadšence chemických pokusů. V sadě najdete zmenšenou chemickou laboratoř a vše co k ní patří včetně 13 druhů chemikálií pro 200 zajímavých chemických pokusů.

Buki France Mikroskop s 30ti experimenty
949 Kč

Mikroskop má kvalitní konstrukci se spodním LED osvětlením pozorovaného vzorku. Obsahuje mnoho příslušenství a 30 popsaných experimentů.

Buki France MiniScience Vysílačky Walkie Talkie Junior 2km
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské vysílačky s vlastnostmi reálných vysílaček pro dospělé. Jejich hlavní výhoda je skutečný dosah v otevřeném terénu až 2km a jednoduchost použití pro menší děti.

Buki France Planetárium 2v1
899 Kč

Unikátní domácí dětské planetárium s otočnou hvězdnou oblohou a vesmírným foto projektorem. Ideální doplněk pokojíčku pro děti se zájmem o vesmír.

Buki France Profesionální Krejčovský salón
1 699 Kč

Profesionální krejčovský salón představuje hlavně originální dívčí šicí stroj. Potěší všechny parádnice a slečny, které baví vytvářet vlastní krejčovské projekty a třeba si ušít nové oblečky pro panenky.

Buki France Detektor kovů EXPERT
1 599 Kč

Digitální detektor kovů EXPERT je ideální hračka pro zvídavé badatele. Hrajte si jako skuteční hledači pokladů s plně funkčním detektorem kovů, který zvládne vyhledat v zemi ukryté kovové předměty do hloubky řádově 10cm.

Buki France Hydraulická robotická ruka
999 Kč

Hydraulická robotická ruka je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje. Robotická ruka je jedinečná svou konstrukcí i možnostmi a skládá se ze 120ti součástek.

Buki France Chemická laboratoř 150 pokusů
899 Kč

Experimentální sada pro malé nadšence chemických pokusů. V sadě najdete příslušenství chemika včetně 5 druhů chemikálií pro 150 zajímavých chemických pokusů.

Buki France Čarodějova chemická laboratoř
999 Kč

Čarodějova chemická laboratoř od BUKI je splněným snem každého malého vědátora. Sada je tématicky laděná jako dílna malého „chemického čaroděje“ se všemi potřebnými pomůckami.

Buki France Mikroskop 3D se 40ti experimenty
1 499 Kč

Tento 3D mikroskop se vyznačuje svou dvou-okulárovou konstrukcí a oproti mikroskopům běžné konstrukce umožňuje pozorovat vzorky oběma očima, tedy i s přirozenou schopností vidět prostorově.

Buki France Kódovací robot KODO
899 Kč

Kódovací robot KODO je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří chtějí svou hračku sami sestavit a naučit se princip mechanického programování.

Buki France Mikroskop s 50ti experimenty
1 899 Kč

Mikroskop má kvalitní konstrukci i optiku s LED osvětlením pro vysokou kvalitu obrazu. Obsahuje mnoho příslušenství a 50 popsaných pozorovacích experimentů.

Buki France Astronomický teleskop 375x ZOOM
2 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Astronomický teleskop je sen každého malého astronoma. Teleskop je typu reflektor se zrcadlem o průměru 76mm, vhodný pro pozorování větších objektů noční oblohy.

Buki France Výroba hopíků miniLab
299 Kč

Sada pro výrobu oblíbených hopíků, extrémně skákavých kuliček. Sami si zvolíte barvu, tvar a velikost a vyrobíte si několik hopíků pro zábavu s kamarády.

Buki France Poznámkový-kreslící tablet
349 Kč

Elektronický tablet s dotykovým perem umožňuje kreslení jednou barvou (tyrkysová - zelenomodrá) a následně můžete celou plochu vymazat jedním stiskem tlačítka.

Buki France Auto na stlačený vzduch
599 Kč

Stavebnice auta poháněného stlačeným vzduchem. Důmyslná mechanika umožní krok za krokem nahlédnout a pochopit systém pohonu na stlačený vzduch.

Buki France Kuličková dráha 80 dílků
599 Kč

Kuličková dráha pro menší děti vhodná k rozvíjení motorických schopností a seznámení se základními fyzikálními vlastnostmi pohybující se kuličky.

Buki France Lidské tělo
599 Kč

Dětská experimentální sada s cca 30cm vysokým modelem lidského těla a příslušenstvím k realizaci 12ti pokusů.

Buki France Vulkán a vykopávka dinosaura
599 Kč

Sada vulkán a vykopávka dinosaura je souborem dětských experimentů demonstrujících a vysvětlujících některé jevy sopečné aktivity planety Země a dinosauří historie. 

Buki France Digitální mikroskop 3v1 MR700 se 40ti experimenty
1 899 Kč

Digitální mikroskop BUKI MR700 je jedinečný svou univerzálností a hlavně schopností spolupráce s moderními telefony a počítači. Mikroskop nabízí 3 hlavní způsoby použití, což je za danou cenu jedinečné i praktické řešení.

Buki France BeTeens MEGA náramky
599 Kč

Sady BeTeens jsou určené pro kreativní dívky, které chtějí být originální a vlastní šperky si samy vyrobit/vytvořit.

Buki France Závodní kuličková dráha
499 Kč

Kuličková dráha pro nadšené stavitele obsahující mnoho překážek a akrobatických prvků. Sestav si vlastní dráhu dle své fantazie nebo podle jednoho ze čtyř obrázkových plánů.

Buki France DinoKIT vykopávka a kostra Stegosaurus
289 Kč

Vykopejte a sestavte kostru prehistorického dinosaura. Pomocí dětských nástrojů postupně odhalíte kosti dinosaura, očistíte a sestavíte kostru velkou cca 20cm. Populární zábava pro malé paleontology.

Buki France Stroje na solární energii 14v1
599 Kč

Elektronická stavebnice se solárním pohonem. Sestavte jeden ze 14ti možných modelů, které díky motorickému pohonu a napájení solárním článkem uvedete do života.

Buki France Kybernetická ruka
949 Kč

Kybernetická ruka je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje. Kybernetická ruka je jedinečná svou konstrukcí i možnostmi a skládá se ze 150ti součástek.

Buki France BeTeens Třpytivé tetování
199 Kč

Sada Třpytivé tetování obsahuje postup a příslušenství pro výrobu a aplikaci dočasného třpytivého tetování (2 listy s několika desítkami tetovacích motivů a 4 třpytivé barvy).

Buki France Můj kouzelnický hrad
899 Kč

Jedinečná sada pro začínající mladé kouzelníky. Kouzelnický hrad je skvělý nástroj pro naučení a následné předvádění kouzel pro děti již od 4 let.

Buki France DinoDIG vykopávka 2 predátorů
599 Kč

Vykopejte kostry dvou známých dinosauřích predátorů Tyranosaura Rexe a Velociraptora. Po vykopání jednotlivých kostí sestavíte kostru Trexe velkou úctyhodných 43cm a kostru Velociraptora velkou 25cm.

Společnost Buki France byla založena v roce 1992. Snahou této firmy je nabídnout vědecké, inovativní a ještě více kreativnější a zábavnější hry, stavebnice a hračky pro děti. Každoročně Buki vyvíjí a navrhuje desítky nových hraček a stavebnic ve svém výrobním závodě v Le Mans ve Francii. Neoddělitelnou součástí každé hračky Buki jsou postavičky Leo a Lea. Hračky a stavebnice značky Buki jsou distribuovány především ve Francii a Belgii a od roku 2010 po celé Evropě.

Společnost Buki France byla založena v roce 1992. Snahou této firmy je nabídnout vědecké, inovativní a ještě více kreativnější a zábavnější hry, stavebnice a hračky pro děti. Každoročně Buki vyvíjí a navrhuje desítky nových hraček a stavebnic ve svém výrobním závodě v Le Mans ve Francii. Neoddělitelnou součástí každé hračky Buki jsou postavičky Leo a Lea. Hračky a stavebnice značky Buki jsou distribuovány především ve Francii a Belgii a od roku 2010 po celé Evropě.