Buzzy Buzzy vlhčené ubrousky Universal 48ks
37 Kč

Vlhčené ubrousky - univerzální vlhčené ubrousky německé značky jsou ideálním pomocníkem pro každou moderní ženu, která úklidem nechce trávit celé dny. Tyto ubrousky čistí, odstraňují nečistoty, zanechávají krásný lesk a jsou vhodné pro čištění všech omyvatelných ploch v domě.

Buzzy Buzzy vlhčené ubrousky Furniture 48ks - Nábytek
37 Kč

Vlhčené ubrousky - vlhčené ubrousky německé značky jsou vhodné pro každou moderní ženu, která nechce úklidem trávit celé dny. Tyto utěrky umožňují jedním pohybem udržovat dokonalou čistotu nábytku. Ubrousky nábytek nepoškozují, dodávají mu lesk a příjemnou vůni. Vyrobeno v Německu.

Buzzy Buzzy vlhčené ubrousky Kitchen 48ks - Kuchyň
37 Kč

Vlhčené ubrousky - vlhčené ubrousky německé značky jsou vhodné pro každou moderní ženu, která nechce úklidem trávit celé dny. Tyto utěrky umožňují jedním pohybem odstranit nečistoty v každé kuchyni. Ubrousky si bez problému poradí se skvrnami, spálenými zbytky potravin nebo tuky.

Buzzy Buzzy aktivní pěna 435 ml - Kuchyně
70 Kč

Buzzy aktivní pěna – Kuchyně –  pěna pro čištění různých ploch v kuchyni. Pěna dokonale odstraňuje suché mazivo a spálené povrchy. Díky svému jedinečnému vzorci nejen perfektně očišťuje, ale také zabraňuje opětovnému nanášení nečistot použitím ochranné, neviditelné vrstvy.

Buzzy Buzzy vlhčené ubrousky Bathroom 48ks - Koupelna
37 Kč

Vlhčené ubrousky - vlhčené ubrousky německé značky jsou vhodné pro každou moderní ženu, která nechce úklidem trávit celé dny. Tyto utěrky umožňují jedním pohybem umýt veškeré plochy v koupelně a zbavit je tak nánosů mýdla, sprochové gelu nebo šampónů a prachu.

Buzzy Buzzy aktivní pěna 435 ml - Koberce a potahy
70 Kč

Buzzy aktivní pěna – Koberce a potahy – skvělý pomocník pro čištění koberců a čalounění. Výrobek skvělě odstraňuje nečistoty a díky obsahu polymerů impregnuje textilní vlákna a chrání je proti opětovnému usazování nečistot.

Buzzy Buzzy aktivní pěna 435 ml - Koupelny
70 Kč

Buzzy aktivní pěna – Koupelny  – pěna pro čištění koupelny. Produkt účinně odstraňuje každodenní nečistoty, jako jsou mýdla, šampony a gely, a také dokonale zvládne kamenné usazeniny tvořené tvrdou vodou. Obnovuje původní vzhled a zářivost každé koupelny!

Buzzy Buzzy aktivní pěna 435 ml - Okna a skla
70 Kč

Buzzy aktivní pěna – Okna a skla – pěna na čištění skla, zrcadel a jiných skleněných povrchů. Snadno odstraňuje všechny nečistoty. Přidáním alkoholu se produkt rychle vypaří a nezanechává pruhy ani skvrny a dává lesk.

Buzzy Buzzy drátěnka se saponátem 10 ks
54 Kč

Buzzy drátěnka se saponátem -skvělý čisticí prostředek pro čištění suchých povrchů hrnců, pánví, keramických desek, umyvadel, krbů, pecí atd. Balení obsahuje 10 ks.

Buzzy Buzzy prací prášek Colour 3,3 kg
199 Kč

Buzzy prací prášek Colour 3,3 kg – účinný prací prášek na bílé a stálobarevné prádlo s marseillským mýdlem a silou kyseliny citronové. Velice dobře se rozpouští ve vodě a výborně pere od nízkých teplot 20 – 95 °C a lehce odstraní všechny nečistoty i skvrny.

Buzzy Buzzy prací prášek Universal 3,3 kg
199 Kč

Buzzy prací prášek Universal 3,3 kg - skvělý prací prášek na bílé a stálobarevné prádlo s marseillským mýdlem a silou kyseliny citronové. Velice dobře se rozpouští ve vodě a výborně pere od nízkých teplot 20 – 95 °C a lehce odstraní všechny nečistoty i skvrny.

Buzzy Buzzy vlhčené ubrousky Windows & Glass 30ks - okna a skla
35 Kč

Vlhčené ubrousky - bezzápachové vlhčené ubrousky německé značky jsou vhodné pro každou moderní ženu, která nechce úklidem trávit celé dny. Tyto utěrky umožňují jedním pohybem umýt veškeré sklěněné povrchy jedním tahem a to bez zanechání prohů, šmouh nebo skvrn.