Buzzy Buzzy vlhčené ubrousky Universal 48ks
37 Kč
Doprava zdarma

Vlhčené ubrousky - univerzální vlhčené ubrousky německé značky jsou ideálním pomocníkem pro každou moderní ženu, která úklidem nechce trávit celé dny. Tyto ubrousky čistí, odstraňují nečistoty, zanechávají krásný lesk a jsou vhodné pro čištění všech omyvatelných ploch v domě.

Buzzy Buzzy prací prášek Universal 3,3 kg
199 Kč
Doprava zdarma

Buzzy prací prášek Universal 3,3 kg - skvělý prací prášek na bílé a stálobarevné prádlo s marseillským mýdlem a silou kyseliny citronové. Velice dobře se rozpouští ve vodě a výborně pere od nízkých teplot 20 – 95 °C a lehce odstraní všechny nečistoty i skvrny.

Buzzy Buzzy vlhčené ubrousky Kitchen 48ks - Kuchyň
39 Kč
Doprava zdarma

Vlhčené ubrousky - vlhčené ubrousky německé značky jsou vhodné pro každou moderní ženu, která nechce úklidem trávit celé dny. Tyto utěrky umožňují jedním pohybem odstranit nečistoty v každé kuchyni. Ubrousky si bez problému poradí se skvrnami, spálenými zbytky potravin nebo tuky.

Buzzy Buzzy vlhčené ubrousky Windows & Glass 30ks - okna a skla
37 Kč
Doprava zdarma

Vlhčené ubrousky - bezzápachové vlhčené ubrousky německé značky jsou vhodné pro každou moderní ženu, která nechce úklidem trávit celé dny. Tyto utěrky umožňují jedním pohybem umýt veškeré sklěněné povrchy jedním tahem a to bez zanechání prohů, šmouh nebo skvrn.

Buzzy Buzzy vlhčené ubrousky Furniture 48ks - Nábytek
37 Kč
Doprava zdarma

Vlhčené ubrousky - vlhčené ubrousky německé značky jsou vhodné pro každou moderní ženu, která nechce úklidem trávit celé dny. Tyto utěrky umožňují jedním pohybem udržovat dokonalou čistotu nábytku. Ubrousky nábytek nepoškozují, dodávají mu lesk a příjemnou vůni. Vyrobeno v Německu.

Buzzy Buzzy vlhčené ubrousky Bathroom 48ks - Koupelna
37 Kč
Doprava zdarma

Vlhčené ubrousky - vlhčené ubrousky německé značky jsou vhodné pro každou moderní ženu, která nechce úklidem trávit celé dny. Tyto utěrky umožňují jedním pohybem umýt veškeré plochy v koupelně a zbavit je tak nánosů mýdla, sprochové gelu nebo šampónů a prachu.

Buzzy Buzzy aktivní pěna 435 ml - Multisurface
70 Kč
Doprava zdarma

Buzzy aktivní pěna – Multisurface - tato pěna je ideální pro čištění mnoha povrchů – dřevěného nábytku, skla, plastu, kovu. Jemně čistí, odstraňuje prach, pracuje antistaticky vzhledem k obsahu glycerinu a kationtové látky. Zanechává čerstvou, příjemnou vůni.

Buzzy Buzzy aktivní pěna 435 ml - Nábytek
59 Kč
Doprava zdarma

Buzzy aktivní pěna – Nábytek – pěna pro čištění nábytku. Výrobek je vhodný pro čištění dřevěných a dřevěných povrchů. Jemně čistí, odstraňuje prach a má antistatické účinky. Poskytuje jemný lesk díky obsahu emulze avokádového oleje a zanechává příjemnou a svěží vůni.

Buzzy Buzzy prací prášek Colour 3,3 kg
199 Kč
Doprava zdarma

Buzzy prací prášek Colour 3,3 kg – účinný prací prášek na bílé a stálobarevné prádlo s marseillským mýdlem a silou kyseliny citronové. Velice dobře se rozpouští ve vodě a výborně pere od nízkých teplot 20 – 95 °C a lehce odstraní všechny nečistoty i skvrny.