Bvlgari

-24%
Bvlgari Omnia Crystalline - EDT 65 ml
24x

Bvlgari Omnia Crystalline - EDT

1 499 Kč
1 125 Kč

Stejně jako přírodní křišťál, skrývá v sobě Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstev – vonných tónů, které společně vytvářejí její originální a ojedinělou vůni. Počáteční tóny přinášejí vzrušující průzračnost svěžího bambusu v kombinaci se šťavnatým nashi.

Partner: Vivantis
Bvlgari Aqva Pour Homme - EDT 50 ml
16x

Bvlgari Aqva Pour Homme - EDT

999 Kč

Jiskřivá a pozitivními emocemi vibrující vůně je čistou a jako ranní rosa osvěžující esencí určenou muži, který si cení své schopnosti sebeovládání a jasné mysli.

Partner: Vivantis
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine - EDT 100 ml
9x

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine - EDT

1 149 Kč
1 087 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Citrusově-svěží vůně od Bvlgari byla vytvořela, aby vyvolala přírodní svěžest a vitalitu oceánu. Aqva Pour Homme Marine se otevírá vůní nerolu a grapefruitu. Srdce tvoří mořská tráva Posidonia a květy růží. Závěr vůně podtrhuje bílé cedrové dřevo. Navazuje na předchozí vůni Aqva Pour Homme.

Partner: Vivantis
Bvlgari Man In Black - EDP 60 ml
4x

Bvlgari Man In Black - EDP

1 350 Kč

Síla přírody a smyslnost jsou ukryty v pánské vůni Bvlgari Man In Black. Parfémová voda Man In Black je oslavou moderního muže. Muže, který má svůj vlastní styl, miluje volnost a dobrodružství.  V harmonickém složení ucítíte nádech pikantního koření, jemných květin a intenzivní kůže.

Partner: Vivantis
Bvlgari Bvlgari Man Extreme - EDT 100 ml
5x

Bvlgari Man Extreme - EDT

1 250 Kč

Bvlgari Man Extreme je pánskou vůní, která propojuje intenzivní středomořskou svěžest s moderním dřevitým tónem evokujícím románskou moc a vitalitu. Tato vůně je určena muži, jenž touží prožívat silné, ba až extrémní emoce vymykající se běžným konvencím. Na trh byla uvedena v roce 2013.

Partner: Vivantis
Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve - EDT 50 ml
4x

Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve - EDT

899 Kč
849 Kč

Aqva Pour Homme Atlantiqve je pánská vůně od Bvlgari. Tato mořsky-jantarová vůně má modrý zaoblený flakon se stříbrným uzávěrem. Připomínající moře s lesklou hladinou. Vůně představuje energii, sílu a osvěžení. Hlavními tóny je sicilský citrón, bergamot, šalvěj a vodní poznámky.

Partner: Vivantis
Bvlgari Splendida Jasmin Noir - EDP 100 ml
2x

Bvlgari Splendida Jasmin Noir - EDP

1 653 Kč

Vůně Jasmin Noir  je květinová vůně pro ženy, která společně s Iris d'Or, Magnolia Sensuel a Rose Rose patří do Splendida kolekce, kterou značka Bvlgari začala uvádět na trh v roce 2017. Hlava vůně se skládá ze zelených tónů a gardénie, květinové srdce zahrnuje jasmín a santalové dřevo.

Partner: Vivantis
Bvlgari Omnia Coral - EDT TESTER 65 ml
2x

Bvlgari Omnia Coral - EDT TESTER

999 Kč
979 Kč

Omnia Coral je romantická květinově-ovocná vůně plná radosti. Přitahuje pozornost svými optimistickými barvami. V hlavě se skrývá bergamot. Srdce zahrnuje vodní leknín, ibišek a granátové jablko, zatímco základ vůně uzavírá sofistikovaná směs pižma a cedrového dřeva. Vůně uvedena na trh v roce 2012.

Partner: Vivantis