Byredo Bal d`Afrique - EDP 100 ml

Byredo Bal d`Afrique - EDP

4 121 Kč 41,21 Kč/ml
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bal d'Afrique od Byredo je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Tento parfém představuje mix pařížské avantgardy a africké kultury. Možná trochu zvláštní směs, která ale dokonale padne. Uvolněte se ve výrazném opojení tance, hudby a umění.

Partner: Vivantis
Byredo Gypsy Water - EDP 100 ml
1x

Byredo Gypsy Water - EDP

4 325 Kč 43,25 Kč/ml

Gypsy Water je luxusní unisexová vůně od značky Byredo, která nabírá energii z vůní čerstvé půdy, hlubokých lesů a táboráků. Je ideální pro ty, kteří milují být v blízkosti přírody. Vůně se rozvíjí s bergamotem, citrónem, pepřem a jalovcem. Vrcholu dosahuje s kadidlem, borovicí a kořenem orrise.

Partner: Vivantis
Byredo Palermo - EDP 100 ml

Byredo Palermo - EDP

4 199 Kč
4 057 Kč 40,57 Kč/ml
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Palermo je luxusní citrusová vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2010. Hlava obsahuje olej z listů hořkého pomeranče (petitgrain), bergamot a další citrusy. V srdci ucítíte kombinaci růže a pižma. Základ vůně dotváří ibišovec pižmový (ambrette).

Partner: Vivantis
Byredo Blanche - EDP 100 ml

Byredo Blanche - EDP

4 181 Kč 41,81 Kč/ml
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Byredo představilo parfém, který oslavuje bílou barvu. Zajímá-li vás jak voní bílá barva pořiďte si parfém Blanche. Skládá se z malého množství surovin. Nejprve vás ovane růžový pepř, růže a aldehydy. V srdci je květina afrického pomeranče, fialky a pivoňky.

Partner: Vivantis
Byredo Mojave Ghost - EDP 2 ml - odstřik s rozprašovačem
1x

Byredo Mojave Ghost - EDP

183 Kč 91,50 Kč/ml

Mojave Ghost je jedinečná unisexová voda, ve které najde své opravdové já úplně každý. Jako všechny vůně značky Byredo, také parfémovaná voda Mojave Ghost nese znaky unikátního přístupu Bena Gorhama. V její hlavě nalezneme pižmo a zapotu.

Partner: Vivantis
Byredo La Tulipe - EDP 100 ml

Byredo La Tulipe - EDP

4 289 Kč 42,89 Kč/ml

La Tulipe je květinový parfém pro ženy od Byredo. Příjemný parfém, který se zaměřuje na jarní až letní tóny. Zastavte se u právě vycházejícího slunce, nechte na sebe dopadnout první paprsky, osvěžte své bosé nohy ranní rosou.

Partner: Vivantis
Byredo Oud Immortel - EDP 100 ml

Byredo Oud Immortel - EDP

4 199 Kč
4 133 Kč 41,33 Kč/ml

Parfémová voda Oud Immortel je vhodná pro muže i pro ženy, tato chyprově-dřevitá unisex vůně vás bude doprovázet všude, kam vyrazíte. Tato parfémová voda Oud Immortel v sobě spojuje pačuli a papyrus, díky čemuž má celá kompozice kouřový charakter.   Na trh byla uvedena v roce 2010. .

Partner: Vivantis
Byredo Bibliotheque - EDP 100 ml

Byredo Bibliotheque - EDP

3 996 Kč 39,96 Kč/ml

Parfémovaná voda Bibliotheque od značky Byredo s nasládle dřevitou vůní ovoce a květin umocněnou přítomností kůže, pačuli a vanilky evokuje poklidnou atmosféru staré knihovny, kde se zastavil čas. Tato vůně je neobyčejně smyslná a oblíbíte si ji vy i lidi ve vašem okolí.

Partner: Vivantis
Byredo Black Saffron - EDP 100 ml
1x

Byredo Black Saffron - EDP

3 913 Kč 39,13 Kč/ml
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Orientálně-pikantní vůně pro muže i ženy. Nasazuje vysokou laťku konkurenčním parfému. Jedná se totiž o parfém, který je velmi působiví nejen prvním dojmem, kde ucítíte čínský grapefruit, jalovcové bobulky a šafrán. Ale také svou výdrží.

Partner: Vivantis
Byredo Slow Dance - EDP 100 ml

Byredo Slow Dance - EDP

4 895 Kč 48,95 Kč/ml

S orientální vůní Slow Dance se Ben Gorham, zakladatel a kreativní ředitel značky Byredo, vrací zpět na střední školu do rozpačitého období, kdy chlapci dospívají v muže a dívky v ženy. Slow Dance svou opojně nasládlou vůní evokuje teplou kůži a nesmělé polibky při ploužáku na středoškolském plese.

Partner: Vivantis
Byredo Accord Oud - EDP 50 ml

Byredo Accord Oud - EDP

2 855 Kč 57,10 Kč/ml

Accord Oud je parfém od Byredo. Kompozice orientálně-pikantních tónů, které jsou typické pro parfémy této značky. Osloví každého, kdo má rád výrazné tóny a decentní přístup. Okuste barvy a veselý Indie v tomto parfému. Skládá se z šafránu, ostružiny a rumu.

Partner: Vivantis
Byredo Rose Of No Man`s Land - EDP 50 ml

Byredo Rose Of No Man`s Land - EDP

2 821 Kč 56,42 Kč/ml

Tato delikátní květinově dřevitá vůně s účinkem uklidňujícího balzámu, vznikla jako pocta ošetřovatelkám, které za 1. světové války zachránily tisíce životů. „Růže ze země nikoho“, jak jim vojáci často přezdívali, jsou příběhem obětavosti a soucitu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Partner: Vivantis

Zakladatelem značky je Ben Garfam, který i bez vzdělání v oboru dokázal vytvořit velmi působivé řady parfémů. Jeho prvním impulsem pro zaměření na parfémy byl výlet do rodné země jeho matky, kterou je Indie. Atmosféra, jeho umělecké nadání a spousta neznámých vůní pro rodáka ze Švédska byla učarující a jeho další směr byl tímto zpečetěn. Firma na trhu působí od roku 2006.