Cabelcon Profesionální lisovací konektor IECM-56-CX3 5,1 (7mm)
37 Kč

Špičkový kompresní konektor Cabelcon. Tento typ je vhodný např. pro koaxiální kabely Belden H126 a další s tímto průměrem. Rozměr konektoru 5,1mm. Pro nalisování konektoru je zapotřebí speciálních kleští. Nejpoužívanější jsou kompresní kleště Cablecon CX3 (KASKLECALIS) .

Cabelcon profesionální otočná ořezávačka kabelů RG6/59
445 Kč

Profi otočná ořezávačka kabelů s nastavitelnou hloubkou řezu pomocí dodávaného imbusového klíče. S pomocí ořezávačky dokonale připravíte kabel během okamžiku pouhým otočením kolem vloženého kabelu. Ořezávačka je vyrobena z odolného plastu a tím je zajištěna její dlouhá životnost.

Cabelcon Profesionální lisovací konektor IECM-56-CX3 4,9 (6,5mm)
35 Kč

Špičkový kompresní konektor Cabelcon. Tento typ je vhodný např. pro koaxiální kabely belden H125, a další s tímto průměrem. Rozměr konektoru 4,9mm. Pro nalisování konektoru je zapotřebí speciálních kleští. Nejpoužívanější jsou kompresní kleště Cablecon CX3 (KASKLECALIS) .

Cabelcon Profesionální vodotěsný lisovací konektor F-56-CX3 3,7 (5mm)
24 Kč

Špičkový kompresní konektor Cabelcon. Nalezne použití především při venkovních instalacích – je vodotěsný. Tento typ je vhodný např. pro koaxiální kabely Belden H121, Nordix CM401, a další s tímto průměrem. Rozměr konektoru 3,7mm. Pro nalisování konektoru je zapotřebí speciálních kleští.

Cabelcon Profesionální lisovací konektor IECM-56-CX3 3,9 (6mm)
37 Kč

Špičkový kompresní konektor Cabelcon. Tento typ je vhodný např. pro koaxiální kabely Belden H106, RG59U (prům.5,9–6,1mm). Rozměr konektoru 3,9mm. Pro nalisování konektoru je zapotřebí speciálních kleští. Nejpoužívanější jsou kompresní kleště Cablecon CX3 (KASKLECALIS) .

Cabelcon Profesionální lisovací zdířka IECF-56-CX3 3,9 (6mm)
35 Kč

Špičkový kompresní konektor(zdířka) Cabelcon. Tento typ je vhodný např. pro koaxiální kabely Belden H106, RG59U (prům.5,9–6,1mm). Rozměr konektoru 3,9mm. Pro nalisování konektoru je zapotřebí speciálních kleští. Nejpoužívanější jsou kompresní kleště Cablecon CX3 (KASKLECALIS) .

Cabelcon Profesionální lisovací zdířka IECF-56-CX3 4,9 (6,5mm)
35 Kč

Špičkový kompresní konektor(zdířka) Cabelcon. Tento typ je vhodný např. pro koaxiální kabely belden H125, a další s tímto průměrem. Rozměr konektoru 4,9mm. Pro nalisování konektoru je zapotřebí speciálních kleští. Nejpoužívanější jsou kompresní kleště Cablecon CX3 (KASKLECALIS) .

Cabelcon Profesionální vodotěsný lisovací konektor F-56-CX3 4,9 (6,5mm)
24 Kč

Špičkový kompresní konektor Cabelcon. Nalezne použití především při venkovních instalacích – je vodotěsný. Tento typ je vhodný např. pro koaxiální kabely belden H125, a další s tímto průměrem. Rozměr konektoru 4,9mm. Pro nalisování konektoru je zapotřebí speciálních kleští.

Cabelcon Profesionální vodotěsný lisovací konektor F-56-CX3 5,1 (7mm)
24 Kč

Špičkový kompresní konektor Cabelcon. Nalezne použití především při venkovních instalacích – je vodotěsný. Tento typ je vhodný např. pro koaxiální kabely belden H125, a další s tímto průměrem. Rozměr konektoru 5,1mm. Pro nalisování konektoru je zapotřebí speciálních kleští.

Cabelcon štípací kleště na koaxiální kabely
489 Kč

Profesionální nůžky na koaxiální kabely. Zajistí čistý střih a přípravu vodiče pro osazení konektorem. Pro kabely do 9mm v průměru. Original Cabelcon. Vhodné k přípravě kabelu pro všechny typy F konektorů.

Cabelcon

Cabelcon