10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Caketools Modelovací hmota mandlová - bílá - 1kg Caketools Cukrářské MINI košíčky 2,4 x 1,8cm - HNĚDÉ - 100ks
Caketools Modelovací hmota mandlová - bílá - 1kg

Caketolls  Modelovací hmota extra mandlová – bílá – 1kgCaketools Modelovací hmota mandlová – bílá – 1kgSněhobílá modelovací hmota s mandlovou příchutí.

můžete mít 19.4.

Caketools Cukrářské MINI košíčky 2,4 x 1,8cm - HNĚDÉ - 100ks Caketools Cukrářské MINI košíčky 2,4 x 1,8cm - HNĚDÉ - 100ks
Caketools Cukrářské MINI košíčky 2,4 x 1,8cm - HNĚDÉ - 100ks

Cukrářské košíčky 2,4 × 1,8cm – HNĚDÉ – 100ksCukrářské MINI  košíčky 2,4 × 1,8cm – HNĚDÉ – 100ksPapírový košíček hnědý vyrobený z nepromastitelného papíru určený nejen na balení hotových cukrářských výrobků, ale i na pečení ve formách na muffiny.

můžete mít 19.4.

Caketools Jedlý papír "Hudba 1" Noty - A4 Caketools Cukrářské MINI košíčky 2,4 x 1,8cm - HNĚDÉ - 100ks
Caketools Jedlý papír "Hudba 1" Noty - A4

Jedlý papír „Hudba 1“ Noty – A4 Dodáváno ve formátu A4 – možno vystřihnoutWafer Paper je jedlý papír na bázi škrobu. Chutí neutrálně a má mírně žebrovaný povrch. Wafer Paper lze použít mnoha způsoby.

můžete mít 19.4.

Caketools Jedlý papír "Koně 3" - A4 Caketools Silikonový zdobící sáček - 35cm
Caketools Jedlý papír "Koně 3" - A4

Jedlý papír „Koně 3“ – A4 Dodáváno ve formátu A4 – možno vystřihnoutWafer Paper je jedlý papír na bázi škrobu. Chutí neutrálně a má mírně žebrovaný povrch. Wafer Paper lze použít mnoha způsoby.

můžete mít 19.4.

Caketools Silikonový zdobící sáček - 35cm Caketools Silikonový zdobící sáček - 35cm
Caketools Silikonový zdobící sáček - 35cm

Silikonový zdobící sáček  - 35cmSilikonový zdobící sáček – 35cmZdobící sáček ze silikonu,nepohlcuje pachy, snadná údržba.Délka: 35cm

můžete mít 19.4.

Caketools Zápich do dortu - Vše nejlepší Caketools Silikonový zdobící sáček - 35cm
Caketools Zápich do dortu - Vše nejlepší

Zápich do dortu  Zakoupením této položky podpoříte malou českou rodinnou firmu.Zápich do dortu - Vše nejlepšíNádherný zápich do dortu, vyrobený s černého plexi (akrylového skla).Jedná se o nejedlou dekoraci.Vyrobeno v Česku / Made in CzechVelikost zápichu: 15cm

můžete mít 19.4.

Caketools Silikonová forma na koláčky/tartaletky 5,5 x 3,4cm Caketools Silikonová forma na koláčky/tartaletky 5,5 x 3,4cm
Caketools Silikonová forma na koláčky/tartaletky 5,5 x 3,4cm

Silikonová forma na koláčky/tartaletky 5,5 × 3,4cmSilikonová forma na koláčky/tartaletky 5,5 × 3,4cmForma nejen na čokoládové dekorace. Velmi flexibilní materiál. Vhodné pro výrobu čokoládových, marcipánových dekorací nebo jiných cukrovinek, např. želé bonbónků.

můžete mít 19.4.

Caketools Jedlý papír "Jednorožci 16" A4 Caketools Silikonová forma na koláčky/tartaletky 5,5 x 3,4cm
Caketools Jedlý papír "Jednorožci 16" A4

Jedlý papír „Jednorožci 16“ A4 Dodáváno ve formátu A4 – možno vystřihnoutWafer Paper je jedlý papír na bázi škrobu. Chutí neutrálně a má mírně žebrovaný povrch. Wafer Paper lze použít mnoha způsoby.

můžete mít 19.4.

Caketools Jedlý papír "stodolarovky" - A4 Caketools Silikonová forma na koláčky/tartaletky 5,5 x 3,4cm
Caketools Jedlý papír "stodolarovky" - A4

Jedlý papír „100 dolarovky“ – A4 Dodáváno ve formátu A4 – možno vystřihnoutWafer Paper je jedlý papír na bázi škrobu. Chutí neutrálně a má mírně žebrovaný povrch. Wafer Paper lze použít mnoha způsoby.

můžete mít 19.4.

Caketools Jednorázové zdobící sáčky M 32cm 100ks Caketools Sada vykrajovátek - načechraný mrak 5ks
Caketools Jednorázové zdobící sáčky M 32cm 100ks

Jednorázové zdobící sáčky M 32cm 100ksJednorázové zdobící sáčky M 32cm 100ksSada cukrářských sáčků určených na zdobení čokoládou nebo glazurami.Lze použít i po odstřižení špičky na vložení klasické kovové trezírovací špičky, při použití připojovače/adaptéru můžete měnit špičky během práce.

můžete mít 19.4.

Caketools Sada vykrajovátek - načechraný mrak 5ks Caketools Sada vykrajovátek - načechraný mrak 5ks
Caketools Sada vykrajovátek - načechraný mrak 5ks

Sada vykrajovátek – načechraný mrak 5ksSada plastových vykrajovátek jsou vhodná nejen na výrobu mraků ale také keřů, ovcí, bublin atd.Sada obsahuje 5ks vykrajovátek různých tvarů a velikostí.Použití:  Před použitím omyjeme v jarové vodě.

můžete mít 19.4.

Caketools Silikonová forma na pralinky - bloky Caketools Sada vykrajovátek - načechraný mrak 5ks
Caketools Silikonová forma na pralinky - bloky

Silikonová forma na pralinky - blokySilikonová forma na pralinky - blokyForma nejen na čokoládové dekorace. Velmi flexibilní materiál. Vhodné pro výrobu čokoládových, marcipánových dekorací nebo jiných cukrovinek, např. želé bonbónků. Silikonová forma lze použít také na nejedlé suroviny jako např.

můžete mít 19.4.

Caketools Silikonová forma na pralinky - láska Caketools Vykrajovátka patchwork - Noty velké 10ks
Caketools Silikonová forma na pralinky - láska

Silikonová forma na pralinky – láskaSilikonová forma na pralinky – láskaForma k tvorbě pralinek různých tvarů.Forma nejen na čokoládové dekorace. Velmi flexibilní materiál. Vhodné pro výrobu čokoládových, marcipánových dekorací nebo jiných cukrovinek, např. želé bonbónků.

můžete mít 19.4.

Caketools Vykrajovátka patchwork - Noty velké 10ks Caketools Vykrajovátka patchwork - Noty velké 10ks
Caketools Vykrajovátka patchwork - Noty velké 10ks

Vykrajovátka patchwork – Noty velké 10ksVykrajovátka patchwork – Noty velké 10ksIdeální pro dekorování na dort nebo koláčky.Vykrajovátka jsou nízké Mezonetový frézy.

můžete mít 19.4.

Caketools Silikonová šablona na jedlou krajku 06 Caketools Vykrajovátka patchwork - Noty velké 10ks
Caketools Silikonová šablona na jedlou krajku 06

Silikonová šablona na jedlou krajkuSilikonová šablona na jedlou krajku 06Silikonová šablona určená na výrobu jedlé krajky na dort.Možné použití hmoty Sugar Veil nebo Magic Decor. Velmi snadné použití.

můžete mít 19.4.

Caketools Jednorázové zdobící sáčky L 34cm 100ks Caketools Jednorázové zdobící sáčky L 34cm 100ks
Caketools Jednorázové zdobící sáčky L 34cm 100ks

Jednorázové zdobící sáčky L 34cm 100ksJednorázové zdobící sáčky L 34cm 100ksSada jednorázových cukrářských sáčků.Sada cukrářských sáčků určených na zdobení čokoládou nebo glazurami.

můžete mít 19.4.

Caketools Jedlý papír "BitCoin - tapeta" - A4 Caketools Jednorázové zdobící sáčky L 34cm 100ks
Caketools Jedlý papír "BitCoin - tapeta" - A4

Jedlý papír „BitCoin – tapeta“ – A4 Dodáváno ve formátu A4 – možno vystřihnoutWafer Paper je jedlý papír na bázi škrobu. Chutí neutrálně a má mírně žebrovaný povrch. Wafer Paper lze použít mnoha způsoby.

můžete mít 19.4.

Caketools Silikonová forma na pralinky - kuličky Caketools Jednorázové zdobící sáčky L 34cm 100ks
Caketools Silikonová forma na pralinky - kuličky

Silikonová forma na pralinky – kuličkySilikonová forma na pralinky – kuličkyForma k tvorbě pralinek různých tvarů.Forma nejen na čokoládové dekorace. Velmi flexibilní materiál. Vhodné pro výrobu čokoládových, marcipánových dekorací nebo jiných cukrovinek, např. želé bonbónků.

můžete mít 19.4.

Caketools Zápich do dortu - duha Caketools Jedlý papír "Bankovka americký dolar" - A4
Caketools Zápich do dortu - duha

Zápich do dortu – duhaZápich do dortu – duhaZápich vhodný k tématu jednorožec ozdobí každou dětskou oslavuZdobení dortu nikdy nebylo tak snadné! Ideální pro veškeré dětské oslavy.Rozměry: 10 × 7cm

můžete mít 19.4.

Caketools Silikonová forma na pralinky - srdce Caketools Jedlý papír "Bankovka americký dolar" - A4
Caketools Silikonová forma na pralinky - srdce

Silikonová forma na pralinky - srdceSilikonová forma na pralinky - srdceForma k tvorbě pralinek různých tvarů.Forma nejen na čokoládové dekorace. Velmi flexibilní materiál. Vhodné pro výrobu čokoládových, marcipánových dekorací nebo jiných cukrovinek, např. želé bonbónků.

můžete mít 19.4.

Caketools Jedlý papír "Bankovka americký dolar" - A4 Caketools Jedlý papír "Bankovka americký dolar" - A4
Caketools Jedlý papír "Bankovka americký dolar" - A4

Jedlý papír „Bankovka americký dolar“ – A4 Dodáváno ve formátu A4 – možno vystřihnoutWafer Paper je jedlý papír na bázi škrobu. Chutí neutrálně a má mírně žebrovaný povrch. Wafer Paper lze použít mnoha způsoby.

můžete mít 19.4.

Caketools Jedlý papír "Tenis" A4 Caketools Silikonový zdobící sáček - 40cm
Caketools Jedlý papír "Tenis" A4

Jedlý papír „Tenis“ A4 Dodáváno ve formátu A4 – možno vystřihnoutWafer Paper je jedlý papír na bázi škrobu. Chutí neutrálně a má mírně žebrovaný povrch. Wafer Paper lze použít mnoha způsoby.

můžete mít 19.4.

Caketools Silikonový zdobící sáček - 40cm Caketools Silikonový zdobící sáček - 40cm
Caketools Silikonový zdobící sáček - 40cm

Silikonový zdobící sáček  - 40cmSilikonový zdobící sáček – 40cmZdobící sáček ze silikonu, nepohlcuje pachy, snadná údržba.Délka: 40cm

můžete mít 19.4.

Caketools Jedlý papír "Běh" - A4 Caketools Silikonový zdobící sáček - 40cm
Caketools Jedlý papír "Běh" - A4

Dodáváno ve formátu A4 – možno vystřihnoutWafer Paper je jedlý papír na bázi škrobu. Chutí neutrálně a má mírně žebrovaný povrch. Wafer Paper lze použít mnoha způsoby.

můžete mít 19.4.

Naše společnost Studio NET s.r.o. byla založena v roce 2002 a na trhu se zabývá importem pomůcek pro pečení a pro cukrářskou výrobu. Našimi zákazníky jsou jak kamenné prodejny, internetové obchody tak gastro provozy a výrobny. Na trh uvádíme značku CakeTools a pod jejím názvem nejen importujeme výrobky světových producentů ale vyrábíme vlastní formy a ráfky pro pečení v gastro kvalitě, které se mohou pyšnit označením "made in czech" tedy vyrobeno v české republice.