10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Canpol babies

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag modrá Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag červená
Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag modrá

Plyšová spirála do kočárku nebo do postýlky s chrastítkem a zvonečky z kolekce ZIG ZAG. Podporuje rozvoj smyslů a motoriky dítěte. Atraktivní tvary a intenzivní barvy přitahují pozornost dítěte. Plyšové figurky a kroužky jsou lehké a příjemné na dotek.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag červená Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag červená
Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag červená

Plyšová spirála do kočárku nebo do postýlky s chrastítkem a zvonečky z kolekce ZIG ZAG. Podporuje rozvoj smyslů a motoriky dítěte. Atraktivní tvary a intenzivní barvy přitahují pozornost dítěte. Plyšové figurky a kroužky jsou lehké a příjemné na dotek.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Plyšový senzorický míček Medvídci šedý Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag červená
Canpol babies Plyšový senzorický míček Medvídci šedý

Plyšový senzorický míček z kolekce MEDVÍDCI. Různé textury materiálů stimulují hmat dítěte. Zvonící a šustící prvky budí u dítěte pozornost. Barevné stuhy povzbuzují dítě hračku uchopit.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Kontrastní závěsná hračka na kočárek/autosedačku Sensory Canpol babies Kontrastní závěsná hračka na kočárek/autosedačku Sensory
Canpol babies Kontrastní závěsná hračka na kočárek/autosedačku Sensory

Hračka má dvě možnosti uchycení a lze jí umístit na kočárek, autosedačku nebo postýlku. Různé textury materiálů stimulují hmat dítěte. Zvonění a šustění materiálů upoutává dětskou pozornost. Vícebarevné stuhy povzbuzují dítě, aby je chytilo. Elastická kousátka zklidňují dásně dítěte při růstu zoubků. Senzorické barvy stimulují rozvoj smyslů dítěte.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Pecka cena
Canpol babies Elektrická nosní odsávačka EASY&NATURAL Canpol babies Kontrastní závěsná hračka na kočárek/autosedačku Sensory
Canpol babies Elektrická nosní odsávačka EASY&NATURAL

Elektrická nosní odsávačka EASY&NATURAL je ideální pomocník při péči o vaše miminko při nachlazení. Rychle a šetrně odstraňuje hlen z nosu dítěte, jednoduše se nabíjí přes USB kabel nebo powerbanku. Obsahuje 2 vyměnitelné nástavce pro lepší přizpůsobení odsávačky nosu dítěte.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart Canpol babies Kontrastní závěsná hračka na kočárek/autosedačku Sensory
Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart

Zcela nová elektrická odsávačka EasyStart umožňuje důkladné odsávání mateřského mléka. Obsahuje až tří stupňovou regulaci síly sání vytvořenou na přirozeném dvoufázovém rytmu sání dítěte. Může být napájena bateriemi nebo ze sítě. Díly přiloženým adaptérům můžete mléko odsávat přímo do láhve s úzkým nebo širokým hrdlem i do zásobníku na uchovávání mléka.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Protiskluzová podložka do vany Canpol babies Tvarované prodyšné prsní vložky 3D 100+40ks
Canpol babies Protiskluzová podložka do vany

Protiskluzová podložka do vany chrání vaše dítě před uklouznutím ve vaničce, vaně nebo sprchovacím koutu. Rozměr: 38 × 70 cm.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Tvarované prodyšné prsní vložky 3D 100+40ks Canpol babies Tvarované prodyšné prsní vložky 3D 100+40ks
Canpol babies Tvarované prodyšné prsní vložky 3D 100+40ks

Tvarované prodyšné prsní vložky 3D 100+40ks značky Canpol Babies jsou určené pro budoucí maminky v pozdější fázi těhotenství nebo maminky v době kojení. Prodyšný a příjemný materiál je vhodný pro citilvou pokožku prsou a bradavek.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Nevylévací slámka se závažím Canpol babies Tvarované prodyšné prsní vložky 3D 100+40ks
Canpol babies Nevylévací slámka se závažím

Náhradní nevylévací slámka se závažím značky Canpol Babies je určená pro nevylévací hrneček se slámkou a závažím z kolekce EXITIC ANIMALS a BONJOUR PARIS. Nový systém slámky usnadní dětem samostané pití, i když hrneček neustále naklánějí.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Nevylévací hrneček se slámkou a závažím EXOTIC ANIMALS 270ml Canpol babies Nevylévací hrneček se slámkou a závažím EXOTIC ANIMALS 270ml
Canpol babies Nevylévací hrneček se slámkou a závažím EXOTIC ANIMALS 270ml

Hrneček se slámkou a závažím značky Canpol Babies je vhodný pro děti od 6. měsíce a postará se o snadné pití bez rozlití. Hrneček z kolekce EXOTIC ANIMALS je opatřený silikonovou slámkou, která podporuje správný vývoj dutiny ústní, řeči a skusu u 99 % dětí.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Ruční odsávačka Basic Canpol babies Nevylévací hrneček se slámkou a závažím EXOTIC ANIMALS 270ml
Canpol babies Ruční odsávačka Basic

Ruční odsávačka Canpol babies Basic s jednoduchou obsluhou i údržbou. Speciálně tvarovaná páka činí odsávání velmi pohodlným a nevyžaduje užití velké síly. Tvarovaný trychtýř dokonale kopíruje tvar prsu.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Kontrastní edukativní knížka Sensory Canpol babies Nevylévací hrneček se slámkou a závažím EXOTIC ANIMALS 270ml
Canpol babies Kontrastní edukativní knížka Sensory

Krásná edukativní knížka pro nejmenší děti. Hračku je možné jednoduše upevnit díky klipům na požadované místo – kočárek, postýlku nebo autosedačku. Praktický doplněk disponuje různými prvky. Senzorické barvy a různé textury materiálů stimulují rozvoj smyslů dítěte.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Kontrastní míček s chrastítkem Sensory Canpol babies Kontrastní míček s chrastítkem Sensory
Canpol babies Kontrastní míček s chrastítkem Sensory

Míček s chrastítkem je vhodný pro děti již od narození. Díky praktickému tvaru lze hračku jednoduše uchopit. Obsahuje šustící elementy, chrastítko a látkové stužky. Senzorické barvy stimulují rozvoj smyslů dítěte.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Melaminové lžičky EXOTIC ANIMALS 2ks Canpol babies Kontrastní míček s chrastítkem Sensory
Canpol babies Melaminové lžičky EXOTIC ANIMALS 2ks

Melaminové lžičky EXOTIC ANIMALS značky Canpol Babies mají zaoblený tvar, který nedráždí dětské dásně. Sada se skládá ze dvou lžiček, malá a velká. Veselý design se zvířátky zpříjemní dětem stolování.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Plyšová hrací skříňka Medvídci šedá Canpol babies Kontrastní míček s chrastítkem Sensory
Canpol babies Plyšová hrací skříňka Medvídci šedá

Plyšová hrací skříňka z kolekce MEDVÍDCI pro nejmenší děti, rozvíjí smysly, motoriku a sluch miminka. Plyšová hrací skříňka stimuluje rozvoj smyslů dítěte. Zářivé barvy podněcují dětskou zvědavost.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru Canpol babies Závěsná hračka na kočárek/autosedačku Pastel Friends růžová
Canpol babies Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru

Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru s jednoduchou obsluhou je určena dětem mladším tří let, které neumí samy smrkat. Slouží k odsátí nadměrného množství hlenu z nosních dírek dítěte, který může způsobit kašel nebo záněty ucha.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Silikonová kulatá savička třešinka 2 ks Canpol Babies, 6m+ Canpol babies Závěsná hračka na kočárek/autosedačku Pastel Friends růžová
Canpol babies Silikonová kulatá savička třešinka 2 ks Canpol Babies, 6m+

Silikonová kulatá savička třešinka 2 ks Canpol Babies.

Silikonová kulatá savička je vhodná na všechny typy standartních láhví. Dokonale se odvzdušňuje a „nelepí“ se k sobě v průběhu krmení. Přísná kontrola výroby zajistila co nejvyšší kvalitu a bezpečnost výrobku, který je zcela bez Bisfenolu A.

F

můžete mít 8.3. - 12.3.

Canpol babies Závěsná hračka na kočárek/autosedačku Pastel Friends růžová Canpol babies Závěsná hračka na kočárek/autosedačku Pastel Friends růžová
Canpol babies Závěsná hračka na kočárek/autosedačku Pastel Friends růžová

Canpol babies Závěsná hračka na kočárek / autosedačku Pastel Friends v růžové barvě podporuje rozvoj smyslů a motoriky vašeho dítěte pomocí chrastítka a zvonečku. Zvonící a šustící látka doslova upoutá dětskou pozornost. Hračka je velmi lehká a je vhodná pro děti od narození.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Přenosná elektrická odsávačka mateřského mléka Take&Go Canpol babies Nevylévací hrneček se slámkou a závažím BONJOUR PARIS 270ml
Canpol babies Přenosná elektrická odsávačka mateřského mléka Take&Go

Přenosná elektrická odsávačka mateřského mléka v bezdrátovém provedení. Canpol babies Přenosná elektrická odsávačka mateřského mléka Take&Go nabízí tichý provoz, díky kterému je vhodná na odsávání mléka i v noci.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Nevylévací hrneček se slámkou a závažím BONJOUR PARIS 270ml Canpol babies Nevylévací hrneček se slámkou a závažím BONJOUR PARIS 270ml
Canpol babies Nevylévací hrneček se slámkou a závažím BONJOUR PARIS 270ml

Hrneček se slámkou a závažím značky Canpol Babies je vhodný pro děti od 6. měsíce a postará se o snadné pití bez rozlití. Hrneček z kolekce BONJOUR PARIS je opatřený silikonovou slámkou, která podporuje správný vývoj dutiny ústní, řeči a skusu u 99 % dětí.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Láhev se širokým hrdlem Exotic Animals, 120 ml Canpol babies Nevylévací hrneček se slámkou a závažím BONJOUR PARIS 270ml
Canpol babies Láhev se širokým hrdlem Exotic Animals, 120 ml

Láhev se širokým hrdlem Exotic Animals od značky Canpol babies se velmi dobře plní, myje a drží při krmení. Láhev o objemu 120 ml neobsahuje BPA a díky novému antikolikovému ventilu v savičce je také maximálně bezpečná.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Měkké senzorické hrací kostky 12 ks Canpol babies Miska s víčkem a silikonovým otvorem HELLO LITTLE 200ml
Canpol babies Měkké senzorické hrací kostky 12 ks

Měkká senzorická kostka s obrázky podporuje dítě poznávat, učit se a zapamatovat si nová slova a předměty. Měkká kostka s barevnými obrázky stimuluje rozvoj smyslů dítěte. Vyrobeno z bezpečných, hygienicky nezávadných materiálů, snadno se udržuje v čistotě.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies První set chrastítek s kousátky Pastel Canpol babies Miska s víčkem a silikonovým otvorem HELLO LITTLE 200ml
Canpol babies První set chrastítek s kousátky Pastel

Roztomilý set chrastítek s kousátky v pastelových trendy barvách je praktickým dárkem pro ty nejmenší děti. Součástí je exkluzivní dárková krabice. Nerovnoměrný povrch pomáhá masírovat svědivé dásně dítěte a zmírňuje bolest dásní bez podráždění.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Canpol babies Miska s víčkem a silikonovým otvorem HELLO LITTLE 200ml Canpol babies Miska s víčkem a silikonovým otvorem HELLO LITTLE 200ml
Canpol babies Miska s víčkem a silikonovým otvorem HELLO LITTLE 200ml

Miska pro děti, která představuje užitečný jídelní doplněk. Ideální na cestování a pikniky. Praktický design se silikonovým pružným otvorem zabrání rozsypání pokrmu a zároveň lze uzavřít pevným víkem. Canpol babies miska s víčkem a silikonovým otvorem HELLO LITTLE 200 ml je vyrobena z šetrného materiálu, který neobsahuje BPA.

můžete mít 4.3.

Od MALL

Úspěšný začátek mateřství

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 30 let značka Canpol babies pečuje o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáhá jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporuje maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia, více než 700 produktů, je doprovází v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb pro maminky v období těhotenství i po porodu, krmení dítěte, dudlíky různých tvarů a velikostí, kojenecké lahve a hrníčky, odsávačky mateřského mléka, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové či senzorické hračky.

Posláním značky Canpol babies je vytvořit ten nejkrásnější zážitek z mateřství, a právě proto se veškeré výrobky vyznačují vysokou kvalitou, atraktivním designem a splňují důležité bezpečnostní normy Evropské Unie. Dlouholeté zkušenosti, podpořené znalostmi pracovníků společnosti, umožňují vyrábět bezpečné a neustále inovované výrobky pro usnadnění krásné cesty mateřstvím.