10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku
10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku

Captain Fawcett

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Captain Fawcett Olej na plnovous Private Stock Captain Fawcett Olej na plnovous Barberism by Sid Sottung (Beard Oil) (Objem 10 ml)
Captain Fawcett Olej na plnovous Private Stock

Ručně a v malých dávkách vyrobený anglický olej na plnovous je prvotřídní kombinací vonných esenciálních olejů a vyživujících olejů z mandlí a jojoby a bohatých na vitamin E. Při každodenním používání budou oživeny a vyživeny jak vaše pokožka, tak plnovous.

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Levněji na Allegro od 889 Kč
Captain Fawcett Olej na plnovous se zlatými vločkami Million Dollar (Beard Oil) Captain Fawcett Olej na plnovous Barberism by Sid Sottung (Beard Oil) (Objem 10 ml)
Captain Fawcett Olej na plnovous se zlatými vločkami Million Dollar (Beard Oil)

Luxusní olej na plnovous s obsahem přírodních vyživujících olejů a svěží citrusové vůně obsahuje vločky 23 karátového zlata. .

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Levněji na Allegro od 130 Kč
Captain Fawcett Olej na plnovous Barberism by Sid Sottung (Beard Oil) (Objem 10 ml) Captain Fawcett Olej na plnovous Barberism by Sid Sottung (Beard Oil) (Objem 10 ml)
Captain Fawcett Olej na plnovous Barberism by Sid Sottung (Beard Oil) (Objem 10 ml)

Olej na plnovous, který společně vytvořili anglický Captain Fawcett a Sid Sottung, zakladatel proslulé holičské akademie. Jeho vůni tvoří svrchní tóny limetky a pomeranče, srdce z růže a ločidla galbanového a základ z cedrového dřeva, pačuli a pižma.

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Levněji na Allegro od 130 Kč
Captain Fawcett Vosk na knír Private Stock (Moustache Wax) 15 ml Captain Fawcett Mýdlo na holení v dřevěné misce (Shaving Soap) 110 g
Captain Fawcett Vosk na knír Private Stock (Moustache Wax) 15 ml

Klasický ručně vyráběný vosk na knír z dílny anglického Cpt. Fawcett pro ty nejelegantnější kníry.

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Levněji na Allegro od 256 Kč
Captain Fawcett Mýdlo na holení v dřevěné misce (Shaving Soap) 110 g Captain Fawcett Mýdlo na holení v dřevěné misce (Shaving Soap) 110 g
Captain Fawcett Mýdlo na holení v dřevěné misce (Shaving Soap) 110 g

Poctivé anglické mýdlo na holení v indické dřevěné misce. Mýdlo vytváří luxusně hustou pěnu a napomůže tak ke skvělému oholení. Navíc příjemně voní po bergamotu a mandarince, kardamomu a tonkových bobech, levanduli a vanilce.

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml Captain Fawcett Mýdlo na holení v dřevěné misce (Shaving Soap) 110 g
Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml

Balzám na plnovous je nedocenitelný pomocník pro delší a nepoddajné vousy. Plnovous je po něm tvárnější a poddajný, pokožka vyživená a spokojená. Balzám má charakteristicky kořenitou vůní tabákových listů, kadidla, javorového sirupu, mechu a vanilky. Ty doplňují chmel, myrta, rum a pomeranče.

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Levněji na Allegro od 413 Kč
Captain Fawcett Parfémová voda Original 50 ml Captain Fawcett Vosk na knír Expedition Strength (Moustache Wax) 15 ml
Captain Fawcett Parfémová voda Original 50 ml

Sofistikovaně mužná parfémová voda z dílny anglického Cpt. Fawcett. Hlava: bergamot, mandarinka. Srdce: kardamom, koriandr. Základ: vanilka, santalové dřevo, mech.

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Levněji na Allegro od 1 359 Kč
Captain Fawcett Vosk na knír Barberism (Moustache Wax) 15 ml Captain Fawcett Vosk na knír Expedition Strength (Moustache Wax) 15 ml
Captain Fawcett Vosk na knír Barberism (Moustache Wax) 15 ml

Vosk na knír, který ručně vyrobili anglický Cpt. Fawcett a Sid Sottung, zakladatel proslulé holičské akademie. Jeho vůni tvoří svrchní tóny limetky a pomeranče, srdce z růže a ločidla galbanového a základ z cedrového dřeva, pačuli a pižma.

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Levněji na Allegro od 256 Kč
Captain Fawcett Vosk na knír Expedition Strength (Moustache Wax) 15 ml Captain Fawcett Vosk na knír Expedition Strength (Moustache Wax) 15 ml
Captain Fawcett Vosk na knír Expedition Strength (Moustache Wax) 15 ml

Silný anglický vosk na knír Cpt. Fawcett pro důkladně vytvarovaný knír.

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Levněji na Allegro od 256 Kč
Captain Fawcett Vosk na knír Ricki Hall`s Booze & Baccy (Moustache Wax) 15 ml Captain Fawcett Vosk na knír Ricki Hall`s Booze & Baccy (Moustache Wax) 15 ml
Captain Fawcett Vosk na knír Ricki Hall`s Booze & Baccy (Moustache Wax) 15 ml

Vosk na knír má charakteristicky kořenitou vůni tabákových listů, kadidla, javorového sirupu, mechu a vanilky. Ty doplňují chmel, myrta, rum a tóny pomeranče.

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Levněji na Allegro od 256 Kč
Captain Fawcett Vosk na knír Triumphant (Moustache Wax) 15 ml Captain Fawcett Vosk na knír Ricki Hall`s Booze & Baccy (Moustache Wax) 15 ml
Captain Fawcett Vosk na knír Triumphant (Moustache Wax) 15 ml

Vosk pomáhá tvarovat knír a zaujme sofistikovanou vůní se svrchními tóny bergamotu, limetky a ylang ylang, srdcem z černého rybízu, hřebíčku a ločidla galbanového na základu ze santalového dřeva a pižma.

můžete mít 30.5. - 31.5.

nebo
Levněji na Allegro od 259 Kč

Anglická značka Captain Fawcett získala svůj název podle neohroženého kapitána Peabodyho Fawcetta, který v roce 1905 beze stopy zmizel v Africe. Zbyla po něm jen jeho holicí sada, se kterou pečoval o svůj vždy perfektní knír. Nyní na kapitánův odkaz navazuje značka Captain Fawcett, která se specializuje na produkty péče pro muže. Ve svém širokém portfoliu nabízí balzámy na vousy, vosky na kníry, mýdla, hřebeny a další produkty k péči o vousy.