10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Cartier 100ml carat, parfémovaná voda Cartier 100ml carat, parfémovaná voda
Cartier 100ml carat, parfémovaná voda

Složení parfému: narcis, ylang-ylang, zelené tóny, hruška, hyacint, bergamot, zimolez, lilie, fialka, bílé pižmo, tulipán, mimóza. Dámská toaletní voda Cartier Carat se snaží pomocí vůně reprezentovat diamant Je to vůně květinová, plná života,.

můžete mít 5.3.

Cartier Baiser Volé - EDP Cartier 100ml carat, parfémovaná voda
Cartier Baiser Volé - EDP

Baiser Volé od značky Cartier je citrusově-květinová vůně pro ženy, která se otevírá svěžími citrusovými tóny. Poté přichází na řadu srdce, které je tvořeno zelenými tóny a vůni v základu umocňuje sladká lilie. S touto vůní budete nepřehlédnutelná. Na trh byla uvedena v roce 2011.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier La Panthere - EDP Cartier 100ml carat, parfémovaná voda
Cartier La Panthere - EDP

Cartier La Panthere je vůně pro ženy z roku 2014. Inspirací pro parfém La Panthere byly dva znaky. Panther jako symbol značky Cartier a Panthere jako parfém z roku 1986. Parfém Cartier La Panthere je symbolem svobody a volnosti. Představuje elegantní, nezávislou a vzpurnou ženu.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Déclaration - EDT Cartier Pasha De Cartier Noir Absolu - parfém (plnitelný)
Cartier Déclaration - EDT

Tato pánská vůně byla stvořena pro neustále zamilované muže, přístupné a schopné vášně. Distingovaný parfém pro kavalíra, jehož zevnějšek působí sebejistě, přesto ne bez doteku fantazie. Celým srdcem touží naplnit svůj osud a zaníceně se realizuje v umění svádět.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Pasha De Cartier Noir Absolu - parfém (plnitelný) Cartier Pasha De Cartier Noir Absolu - parfém (plnitelný)
Cartier Pasha De Cartier Noir Absolu - parfém (plnitelný)

Parfém Pasha De Cartier Noir Absolu je nečekaná, odvážná a tajemná vůně pro charismatické a nepředvídatelné muže. Elegantní ultračerný flakon v sobě skrývá sladkou a silně návykovou vůni, ve které se objevuje karamelizovaný cukr, doplněný o fazoli tonku a kouřově-dřevité i kořeněné akordy.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier La Panthere - EDT Cartier Pasha De Cartier Noir Absolu - parfém (plnitelný)
Cartier La Panthere - EDT

La Panthere Eau De Toilette je chyprově-květinová vůně pro ženy. Citrusovou hlavu tvoří bergamot a grep. V srdci ucítíte květinovou kombinaci gardénie, jasmínu, konvalinky a růže doplněné o hrušku, ananas a zelené tóny. Kompozici uzavírá pižmo, pačuli, santalové dřevo a kůže.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance - EDT 100 ml Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance - EDT 100 ml
Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance - EDT 100 ml

Rivieres De Cartier Luxuriance je svěží fougerová toaletní voda pro muže i ženy. Rivieres De Cartier Luxuriance je jako procházka po malebných březích řeky, kde se příroda ukazuje v celé své kráse. Luxusní toaletní voda od značky Cartier přináší vaší pokožce výjimečnou vůni a poutavý zážitek.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Baiser Volé Parfum - P Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance - EDT 100 ml
Cartier Baiser Volé Parfum - P

Baiser Volé Parfum od značky Cartier je neodolatelný květinový parfém pro ženy. Svůdné a lehké akordy lilie se rozzáří v přítomnosti nasládlé vanilkové vůně heliotropu, jehož mandlový podtón přináší spolu s fazolí tonkou dokonalou harmonii elegance a smyslnosti.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Carat - EDP Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance - EDT 100 ml
Cartier Carat - EDP

Carat od značky Cartier je květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje hrušku, bergamot a zelené akordy. V čistě květinovém srdci naleznete kombinaci fialky, lilie, hyacintu, y-lang y-lang, narcisu, tulipánu a zimolezu. Kompozici uzavírá bílé pižmo a mimóza. Na trh byla uvedena v roce 2018.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Declaration Haute Fraîcheur - EDT 50 ml Cartier Declaration Haute Fraicheur toaletní voda pro muže 100 ml
Cartier Declaration Haute Fraîcheur - EDT 50 ml

Declaration Haute Fraîcheur od značky Cartier je osvěžující a energizující toaletní voda pro muže i ženy. Tato citrusově dřevitá vůně se otevírá aromatickými akordy citronových listů. V srdci objevíte kouzlo kardamomu a základ patří dřevitým akordům cedrového dřeva.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Declaration Haute Fraicheur toaletní voda pro muže 100 ml Cartier Declaration Haute Fraicheur toaletní voda pro muže 100 ml
Cartier Declaration Haute Fraicheur toaletní voda pro muže 100 ml

Toaletní voda od značky Cartier byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Pasha De Cartier Edition Noire - EDT Cartier Declaration Haute Fraicheur toaletní voda pro muže 100 ml
Cartier Pasha De Cartier Edition Noire - EDT

Pasha De Cartier Edition Noire je maskulinní a moderní toaletní voda pro muže od značky Cartier. Vůně byla vytvořena jako neodolatelná reedice klasické Pasha De Cartier z roku 1992. Pasha De Cartier Edition Noire je kombinací čerstvých zelených citrusů a jantaru, který přispívá k intenzitě vůně.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Pasha De Cartier Edition Noire Sport - EDT Cartier Pasha de Cartier Édition Noire Sport toaletní voda pro muže 100 ml
Cartier Pasha De Cartier Edition Noire Sport - EDT

Pasha De Cartier Edition Noire Sport z kolekce Pasha De Cartier je aromaticky-dřevitá vůně pro muže. Svěží hlava obsahuje citrusové a vodní tóny, které přecházejí do srdce tvořeného mořskými akordy. Kompozici uzavírá hřejivý základ v podobě ambry, santalového a cedrového dřeva.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Pasha de Cartier Édition Noire Sport toaletní voda pro muže 100 ml Cartier Pasha de Cartier Édition Noire Sport toaletní voda pro muže 100 ml
Cartier Pasha de Cartier Édition Noire Sport toaletní voda pro muže 100 ml

Toaletní voda Pasha de Cartier Édition Noire Sport od značky Cartier byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Pasha De Cartier Edition Noire - EDT - TESTER 100 ml Cartier Pasha de Cartier Édition Noire Sport toaletní voda pro muže 100 ml
Cartier Pasha De Cartier Edition Noire - EDT - TESTER 100 ml

Pasha De Cartier Edition Noire je maskulinní a moderní toaletní voda pro muže od značky Cartier. Vůně byla vytvořena jako neodolatelná reedice klasické Pasha De Cartier z roku 1992. Pasha De Cartier Edition Noire je kombinací čerstvých zelených citrusů a jantaru, který přispívá k intenzitě vůně.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Pasha Edition Noire toaletní voda tester 100ml Cartier Rivieres Allegresse toaletní voda pro ženy 100 ml
Cartier Pasha Edition Noire toaletní voda tester 100ml

Pasha de Carier Edition Noire je dřevitě-aromatická kompozice vůně pro muže. Vůně vznikla jako další edice Cartier Pasha, která je považována za jednu z nejklasičtějších vůní na světě.

můžete mít 1.3.

Cartier Pasha Parfum - parfém Cartier Rivieres Allegresse toaletní voda pro ženy 100 ml
Cartier Pasha Parfum - parfém

Pasha Parfum od  značky Cartier je novou edicí slavného parfému Pasha de Cartier vytvořeného Mathilde Laurent. Podle ní chtěla vytvořit verzi, která by odpovídala výzvám moderní doby.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Rivieres Allegresse toaletní voda pro ženy 100 ml Cartier Rivieres Allegresse toaletní voda pro ženy 100 ml
Cartier Rivieres Allegresse toaletní voda pro ženy 100 ml

Toaletní voda Rivieres Allegresse od značky Cartier byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Rivieres De Cartier Insouciance - EDT (plnitelná) Cartier Rivieres de Cartier Insouciance toaletní voda tester 100ml
Cartier Rivieres De Cartier Insouciance - EDT (plnitelná)

Toaletní voda pro muže i ženy Rivieres De Cartier Insouciance je vůně, která v sobě kombinuje svěžest a smyslnost, aby vám přinesla pocit svobody a nezávislosti.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Rivieres de Cartier Insouciance toaletní voda tester 100ml Cartier Rivieres de Cartier Insouciance toaletní voda tester 100ml
Cartier Rivieres de Cartier Insouciance toaletní voda tester 100ml

Rivieres de Cartier Insouciance je toaletní voda značky Cartier. Květinová vonná kompozice vydaná v roce 2021. Autorkou vůně je Mathilde Laurent.

můžete mít 1.3.

Cartier Rivieres De Cartier Allégresse - EDT Cartier Rivieres de Cartier Insouciance toaletní voda tester 100ml
Cartier Rivieres De Cartier Allégresse - EDT

Rivières De Cartier Allégresse je dámská toaletní voda, která vyzývá k neuvěřitelné cestě do světa smyslnosti a radosti. Tato vůně zahrnuje bohatou kombinaci ingrediencí, které zanechají na vašich smyslech nezapomenutelný dojem. Krásná a radostná vůně, která rozkvétá vůní hyacintu a tuberózy.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Rivieres Insouciance toaletní voda pro ženy 100 ml Cartier Rivieres Insouciance toaletní voda pro ženy 100 ml
Cartier Rivieres Insouciance toaletní voda pro ženy 100 ml

Toaletní voda Rivieres Insouciance od značky Cartier byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier Rivieres Luxuriance toaletní voda pro ženy 100 ml Cartier Rivieres Insouciance toaletní voda pro ženy 100 ml
Cartier Rivieres Luxuriance toaletní voda pro ženy 100 ml

Toaletní voda Rivieres Luxuriance od značky Cartier byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Cartier 50ml la panthere, parfémovaná voda Cartier Rivieres Insouciance toaletní voda pro ženy 100 ml
Cartier 50ml la panthere, parfémovaná voda

Složení parfému: ylang-ylang, dubový mech, hruška, velká jahoda, pačuli, anýz, květ pomerančovníku, bergamot, gardénie, rebarbora, pižmo, kůže, růže, sušené ovoce.

Momentálně nedostupné

Cartier je jednou z nejvýznamnějších klenotnických značek. Společnost byla založena roku 1847 Louis-Françoisem Cartierem v Paříži. Během svého působení se jejími klienty staly celebrity, šlechta i přední političtí představitelé.Cartier je jedničkou v prodeji luxusních šperků a číslem 2 v prodeji luxusních hodinek (hned po značce Rolex).