CEDERROTH Čisticí ubrousky na poranění Salvequick (40 ks)
327 Kč

Čisticí ubrousky na poranění Salvequick vyrobené z netkané textilie, které jsou napuštěné fyziologickým roztokem na čištění ran. Ubrousky jsou baleny v dobře utěsněné fólii, která zabraňuje úniku tekutiny a zaručuje sterilitu.

CEDERROTH Modrá pěnová bandáž 4,5 m x 6 cm
496 Kč

Modrá pěnová bandáž Cederroth je pružný, samoadhezivní obvaz bez latexu vyrobený z polyuretanové pěny. Bandáž zabalena v papírovém obalu. Prodyšná bandáž šetrná k pokožce se nelepí na ránu ani na kůži a neztrácí své adhezivní vlastnosti ani ve vodě. Bandáž je jasně viditelná díky své modré barvě.

CEDERROTH Lékárnička malá /cestovní/
412 Kč

Lékárnička malá Cederroth je mini cestovní lékárnička, která je vždy po ruce. Textilní pouzdro lze připevnit k opasku nebo nosit v kapse. Zdravotnický materiál uvnitř lékárničky využijete k okamžité první pomoci. Zdravotnický materiál uvnitř je označen CE značkou.

CEDERROTH Zásobník náplastí a péče o rány
2 590 Kč

Zásobník náplastí a péče o rány Cederroth obsahuje produkty určené na ošetření drobných ran. Všechny náplasti jsou snadno dostupné a chráněné proti prachu a vlhkosti průhledným víkem. Náhradní náplně se vyměňují pomocí speciálního klíče.

CEDERROTH Zásobník náplastí Salvequick (85 náplastí)
871 Kč

POPIS VÝROBKU Zásobník náplastí Salvequick chrání náplasti před prachem, špínou a vlhkostí až do doby použití. Uvnitř zásobníku jsou náplasti textilní Salvequick a náplasti plastové voděodolné Salvequick. Zdravotnické prostředky uvnitř zásobníku náplastí jsou označeny značkou CE.

CEDERROTH – je značka společnosti ORKLA

CEDERROTH – je značka společnosti ORKLA