CEL-TEC Safe-Tec SK8 Black S

CEL-TEC Safe-Tec SK8 Black S

2 339 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá helma pro zvýšení bezpečnosti při sportu. Velikost S, 53 – 55 cm. Zabudované vysoce svítivé přední a zadní LED světla. Vestavěné stereo reproduktory pro poslech hudby bez krytí okolního ruchu. V popruhu pod bradou je umístěný mikrofon pro bezpečné vyřízení hovorů.

Partner: CZC.CZ
CEL-TEC Safe-Tec TYR 2 Turquoise S

CEL-TEC Safe-Tec TYR 2 Turquoise S

2 990 Kč
2 699 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá helma pro zvýšení bezpečnosti při sportu. Velikost S, 53 – 55 cm. Přední a zadní LED světla. Automatické brzdové světlo. Znamení o změně směru jízdy. Dálkové ovládání světel.

Partner: CZC.CZ
CEL-TEC Safe-Tec TYR3 White XL

CEL-TEC Safe-Tec TYR3 White XL

2 729 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá helma pro zvýšení bezpečnosti při sportu. Velikost XL, 61 – 63 cm. Přední a zadní LED světla. Automatické brzdové světlo. Znamení o změně směru jízdy. Dálkové ovládání světel.

Partner: CZC.CZ
CEL-TEC Safe-Tec TYR3 Black - Silver M

CEL-TEC Safe-Tec TYR3 Black - Silver M

3 490 Kč
3 139 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá helma pro zvýšení bezpečnosti při sportu. Velikost M, 55 – 58 cm. Přední a zadní LED světla. Automatické brzdové světlo. Znamení o změně směru jízdy. Dálkové ovládání světel.

Partner: CZC.CZ
CEL-TEC  PipeCam 40 Profi

CEL-TEC PipeCam 40 Profi

25 289 Kč

Inspekční kamera CEL-TEC Pipe Cam 40 profi 

 

je zařízení určené pro inspekci kanalizací, odpadů, drenáží, studen, komínů atd.

Zařízení je dodáváno v plastovém army kufru. Zobrazovací jednotka 7“ je.

CEL-TEC  PK70 GPS
2x

CEL-TEC PK70 GPS

5 998 Kč

Čistý a ostrý obraz – SUPER HD rozlišení Srdce kamery tvoří výkonný americký chipset Ambarella A7LA50, díky kterému kamera nejen okamžitě reaguje, ale je také schopna pořizovat vysoce kvalitní obraz až v Super HD rozlišení.

CEL-TEC  BK-10 + baterie navíc zdarma
2x

CEL-TEC BK-10 + baterie navíc zdarma

2 899 Kč

Sportovní bullet kamera CEL-TEC BK-10. Kamera vyniká nízkou hmotností, malými rozměry, FULL HD rozlišením, voděodolným provedením a úhlem záběru 170°. FULL HD rozlišení | OSTRÝ OBRAZ

Akční kamera CEL-TEC BK-10 klame tělem. V.

CEL-TEC  PK65 - S

CEL-TEC PK65 - S

5 203 Kč

CEL-TEC PK65 – S je osobní kamera určená především pro potřeby policie a jiných bezpečnostních složek. Kamera je vybavena šesticí vysoce svítivých IR LED pro noční přísvit a barevným LCD displejem, na kterém lze snadno nastavit.

CEL-TEC  M12 DUAL GPS Exclusive

CEL-TEC M12 DUAL GPS Exclusive

5 445 Kč

Nová kamera do auta CEL-TEC M12 DUAL GPS Exclusive s výkonným hardwarem, velkým dotykovým IPS displejem a duálním záznamem ve vysokém rozlišení – přední 2K + zadní FULL HD. Ukládání záznamů ve vysokém rozlišení probíhá.

CEL-TEC  FY13 Wi-Fi 10m

CEL-TEC FY13 Wi-Fi 10m

1 682 Kč

Endoskop CEL-TEC FY13 Wi-Fi je bezdrátová WiFi inspekční kamera, která může pracovat s mobilními zařízeními Android a iOS. Stačí nainstalovat aplikaci a poté již sledovat obraz z kamery na telefonu nebo třeba tabletu. Kamera je.

CEL-TEC  Cube One WiFi WR

CEL-TEC Cube One WiFi WR

2 965 Kč

CEL-TEC Cube One WiFi WR je IP kamera v provedení stylových stolních hodin nově s možností bezdrátového nabíjení telefonu! Zařízení lze propojit s mobilním telefon a ovládat jej pomocí přehledné a jednoduché aplikace. Díky tomu.

CEL-TEC  K6 Falcon GPS Magnetic

CEL-TEC K6 Falcon GPS Magnetic

2 990 Kč

Přední FULL HD kamera do auta CEL-TEC K6 Falcon GPS Magnetic Touch. Mezi hlavní přednosti K6 Falcon patří magnetický držák, díky kterému se s kamerou velice snadno manipuluje, ale zároveň je dostatečně silný a stabilní. Dále GPS.

CEL-TEC je značka, která se zabývá výrobou různých druhů elektroniky a příslušenství. V nabídce se nachází sportovní kamery, autokamery, IP kamery, policejní kamery batohy na notebooky a další. Oblíbené jsou i inspekční kamery nebo skryté kamery na ochranu svého majetku a soukromí anebo přímo pro policii a detektivy. Kromě digitálních kamer jsou v nabídce LED čelovky, svítilny, bluetooth sluchátka, bluetooth reproduktory apod.