Chanel Chance Eau Fraiche - EDT 100 ml
7x

Chanel Chance Eau Fraiche - EDT

3 282 Kč
Doprava zdarma

Chance Eau Fraiche je ještě lehčí než kdykoliv předtím. Všudypřítomná, ale lehká jako vánek, tato vůně překvapuje v každém okamžiku. Chance Eau Fraiche je opět balena ve skleněném kruhu, obepnutém kovem.

Partner: Vivantis
Chanel Allure Homme Sport - EDT 50 ml
5x

Chanel Allure Homme Sport - EDT

1 949 Kč
1 754 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chanel přichází s vůní pro přitažlivého a sportovně založeného muže, z něhož vyzařuje energie, harmonie a má smysl pro fair play. Allure Homme Sport je svěží a smyslná kompozice mandarinky s pomerančem, vetiverem a nerolem.

Partner: Vivantis
-20%
Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée - EDP 50 ml

Chanel Coco Mademoiselle L`Eau Privée - EDP

2 899 Kč
2 319 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jemná a smyslná interpretace COCO MADEMOISELLE navržená k nošení v noci. Tato jemná květinová a dřevitá vůně, kterou vytvořil Olivier Polge, oslavuje smyslnost noci se zahalujícími tóny bílého pižma osvětlenými jemnými jasmínovými absolutními tóny a růžovým akordem.

Partner: Vivantis
Chanel Chance - EDT 35 ml

Chanel Chance - EDT

1 772 Kč
Doprava zdarma

Svěží lehká vůně plná životní energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle a budete se cítit jako byste ulehla do louky plné čerstvě rozkvetlých květin. Aromatická ambra, křehké pačuli a bílé pižmo vnáší do vůně smyslnost a dráždivou ženskost.

Partner: Vivantis
Chanel No. 5 - EDP 100 ml
6x

Chanel No. 5 - EDP

4 368 Kč
Doprava zdarma

Tato parfémovaná voda je převedením příběhu o lásce a vášni do jedinečné vůně. Už nebudete toužit po ničem jiném, takovou magnetickou přitažlivost má parfém s vůní santalového dřeva, jasmínu a vetiveru. Chanel No. 5 má magickou moc zahalit ženu do elegance a rafinovanosti.

Partner: Vivantis
Chanel Coco Mademoiselle - EDP 200 ml
12x

Chanel Coco Mademoiselle - EDP

5 929 Kč
5 582 Kč
Doprava zdarma

Vůně Coco Mademoiselle od značky Chanel je vzácnou událostí. Coco Mademoiselle je svěží a smyslná. Je to vůně mladé, sofistikované sexy ženy, aktivní obyvatelky města, spokojené se životem.

Partner: Vivantis
Chanel Allure Homme Édition Blanche - EDP 50 ml

Chanel Allure Homme Édition Blanche - EDP

2 326 Kč
Doprava zdarma

Velmi mužná vůně pro gentlemana, který ví, co chce. Hlava vůně skrývá madagaskarský růžový pepř a sicilský citron.  V srdci parfému vás zaujme bergamot. Nakonec se nechte hýčkat neodolatelným základem s mošusem, vetiverem, santalovým dřevem, ambrou, vanilkou a cedrem.

Partner: Vivantis
Chanel Bleu De Chanel - EDP 50 ml
3x

Chanel Bleu De Chanel - EDP

2 499 Kč
Doprava zdarma

Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru a růžovém pepři. Tato mužná vůně je určena právě pro vás. Vůně byla na trh uvedena v roce 2014.

Partner: Vivantis