Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Raffia Look Childhome Cestovní taška Family Bag Canvas Terracotta
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Raffia Look

Neuvěřitelně prostorná přebalovací taška, kteoru využijete při každodenních aktivitách s vaším miminkem. Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Raffia Look obsahuje barevně sladěnou přebalovací podložku. Taška z pletené juty s podšívkou je stylovým doplňkem především na léto.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Cestovní taška Family Bag Canvas Terracotta Childhome Cestovní taška Family Bag Canvas Terracotta
Childhome Cestovní taška Family Bag Canvas Terracotta

Prostorná cestovní taška, kterou využijete při výletech s vaší rodinou, abyste měli vždy po ruce vše potřebné. Taška s praktickým magnetickým uzávěrem nabízí snadný přístup shora, její součástí je i samostatné pouzdro s uzavíráním na zip pro bezpečné uložení drobností.

můžete mít 17.6.

Od MALL
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Childhome Cestovní taška Family Bag Canvas Terracotta
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas

Neuvěřitelně prostorná přebalovací taška, kterou využijete při každodenních aktivitách s vaším miminkem. Zvládnete do ní sbalit i vše potřebné pro miminko na rodinný víkend mimo domov.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Organizér do přebalovací tašky Grey Childhome Organizér do přebalovací tašky Grey
Childhome Organizér do přebalovací tašky Grey

Představujeme vám velice praktický organizér od značky Childhome. Tento pomocník vám pomůže zpřehlednit obsah přebalovací tašky a pokud používáte tašek více, zjednoduší vám přesunování všeho potřebného z jedné tašky do druhé. Držadla usnadňují manipulaci s organizérem, Materiál je 100% nylon.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Childhome Mommy Bag Childhome Organizér do přebalovací tašky Grey
Childhome Mommy Bag

Jedinečná taška Mommy Bag belgické značky Childhome je jako stvořená pro každou z maminek. Díky svým úctyhodným rozměrům poslouží skvěle jako taška do porodnice, taška na víkend nebo opravduprostorná přebalovací taška. Taška má prakticky členěný vnitřní prostor a její součástí je také přebalovací podložka a dlouhý popruh pro nošení přes rameno nebo zavěšení na kočárek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Childhome Organizér do přebalovací tašky Grey
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag

Představujeme vám *přebalovací tašku Mommy Bag** od Childhome. Tato neuvěřitelně prostorná přebalovací taška se stane nepostradatelným pomocníkem při každodenních aktivitách s vaším miminkem. Kapacita přebalovací tašky je 58 litrů a díky tomu do ní zvládnete sbalit vše potřebné. Součástí tašky je také barevně sladěná přebalovací podložka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Puffered Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Off White
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Puffered

Neuvěřitelně prostorná přebalovací taška, kterou využijete při každodenních aktivitách s vaším miminkem, ale zvládnete do ní sbalit i vše potřebné pro miminko na rodinný víkend mimo domov. Široký přístup shora a kapsy uvnitř tašky jsou zárukou, že vždy rychle najdete vše, co právě potřebujete. Součástí tašky je barevně sladěná přebalovací podložka a pouzdro na šidítko. Taška je vyrobena z příjemného a zároveň praktického prošívaného nylonu s podšívkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Off White Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Off White
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Off White

Praktická přebalovací taška o objemu 58 l disponuje nosností až 10 kg. Pojme všechny důležité doplňky od plen až po lahvičky. Součástí je i praktická přebalovací podložka. Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Off White je vhodná na procházky i cestování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Off White Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Off White
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Off White

Prostorná přebalovací taška, kterou využijete při výletech s vaší rodinou. Childhome Přebalovací taška Mommy Bag je vybavena širokým přístupem shora, praktickými kapsami pro snadnou organizaci věcí a barevně sladěnou přebalovací podložkou. Taška je vyrobena ze silné polyesterové tkaniny s podšívkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Khaki Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Khaki
Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Khaki

Přebalovací taška Mommy Bag značky Childhome je praktický pomocník pro maminky. Prostorná taška vám umožní sbalit vše potřebné pro vás i vaše miminko na rodinný víkend mimo domov. Kapsy uvnitř vám poskytnou upořádat věci tak, aby jste měla ve všem přehled.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Childhome Cestovní taška Family Bag Puffered Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Khaki
Childhome Cestovní taška Family Bag Puffered

Prostorná cestovní taška, kterou využijete při výletech s vaší rodinou, abyste měli vždy po ruce vše potřebné. Taška s praktickým magnetickým uzávěrem nabízí snadný přístup shora, její součástí je i samostatné pouzdro s uzavíráním na zip pro bezpečné uložení drobností. Taška je vyrobena z příjemného a zároveň praktického prošívaného nylonu s podšívkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Dětský batoh My First Bag Pink Childhome Přebalovací taška Mommy Bag Canvas Khaki
Childhome Dětský batoh My First Bag Pink

Stylový první baťůžek pro vaše dítě je designově sladěný s přebalovacími taškami Childhome Mommy Bag. Svojí velikostí je ideální pro batolata od prvních krůčků. Hrudní popruh zajistí, že baťůžek nebude dítěti sklouzávat z ramen.

můžete mít 26.6. - 1.7.

Childhome Cestovní taška Family Bag Childhome Toaletní taška Baby Necessities Teddy Off White
Childhome Cestovní taška Family Bag

Prostorná cestovní taška značky Childhome využijete při výletech s celou rodinou. Taška Family Bag nabízí volný přístup shora bez uzavírání a k tomu i samostatné pouzdro s uzavíráním na zip pro bezpečné uložení drobností.

můžete mít 17.6.

Od MALL
Childhome Cestovní taška Family Bag Canvas Khaki Childhome Toaletní taška Baby Necessities Teddy Off White
Childhome Cestovní taška Family Bag Canvas Khaki

Prostorná cestovní taška, kterou využijete při výletech s vaší rodinou, abyste měli vždy po ruce vše potřebné. Taška s praktickým magnetickým uzávěrem nabízí snadný přístup shora, její součástí je i samostatné pouzdro s uzavíráním na zip pro bezpečné uložení drobností. Taška je vyrobena ze silného plátna s podšívkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Toaletní taška Baby Necessities Teddy Off White Childhome Toaletní taška Baby Necessities Teddy Off White
Childhome Toaletní taška Baby Necessities Teddy Off White

Prostorná toaletní taška na zip s vnitřními kapsami a pružnými úchyty pro přehledné uložení toaletních potřeb pro dítě. Childhome Toaletní taška Baby Necessities Teddy Off White disponuje drátěnou konstrukcí v horním okraji, která umožňuje široké otevření a snadný přístup k věcem. Měkký plyšový materiál s podšívkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Toaletní taška Black Gold Childhome Termotaška na jídlo My Lunchbag
Childhome Toaletní taška Black Gold

Představujeme vám praktickou a stylovou toaletní tašku Black Gold od značky Childhome v černém provedení se zlatým nápisem. Jedná se o prostornou tašku na zip. Obsahuje také několik vnitřních kapes a pružné úchyty. Taška je složena z nylonu. Vhodná na každodenní aktivity s vašim děťátkem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome batoh Daddy Bag Black Childhome Termotaška na jídlo My Lunchbag
Childhome batoh Daddy Bag Black

Stylový batoh pro tatínka, který využijete při každodenních aktivitách s vaším miminkem. Do batohu snadno a přehledně sbalíte vše potřebné na procházky a výlety s miminkem a vaše ruce zůstanou volné. Součástí batohu je barevně sladěná přebalovací podložka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Termotaška na jídlo My Lunchbag Childhome Termotaška na jídlo My Lunchbag
Childhome Termotaška na jídlo My Lunchbag

Představujeme vám přenosnou a velice praktickou termotašku na jídlo My Lunchbag od značky Childhome. Ideální na každodenní aktivity, například do práce, do školy či na výlety. Termoizolační vrstva uchovává jídlo déle v požadované teplotě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Toaletní taška Pink Copper Childhome Mommy Bag Big Canvas Off White Stripes Black/Gold
Childhome Toaletní taška Pink Copper

Představujeme vám praktickou a skladnou toaletní tašku od značky Childhome. Taška má moderní design a je ideální pro přehledné uložení toaletních potřeb pro vaše miminko. Taška je na zip, disponuje několika vnitřními kapsami a pružnými úchyty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Cestovní taška Family Bag Teddy Beige Childhome Mommy Bag Big Canvas Off White Stripes Black/Gold
Childhome Cestovní taška Family Bag Teddy Beige

Prostorná cestovní taška, kterou využijete při výletech s vaší rodinou, abyste měli vždy po ruce vše potřebné. Taška s praktickým magnetickým uzávěrem nabízí snadný přístup shora, její součástí je i samostatné pouzdro s uzavíráním na zip pro bezpečné uložení drobností.

můžete mít 26.6. - 1.7.

Pecka cena
Childhome Mommy Bag Big Canvas Off White Stripes Black/Gold Childhome Mommy Bag Big Canvas Off White Stripes Black/Gold
Childhome Mommy Bag Big Canvas Off White Stripes Black/Gold

Jedinečná taška Mommy Bag belgické značky Childhome je jako stvořená pro každou z maminek. Díky svým úctyhodným rozměrům poslouží skvěle jako taška do porodnice, taška na víkend nebo opravdu prostorná přebalovací taška. Taška má prakticky členěný vnitřní prostor a její součástí je také přebalovací podložka a dlouhý popruh pro nošení přes rameno nebo zavěšení na kočárek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Organizér do přebalovací tašky Grey Childhome Přebalovací pult Evolux Natural White
Childhome Organizér do přebalovací tašky Grey

Praktický organizér vám pomůže zpřehlednit obsah přebalovací tašky a pokud používáte tašek více, zjednoduší vám přesunování všeho potřebného z jedné tašky do druhé. Díky držadlům je manipulace s organizérem snadná a rychlá.Složení: 100% nylonRozměry: 31 × 22,5 × 8,8 cm 

můžete mít 26.6. - 1.7.

Childhome Přebalovací batoh Family Club Childhome Přebalovací pult Evolux Natural White
Childhome Přebalovací batoh Family Club

Stylový unisex batoh v nadčasovém designu z kvalitního voděodolného materiálu. Childhome Přebalovací batoh Family Club obsahuje přebalovací podložku a termoizolační kapsy na láhev. Množství vnitřních i vnějších kapes a úchytů usnadňuje organizaci obsahu. Úchyty na kočárek pro zavěšení na rukojeť kočárku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Childhome Přebalovací pult Evolux Natural White Childhome Přebalovací pult Evolux Natural White
Childhome Přebalovací pult Evolux Natural White

Přebalovací pult nabízí čtyři různé výškové úrovně pro pohodlí rodičů při každodenním přebalování miminka. Díky kolečkům s možností uzamčení pult snadno přemístíte z jedné místnosti do druhé. Prostorný pult s vysokými bočnicemi a pevná konstrukce umožňují pult používat pro děti do 15 kg.

můžete mít 26.6. - 1.7.