Christina Aguilera

Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 30 ml
6x

Christina Aguilera - EDP

259 Kč
252 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smyslnost a síla svůdnosti.  První vůně Christiny Aquilery je určena ženám, které se cítí silné a užívají si své ženskosti. Směs ovoce v hlavě vůně, kterou doplňuje květinové srdce s kapkou šťavnaté švestky, vás bude doprovázet po celý den.

Partner: Vivantis
-22%
Christina Aguilera Unforgettable - EDP 50 ml
1x

Christina Aguilera Unforgettable - EDP

319 Kč
246 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Unforgettable od Christina Aguilera je vůně pro všechny ženy, které chtějí udělat dojem a zanechat nezapomenutelnou stopu. Hlava vůně je ovocná s tóny švestky a granátového jablka. Srdce je květinové s vůněmi růží a jasmínu. V závěru vůni zafixuje kašmírové dřevo, vanilka a fazole Tonka.

Partner: Vivantis
Christina Aguilera Woman - EDP 75 ml
2x

Christina Aguilera Woman - EDP

419 Kč
377 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Christina Aquilera uvádí na trh svůj nový parfém Woman. Tato vůně ztělesňuje opravdovou ženskost. Ženu smyslnou, radostnou a především ženu, která se cítí sexy. Vůně otevírá akordy bergamotu, růžového pepře, liči a hrušky. Srdce patří magnólii, růži, listu fialky a medu.

Partner: Vivantis
Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 60 ml
3x

Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP

275 Kč

Touch of Seduction od značky Christina Aguilera je květinově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá ovocnými tóny maliny, liči a frézie. Srdce je již zcela květinové a tvoří ho růže, zimolez a kosatec – na závěr vůni ukončí santalové dřevo, vanilka a pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2015.

Partner: Vivantis
-30%
Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP

335 Kč
232 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Glamy X od Christiny Aguilery je orientálně-květinová vůně pro sebevědomé ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Je tvořena ze složitých struktur, je velmi výrazná a osobitá. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče.

Partner: Vivantis
Christina Aguilera By Night - parfémová voda W Objem: 50 ml

Christina Aguilera By Night - parfémová voda W Objem: 50 ml

376 Kč

Christina Aguilera by Night je svůdná vůně s nádechem hravosti. Oslavuje smyslnost a ženskost v každé z nás. Christina říká: „Miluji ten čas, kdy se chystám večer ven. K tomu, aby jsem se cítila žensky a sebevědomě mi stačí má oblíbená vůně.“

-21%
Christina Aguilera Christina Aguilera By Night - EDP 30 ml
15x

Christina Aguilera By Night - EDP

289 Kč
228 Kč

Christina Aguilera By Night je svůdná vůně s nádechem hravosti. Oslavuje smyslnost a ženskost v každé z nás. Christina říká: „Miluji ten čas, kdy se chystám večer ven. K tomu, abych se cítila žensky a sebevědomě mi stačí má oblíbená vůně. " O této vůni vám více napoví náš magazín.

Partner: Vivantis
Christina Aguilera Christina Aguilera - parfémová voda W Objem: 50 ml
1x

Christina Aguilera Christina Aguilera - parfémová voda W Objem: 50 ml

376 Kč

Okouzlující, silná a provokativní vůně. První vůně Christiny Aquilery je určena ženám, které se cítí silné a užívají si své ženskosti.

Hlava: mandarinka, čaj z černého rybízu, exotické ovoce Srdce: jasmín, šťavnaté švestka Základ: pižmo, ambra, vzácná dřevina, vanilka

-45%
Christina Aguilera Definition - EDP 30 ml
2x

Christina Aguilera Definition - EDP

435 Kč
238 Kč

Definition od značky Christina Aguiera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V základu se prolíná kombinace dřeva hinoki, šedé ambry, heliotropu a pižma.

Partner: Vivantis
Christina Aguilera Definition - parfémová voda W Objem: 15 ml

Christina Aguilera Definition - parfémová voda W Objem: 15 ml

187 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Definition od značky Christina Aguiera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V základu se prolíná kombinace dřeva hinoki, šedé ambray, heliotropu a pižma.

V roce 1980 se v New Yorku narodila Christina Aguilera, která již v osmi letech zářila v talentových soutěžích, které sice nevyhrála, ale získávala v nich cenné zkušenosti ke své budoucí kariéře. Když v roce 1982 nazpívala hymnu pro Pittsburg Steelers a Pittsburg Penguins začala její kariéra stoupat. I ona se přidala k řadě celebrit a vytvořila osobitý parfém pod značkou Christina Aguilera.