Chytil Rohlíkové boilies Chytil 14mm 40g
74 Kč

Rohlíkový boilies v kelímku 40g * 14 mm průměr – Vysušené rohlíkové kuličky na niti nabízíme v mnoha aromatických příchutích a barvách.

Chytil Foukaná pšenice Chytil
33 Kč

Foukaná pšenice25g sáčekJe to klasika mezi nástrahami, která téměř nikdy nezklame. Je určena pro jemné chytání na plavačku a feeder, ale úspěchy sklízí i při lovu s krmítkem na klasickou položenou. Tato nástraha by určitě neměla chybět ve Vaší výbavě.

Chytil Corn soft baits - mushrooms 20g
37 Kč

Měkčená plovoucí kukuřičná nástraha s dlouhou trvanlivostí na háčku – průměr 10 mm.„Houbičky“ se staly v průběhu již několika minulých sezon velmi oblíbenými mezi rybáři, mnozí si už bez nich nedokáží představit žádnou docházku k vodě. žluté – Med, Vanilka oranžové – Scopex, Meruňka, Krab, Carp

Chytil Rohlíkové Boilie Maxi 20 mm 60 g
74 Kč

Vysušené rohlíkové kuličky jsou již několik let jednou z neoblíbenějších a také nejúspěšnějších nástrah jak pro lov kaprovitých, tak pro lov bílých ryb.

Chytil Rohlíkové boilies 40g 14mm
74 Kč

Vysušené rohlíkové kuličky se v posledních letech staly jednou z neoblíbenějších a také nejúspěšnějších nástrah jak pro lov kaprovitých, tak pro lov bílých ryb.

Univerzální nástraha, kterou lze použít v jakémkoliv ročním období. Obzvlášť efektivní je v kombinaci s krmítkem a mnohdy přináší zábě

Chytil Rohlíkové Boilies 8 mm 30 g
74 Kč

Vysušené rohlíkové kuličky jsou již několik let jednou z neoblíbenějších a také nejúspěšnějších nástrah jak pro lov kaprovitých, tak pro lov bílých ryb.

Chytil Plovoucí Soft Pelety 60 g
80 Kč

Tato měkká  plovoucí nástraha potěší zejména příznivce lovu na feeder, ale také rybáře lovící například na klasickou položenou s krmítkem.