Cold Steel COLD STEEL Polní lopatka s pouzdrem
860 Kč

Polní lopatka je nezbytným doplňkem všech, co vyznávají pobyt v lese a kempování. Je vyvážená, s naostřenými hranami a to z ní činí vynikající alternativu k sekeře nebo tomahawku.

Cold Steel 92FK FGX Karambit
262 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Všestranný taktický karambit Cold Steel FGX Karambit má pevnou zahnutou čepel s hladkou hranou z tvrzeného plastu Grivory s černou povrchovou úpravou. Rukojeť je z černého Kray-Ex a ve spodní části má kulatý otvor pro bezpečné uchopení.

Cold Steel COLD STEEL Polní lopatka
740 Kč

Polní lopatka je nezbytným doplňkem všech, co vyznávají pobyt v lese a kempování. Je vyvážená, s naostřenými hranami a to z ní činí vynikající alternativu k sekeře nebo tomahawku. Nedodává se s pouzdrem. Je nutné přiobjednat (SC92SF).

Cold Steel Commercial Series Scalper
760 Kč

Scalper je tvar nože, který vychází ze zálesáckého nože pro zpracování potravin. Nůž pro univerzální použití s důrazem na efektivitu krájení.

Cold Steel Drop Forged Hunter
1 450 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cold Steel Drop Forged Hunter – nůž s pevnou čepelí

Cold Steel Kudu Lite
210 Kč

Cold Steel Kudu Lite je lehký zavírací nůž pro každodenní nošení. Jedná se o repliku starého afrického nože Akapi.

Cold Steel 20LT Tuff Lite Plain Edge
1 330 Kč

Zavírací nůž na krk Cold Steel Tuff Lite Plain Edge vhodný na taktické účely i každodenní (EDC) použití. Má čepel s hladkou hranou typu Wharncliffe z japonské nerezavějící oceli AUS8 se saténovou povrchovou úpravou. Otevírá se manuálně otvorem v čepeli a zajišťuje ji patentovaný mechanismu Tri-Ad Lo

Cold Steel 54VPM Lucky One
2 868 Kč

Lehký kapesní pánský nůž Cold Steel Lucky One vhodný pro každodenní (EDC) použití. Má čepel s hladkou hranou typu Drop Point z nerezavějící oceli CPM-S35VN se saténovou povrchovou úpravou. Otevírá se manuálně nehtem (nail nick) a zajišťuje ji Slipjoint (pružina na páteři rukojeti). Rukojeť je z čern

Cold Steel Bowie Machete s pochvou
760 Kč

Bowie Machete od firmy COLD STEEL je především 45 cm dlouhý pracovní nástroj s vynikajícími pevnostními vlastnostmi, určený k sekání . Mačeta se dodává společně s Cor-Ex™ pouzdrem.