Colgate Dětský zubní kartáček Smiles Junior 2-6 let
99 Kč 87 Kč

Extra měkký zubní kartáček od značky Colgate pro děti od 2 do 6 let věku. Veselý kartáček děti jistě naučí správnému čištění zubů. Tento kartáček je určen pro děti s mléčným chrupem.

Colgate Total original zubní pasta 75 ml
99 Kč 87 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zubní pasta Total se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pečuje o dásně a zdraví ústní dutiny, současně chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech.

Colgate Total plaque protection zubní pasta 75 ml
99 Kč 89 Kč

Zubní pasta Total plaque protection se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a zajišťuje zdraví ústní dutiny. Chrání před zubním kazem.

Colgate Total visible action zubní pasta
99 Kč 89 Kč

Zubní pasta Total visible action se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate viditelně čistí zuby od zubního plaku a chrání je před zubním kazem.

Colgate Max White Expert White zubní kartáček + bělící pero-48%
449 Kč 229 Kč

Akce

Průlomový, klinicky ověřený bělící systém zubního kartáčku a bělícího pera Colagte, které obsahuje stejnou bělící složku bezpečnou pro sklovinu, jakou používají zubní lékaři, aby Vám dali krásný a bělejší úsměv.

Colgate Max White Expert White Soft Mint zubní pasta 75 ml
159 Kč 119 Kč

Colgate Max White Expert White je jediná zubní pasta v Evropě s peroxidem vodíku, speciální složkou používanou zubními lékaři, která účinkuje odlišně. Narozdíl od většiny bělících zubních past odstraňuje skvrny zpod povrchu zubní skloviny a odstraňuje roky žloutnutí.

Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh zubní pasta 75 ml
119 Kč 89 Kč

Zubní pasta Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh s příchutí energického citrusu a máty je obzvláště vhodná pro lidi hledající svěžest při čištění zubů. Obsahuje asijský citrónový olej a přírodní výtažek z aloe. Objem 75 ml.

Colgate Smiles 0-2 let 50 ml
79 Kč 69 Kč

Zubní pasta pro děti ve věku od 0–2 roky. Skvěle čistí, posiluje zubní sklovinu a přispívá k prevenci zubních kazů. Má svěží chuť a v modrém obalu s obrázkem zářivého úsměvu děti natolik osloví, že si s ní rády minimálně dvakrát denně, ráno a a večer, vyčistí své zoubky, jak doporučují odborníci na dentální hygienu. Objem 50 ml.

Colgate Max White One Luminous zubní pasta 75 ml
119 Kč 89 Kč

Zubní pasta MaxWhite One s technologií SmartFoam čistí pomocí pěnivého složení v celé ústní dutině a dokonce i na těžko dostupných místech. Účinně bělí zuby ze všech stran. Objem 75 ml.

Colgate Max White White and Protect zubní pasta 75 ml
129 Kč 99 Kč

Zubní pasta Colgate Max White má složení s optickými zjasňovacími částicemi s klinicky prokázanou účinností. Aktivují se během čištění a vytvářejí modrou pěnu s dočasným efektem. Zanechávají vaše zuby bělejší hned po prvním čištění. Objem 75 ml.

Colgate Maximum Cavity Protection Whitening zubní pasta 75 ml
99 Kč 79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová zubní pasta Colgate Maximum Cavity Protection s technologií neutralizace cukerných kyselin, která bojuje přímo s cukernými kyselinami v zubním plaku, které jsou nejčastější příčinou vzniku zubního kazu. Objem 75 ml.

Colgate Max White One zubní pasta 75 ml
119 Kč 89 Kč

Zubní pasta Colgate Max White One Original s urychlovačem bělení odstraňuje skvrny ze zubní skloviny a zabraňuje tvorbě zubního kamene. O jeden odstín bělejší zuby po jednom týdnu používání. Objem 75 ml.

Colgate Max White One Optic zubní pasta 75 ml
129 Kč 99 Kč

Colgate® Max White Optic kombinuje klinicky ověřené optické rozjasňovače, jež odrážejí světlo, s jedinečnými čisticími částečkami, které bezpečně odstraňují skvrny a vaše zuby jsou tak hladké, čisté a okamžitě viditelně bělejší.

Colgate 360° Max White One zubní kartáček
129 Kč 89 Kč

Zubní kartáček Colgate 360° Max White One s bělícími kalíšky a leštícími štětinkami. Bezpečně odstraňuje skvrny a působí jako prevence před usazováním zubního kamene. Balení obsahuje 1 kartáček.

Colgate Maximum Cavity Protection Fresh Mint zubní pasta 75 ml
99 Kč 79 Kč

Nová zubní pasta Colgate Maximum Cavity Protection s technologií neutralizace cukerných kyselin, která bojuje přímo s cukernými kyselinami v zubním plaku, které jsou nejčastější příčinou vzniku zubního kazu. Objem 75 ml.

Colgate Maximum Cavity Protection Junior zubní pasta 50 ml
79 Kč 69 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová zubní pasta Colgate Maximum Cavity Protection vhodná pro děti s technologií neutralizace cukerných kyselin, která bojuje přímo s cukernými kyselinami v zubním plaku, které jsou nejčastější příčinou vzniku zubního kazu. Objem 50 ml.

Colgate Plax Herbal Fresh ústní voda 500 ml
139 Kč 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ústní voda Colgate Plax, obohacena o 100% přírodní výtažky z čaje a citronu, poskytuje svěžest a dlouhotrvající ochranu proti špatnému dechu při použití dvakrát denně. To vše bez alkoholu. Objem 500 ml.

Colgate 360° Interdental měkký zubní kartáček
129 Kč 89 Kč

Zubní kartáček Colgate 360° Interdental má 4× hlubší dosah. Zkosené štětiny jsou tenčí, než běžné koncové zaoblené štětiny. Fialové štětiny jemně pronikají hluboko mezi zuby a podél dásní. Balení obsahuje 1 kartáček.

Colgate Natural Extracts Radiant White zubní pasta 75 ml
119 Kč 89 Kč

Pokud chcete okouzlit svět Vaším zářivým úsměvem a užít si pocit čistoty ve Vašich ústech, oceníte bělící zubní pastu Colgate Natural Extracts Radiant White s obsahem výtažku soli z asijských mořských řas. Objem 75 ml.

Colgate Zvýhodněné balení zubních past 3 ks
271 Kč

Zvýhodněné balení obsahuje:

Bělicí zubní pasta Max White Expert White 75 ml Bělicí zubní pasta s jemnou mátovou příchutí Max White Expert Complete 75 ml Bělicí zubní pasta se svěží mátovou příchutí Max White Expert Complete 75 ml .

Colgate 360° Black zubní kartáček
129 Kč 89 Kč

Colgate Black 360° způsobila revoluci v oblasti ústní hygieny. Jedinečná funkce čistění zubů, jazyka, tváří a dásní, navíc odstraňuje další bakterie z jazyka, které způsobují špatný dech. Jemně odstraňuje skvrny na povrchu skloviny a zanechává zuby jasnější.

Colgate Kids Minion 250 ml
119 Kč 89 Kč

Ústní voda Colgate Kids – Mimoni poskytuje efektivní ochranu před zubním kazem. Je bez alkoholu a barviv. Je určena jako doplňková ochrana před zubním kazem pro děti ve věku 6 až 12 let. Objem 250 ml.

Colgate Max White White Expert zubní kartáček
149 Kč 129 Kč

Zubní kartáček pro účinné bělení zubů. Kartáček má speciální vlákna, která pomáhají odstraňovat plak, povrchové skvrny a jemně leští povrch zubů. Balení obsahuje 1 kartáček.

Colgate Smiles 3-5 Generic zubní kartáček 1+1
129 Kč 89 Kč

Extra měkký zubní kartáček s populárními dětskými motivy. Kartáček je určený pro děti od 3 do 5 let, které se učí čištění zubů. Balení obsahuje 1+1 ks.

Colgate Smiles Junior 6+ zubní kartáček
99 Kč 79 Kč

Extra měkký zubní kartáček s dětskými populárními motivy. Kartáček je určený pro děti od 6 let s mléčným i stálým chrupem. Balení obsahuje 1 kartáček.

Colgate Smiles Minions 50 ml
89 Kč 69 Kč

Zubní pasta pro děti, skvěle čistí, posiluje zubní sklovinu a přispívá k prevenci zubních kazů.jemně mátovou chuť. Potěšte své ratolesti a ukažte jim, že čištění zoubků může být zábava. Objem 50 ml.

Colgate Ústní voda Fresh Mint 500 ml 2 ks
169 Kč 139 Kč

Ústní voda s příchutí čerstvé máty bez alkoholu. Přírodní výtažky z čaje v ústní vodě Fresh Mint 500 ml osvěží váš dech až na 24 hodin.

Colgate Ústní voda Peppermint 500 ml 2 ks
169 Kč 139 Kč

Ústní voda s příchutí máty peprné od značky Colgate, bez alkoholu. Obsahuje navíc fluorid, který chrání ústní dutinu. Pro 24 hodinovou ochranu před zápachem z úst.

Colgate Ústní voda Tea Fresh 500 ml 2 ks
169 Kč 139 Kč

Ústní voda s blahodárnými účinky čaje pro příjemnou chuť bez pálení. Dopřejte vašim ústům 24 hodinovou ochranu před zápachem. Colgate Tea Fresh 500 ml navíc obsahuje fluorid, který ochrání vaši ústní dutinu.

Colgate Ústní voda Total 12hr Pro-Guard 500 ml 2 ks
169 Kč 139 Kč

Chraňte vaše ústa před zápachem po celý den. Ústní voda s fluoridem a příchutí máty Colgate Total 12hr Pro-Guard 500 ml poskytuje až 12 hodinovou ochranu proti bakteriím a plaku.

Colgate Zubní kartáček Slim Soft Advance
119 Kč 98 Kč

Zubní kartáček Colgate Slim Soft Advanced Gold se pyšní kónicky zúženými vlákny s ultra jemnými zakončeními. Má tak lepší dosah do mezizubních prostor a k okraji dásní.

Colgate Zubní pasta Max White Charcoal 75 ml
119 Kč 99 Kč

Zubní pasta Colgate Max White Charcoal je inovací v péči o zuby. Obsahuje aktivní uhlí a jemné minerální mikročástice, které důkladně čistí zuby a jemně odstraňují povrchové skvrny. Výsledkem jsou přirozeně bílé zuby a svěží mátový dech.

Colgate Zubní pasta Naturals Charcoal 3x 75 ml-30%
199 Kč 139 Kč

Akce

Zubní pasta Colgate Natural extracts Charcoal & White obsahuje přírodní složky a aktivní uhlí. Díky tomuto unikátnímu složení se postará o váš bílý a zdravý úsměv. Zajišťuje jemné bělení a chrání před vznikem zubního kazu.

Colgate zubní kartáček Barbie bateriový
249 Kč 159 Kč

Novinka

Bateriový kartáček na zuby Barbie od značky Colgate díky malé oscilační hlavičce šetrně čistí zoubky a jemně odstraňuje zubní plak. Rukojeť je uzpůsobena pro snadné uchopení dětskou rukou.

Colgate Naturals Charcoal zubní pasta 75 ml
129 Kč 79 Kč

Zubní pasta Natural Extracts Charcoal od značky Colgate zajistí dokonale bílý a zdravý úsměv. Aktivní uhlí působí na zubní sklovinu a napomáhá šetrnému bělení. Současně chrání zuby před zubním kazem.

Colgate Total whitening zubní pasta 75 ml
99 Kč 79 Kč

Zubní pasta Total Whitening se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost. Chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech.

Colgate Smiles 3-5 let 50 ml
79 Kč 69 Kč

Zubní pasta Colgate Smiles je určena dětem s dočasným neboli mléčným chrupem ve věku od 3 do 5 let. Má vynikající čisticí účinek, posiluje zubní sklovinu a chrání citlivé dětské zoubky před zubním kazem. Díky jemné mátové příchuti této „usměvavé pasty“ si děti každodenní dentální hygienu oblíbí. Objem 50 ml.

Colgate Smiles 6+ 50 ml
79 Kč 69 Kč

Zubní pasta pro děti ve věku od 6 let. Skvěle čistí, posiluje zubní sklovinu a přispívá k prevenci zubních kazů.svěží mátově ovocnou chuť a mentolové plátky ve tvaru hvězdiček. Potěšte své ratolesti a ukažte jim, že čištění zoubků může být zábava. Objem 50 ml.

Colgate Max White Expert White Cool Mint zubní pasta 75 ml
159 Kč 119 Kč

Colgate MaxWhiteExpert White je jediná zubní pasta v Evropě s peroxidem vodíku, speciální složkou používanou zubními lékaři, která účinkuje odlišně. Narozdíl od většiny bělících zubních past odstraňuje skvrny zpod povrchu zubní skloviny a odstraňuje roky žloutnutí.

Značka Colgate patří do americké nadnárodní společnosti zaměřená na výrobu a distrubuci produktů péče o zdraví, čistící prostředky a na produkty osobní hygieny. V roce 1806 pan William Colgete zahájil provoz své továrny na výrobu mýdla a svíček. V roce 1872 společnost Colgate & Company uvedlo na trh první parfémované mýdlo a o rok později představila svoji první zubní pastu. Společnost Colgate-Palmolive patří k předním světovým výrobcům zubních past a kompletním systémem ústní hygieny za použití neustálých průlomových inovací.

Značka Colgate patří do americké nadnárodní společnosti zaměřená na výrobu a distrubuci produktů péče o zdraví, čistící prostředky a na produkty osobní hygieny. V roce 1806 pan William Colgete zahájil provoz své továrny na výrobu mýdla a svíček. V roce 1872 společnost Colgate & Company uvedlo na trh první parfémované mýdlo a o rok později představila svoji první zubní pastu. Společnost Colgate-Palmolive patří k předním světovým výrobcům zubních past a kompletním systémem ústní hygieny za použití neustálých průlomových inovací.