Colgate Smiles Junior 2-6 let (Trolls/Minions)
99 Kč 79 Kč

Extra měkký zubní kartáček od značky Colgate pro děti od 2 do 6 let věku. Veselý kartáček děti jistě naučí správnému čištění zubů. Tento kartáček je určen pro děti s mléčným chrupem.

Colgate Naturals Charcoal zubní pasta 75 ml
129 Kč 79 Kč

Zubní pasta Natural Extracts Charcoal od značky Colgate zajistí dokonale bílý a zdravý úsměv. Aktivní uhlí působí na zubní sklovinu a napomáhá šetrnému bělení. Současně chrání zuby před zubním kazem.

Colgate Total interdental clean zubní pasta 75 ml
99 Kč 79 Kč

Zubní pasta Total Interdental od značky Colgate nabízí kompletní 12 hodinovou ochranu před zubním plakem a to po 4 týdnech nepřetržitého užívání. Pro důkladně vyčištěné mezizubní prostory bez známky kazu.

Colgate Total visible action zubní pasta
99 Kč 79 Kč

Zubní pasta Total visible action se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate viditelně čistí zuby od zubního plaku a chrání je před zubním kazem.

Colgate Zubní kartáček Kids Batman bateriový-40%
249 Kč 149 Kč

Akce

Bateriový zubní kartáček Colgate Kids Batman nadchne každého malého milovníka populárního komiksového hrdiny. Tento kartáček kromě skvělého designu nabízí i kvalitní zpracování pro zdraví zoubků vaší ratolesti. Malá oscilační hlavička s extra měkkými vlákny dokonale vyčistí i špatně přístupná místa a zuby zbaví zubního plaku. Úzká rukojeť se dětem dobře drží a díky tlačítkům k jednoduchému zapnutí a vypnutí zvládnou kartáček obsloužit samy.

Colgate Sensitive Pro Relief Whitening zubní pasta 75 ml
129 Kč 89 Kč

Zubní pasta Colgate Total Sensitive Pro-Relief Whitening s bělícím efektem využívá revoluční technologie Pro-Argin a poskytuje okamžitou a dlouhotrvající úlevu od bolesti citlivých zubů. Objem 75 ml.

Colgate Zubní pasta Naturals Mix 3x 75 ml-30%
199 Kč 139 Kč 46,33 Kč/ks

Akce

Unikátní tripack bělících zubních past značky Colgate. Balení obsahuje tři zubní pasty: Colgate Natural Extracts Radiant White s obsahem výtažku soli z asijských mořských řas, Colgate Natural extracts Charcoal & White s obsahem přírodních složek a aktivního uhlí a Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh s asijským citrónovým olejem a přírodním výtažkem z aloe.

Colgate zubní kartáček Barbie bateriový-40%
249 Kč 149 Kč

Akce

Bateriový kartáček na zuby Barbie od značky Colgate díky malé oscilační hlavičce šetrně čistí zoubky a jemně odstraňuje zubní plak. Rukojeť je uzpůsobena pro snadné uchopení dětskou rukou.

Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh zubní pasta 75 ml
119 Kč 89 Kč

Zubní pasta Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh s příchutí energického citrusu a máty je obzvláště vhodná pro lidi hledající svěžest při čištění zubů. Obsahuje asijský citrónový olej a přírodní výtažek z aloe. Objem 75 ml.

Colgate Max White One Luminous zubní pasta 75 ml
119 Kč 89 Kč

Zubní pasta MaxWhite One s technologií SmartFoam čistí pomocí pěnivého složení v celé ústní dutině a dokonce i na těžko dostupných místech. Účinně bělí zuby ze všech stran. Objem 75 ml.

Colgate Smiles 0-2 let 50 ml
79 Kč 69 Kč

Zubní pasta pro děti ve věku od 0–2 roky. Skvěle čistí, posiluje zubní sklovinu a přispívá k prevenci zubních kazů. Má svěží chuť a v modrém obalu s obrázkem zářivého úsměvu děti natolik osloví, že si s ní rády minimálně dvakrát denně, ráno a a večer, vyčistí své zoubky, jak doporučují odborníci na dentální hygienu. Objem 50 ml.

Colgate Zubní kartáček Zig Zag charcoal 3pack
139 Kč 119 Kč

Každodenní pomocník pro zářivý úsměv, to je zubní kartáček Zig Zag charcoal 3pack od výrobce Colgate. Má štětiny do tvaru V, které pomáhají udržet i mezizubní prostory čisté. Navíc jsou s aktivním uhlím, které pomáhá odstranit také pigment ze skloviny.

Colgate Slim Soft 3-pack Charcoal zubní kartáčky
229 Kč 149 Kč

Zubní kartáčky Colgate Slim Soft Charcoal s uhlím pomáhají s odstraněním bakterií mechanickou cestou. Jemné konce vláken odstraňují nečistoty i z úzkých mezer mezi zuby. Balení 3 ks.

Colgate Total whitening zubní pasta 75 ml
99 Kč 89 Kč

Zubní pasta Total Whitening se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost. Chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech.

Colgate Total active fresh zubní pasta 75 ml
99 Kč 79 Kč

Zubní pasta Total active fresh se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a zajišťuje svěží dech. Chrání před zubním kazem.

Colgate Dentální nit Total Pro Gum Health 50 m
129 Kč 99 Kč

Díky odstraňování zubního plaku z mezizubních prostor pomáhá dentální nit snižovat problémy s dásněmi a kazivost zubů. Snadno proniká mezi zuby bez roztřepení. Délka 50 m.

Colgate 360° Max White One zubní kartáček
129 Kč 89 Kč

Zubní kartáček Colgate 360° Max White One s bělícími kalíšky a leštícími štětinkami. Bezpečně odstraňuje skvrny a působí jako prevence před usazováním zubního kamene. Balení obsahuje 1 kartáček.

Colgate Total original zubní pasta 75 ml
99 Kč 79 Kč

Zubní pasta Total se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pečuje o dásně a zdraví ústní dutiny, současně chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech.

Colgate Max White One zubní pasta 75 ml
119 Kč 89 Kč

Zubní pasta Colgate Max White One Original s urychlovačem bělení odstraňuje skvrny ze zubní skloviny a zabraňuje tvorbě zubního kamene. O jeden odstín bělejší zuby po jednom týdnu používání. Objem 75 ml.

Colgate Plax Herbal Fresh ústní voda 500 ml
139 Kč 109 Kč

Ústní voda Colgate Plax, obohacena o 100% přírodní výtažky z čaje a citronu, poskytuje svěžest a dlouhotrvající ochranu proti špatnému dechu při použití dvakrát denně. To vše bez alkoholu. Objem 500 ml.

Colgate Max White Expert White Cool Mint zubní pasta 75 ml
159 Kč 119 Kč

Colgate MaxWhiteExpert White je jediná zubní pasta v Evropě s peroxidem vodíku, speciální složkou používanou zubními lékaři, která účinkuje odlišně. Narozdíl od většiny bělících zubních past odstraňuje skvrny zpod povrchu zubní skloviny a odstraňuje roky žloutnutí.

Colgate Zubní pasta Max White Charcoal 75 ml
119 Kč 99 Kč

Zubní pasta Colgate Max White Charcoal je inovací v péči o zuby. Obsahuje aktivní uhlí a jemné minerální mikročástice, které důkladně čistí zuby a jemně odstraňují povrchové skvrny. Výsledkem jsou přirozeně bílé zuby a svěží mátový dech.

Colgate Ústní voda Cold Explosure 500 ml
139 Kč 119 Kč

Dlouhotrvající ústní voda Cold Explosure 500 ml od výrobce Colgate zajistí ochranu pro vaše ústa 24 hodin 7 dní v týdnu. Svým složením účinně bojuje proti zubnímu kazu a zanechá svěží dech, po kterém toužíte. Ústní voda neobsahuje ethylalkohol a je klinicky testována. Užijte si svěží dech s úsměvem.

Colgate Total original zubní pasta 2 ks
129 Kč 89 Kč 44,50 Kč/ks

Zubní pasta Total se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pečuje o dásně a zdraví ústní dutiny, současně chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech. V balení 2 ks.

Colgate pasta 100ml Max Fresh Cool Mint
53 Kč 43 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gelová zubní pasta Colgate Max Fresh Cool Mint 100 ml s miniaturními mentolovými pláty, které se rozpouštějí při mytí zubů a uvolňují svěží aroma. Obsahuje kapky ústní vody, která ničí bakterie způsobující nepříjemný zápach z úst.

Colgate Max White Expert White Soft Mint zubní pasta 75 ml
159 Kč 119 Kč

Colgate Max White Expert White je jediná zubní pasta v Evropě s peroxidem vodíku, speciální složkou používanou zubními lékaři, která účinkuje odlišně. Narozdíl od většiny bělících zubních past odstraňuje skvrny zpod povrchu zubní skloviny a odstraňuje roky žloutnutí.

Colgate Smiles 3-5 let 50 ml
79 Kč 69 Kč

Zubní pasta Colgate Smiles je určena dětem s dočasným neboli mléčným chrupem ve věku od 3 do 5 let. Má vynikající čisticí účinek, posiluje zubní sklovinu a chrání citlivé dětské zoubky před zubním kazem. Díky jemné mátové příchuti této „usměvavé pasty“ si děti každodenní dentální hygienu oblíbí. Objem 50 ml.

Colgate Kids Minion 250 ml
119 Kč 89 Kč

Ústní voda Colgate Kids – Mimoni poskytuje efektivní ochranu před zubním kazem. Je bez alkoholu a barviv. Je určena jako doplňková ochrana před zubním kazem pro děti ve věku 6 až 12 let. Objem 250 ml.

Colgate Max White White and Protect zubní pasta 75 ml
129 Kč 99 Kč

Zubní pasta Colgate Max White má složení s optickými zjasňovacími částicemi s klinicky prokázanou účinností. Aktivují se během čištění a vytvářejí modrou pěnu s dočasným efektem. Zanechávají vaše zuby bělejší hned po prvním čištění. Objem 75 ml.

Colgate Zubní kartáček 360° Black Duopack
219 Kč 169 Kč

Každodenní pomocník pro zářivý úsměv, to je zubní kartáček 360° Black Duopack od výrobce Colgate. Má speciální štětiny kuželovitého tvaru, které vyčistí mezizubní prostory i prostor okolo celého zubu. Zadní strana je doplněna praktickým čističem jazyka.

Colgate Total whitening zubní pasta 2 ks
129 Kč 89 Kč 44,50 Kč/ks

Zubní pasta Total Whitening se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost. Chrání před zubním kazem a zajišťuje svěží dech. V balení 2 ks.

Colgate Zubní kartáček Slim Soft Advance
119 Kč 89 Kč

Zubní kartáček Colgate Slim Soft Advanced Gold se pyšní kónicky zúženými vlákny s ultra jemnými zakončeními. Má tak lepší dosah do mezizubních prostor a k okraji dásní.

Colgate Smiles Youth 6+ let (Batman/Wonder Woman)
99 Kč 79 Kč

Extra měkký zubní kartáček s dětskými populárními motivy. Kartáček je určený pro děti od 6 let s mléčným i stálým chrupem. Balení obsahuje 1 kartáček.

Colgate Smiles 6+ 50 ml

Colgate Smiles 6+ 50 ml

Hodnocení: 3,8
79 Kč 69 Kč

Zubní pasta pro děti ve věku od 6 let. Skvěle čistí, posiluje zubní sklovinu a přispívá k prevenci zubních kazů.svěží mátově ovocnou chuť a mentolové plátky ve tvaru hvězdiček. Potěšte své ratolesti a ukažte jim, že čištění zoubků může být zábava. Objem 50 ml.

Colgate Zubní kartáček Bamboo Charcoal
139 Kč 119 Kč

Každodenní pomocník pro zářivý úsměv, to je zubní kartáček Bamboo Charcoal od výrobce Colgate. Má kónické štětiny, které pomáhají udržet i mezizubní prostory čisté. Navíc obsahují aktivní uhlí, které pomáhá odstranit také pigment ze skloviny.

Colgate Natural Extracts Radiant White zubní pasta 75 ml
119 Kč 89 Kč

Pokud chcete okouzlit svět Vaším zářivým úsměvem a užít si pocit čistoty ve Vašich ústech, oceníte bělící zubní pastu Colgate Natural Extracts Radiant White s obsahem výtažku soli z asijských mořských řas. Objem 75 ml.

Colgate Maximum Cavity Protection Whitening zubní pasta 75 ml
99 Kč 79 Kč

Nová zubní pasta Colgate Maximum Cavity Protection s technologií neutralizace cukerných kyselin, která bojuje přímo s cukernými kyselinami v zubním plaku, které jsou nejčastější příčinou vzniku zubního kazu. Objem 75 ml.

Colgate Zubní pasta Naturals Coconut & Ginger
99 Kč 79 Kč

Užijte si krásný a zdravý úsměv se zubní pastou Naturals Coconut & Ginger od výrobce Colgate. Zubní pasta je vhodná pro citlivé zuby a hravě si poradí se zubním plakem. Navíc dodá sílu a potřebnou obnovu zubní sklovině. Vhodné i pro děti od 7 let věku. Dopřejte si svěží dlouhotrvající dech.

Colgate Maximum Cavity Protection Junior zubní pasta 50 ml
79 Kč 69 Kč

Nová zubní pasta Colgate Maximum Cavity Protection vhodná pro děti s technologií neutralizace cukerných kyselin, která bojuje přímo s cukernými kyselinami v zubním plaku, které jsou nejčastější příčinou vzniku zubního kazu. Objem 50 ml.

Colgate 360° Interdental měkký zubní kartáček
129 Kč 89 Kč

Zubní kartáček Colgate 360° Interdental má 4× hlubší dosah. Zkosené štětiny jsou tenčí, než běžné koncové zaoblené štětiny. Fialové štětiny jemně pronikají hluboko mezi zuby a podél dásní. Balení obsahuje 1 kartáček.

Colgate Total plaque protection zubní pasta 75 ml
99 Kč 79 Kč

Zubní pasta Total plaque protection se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a zajišťuje zdraví ústní dutiny. Chrání před zubním kazem.

Colgate Dare to Love duopack-46%
299 Kč 159 Kč 79,50 Kč/ks

Akce

Zubní pasta s mátovou příchutí od značky Colgate přináší valentýnskou edici pro páry. Zubní pasta je určená pro prevenci proti zubnímu kazu a díky složce máty zajistí okouzlující čerstvý dech. Také obsahuje malé chladivé částečky v podobě červených srdíček.

Colgate Zubní pasta Total Original Duopack 2 x 75 ml
113 Kč 77 Kč

Abyste měli zdravou ústní dutinu, nestačí pečovat jen o zuby. Proto nová zubní pasta Colgate Total Original pomáhá po dobu 12 hodin proaktivně bojovat proti bakteriím nejen na vašich zubech, ale také na jazyku, dásních a sliznici tváří pro zdraví celé ústní dutiny.

Colgate Zubní pasta Smile For Good Protection-33%
119 Kč 79 Kč

Akce

Zubní pasta Colgate Smile for Good Protection obsahuje 99,7 % složek přírodního původu a je také první recyklovatelnou pastou od této značky. Složení je zredukováno pouze na nejdůležitější složky. Obsahuje fluorid.

Colgate Zubní pasta Smile For Good Protection 75 ml
89 Kč 87 Kč

Zubní pasta Smile For Good Protection je 100 % recyklovatelná BIO zubní pasta, která je vhodná pro vegany. Obsahuje pouze složky, které jsou vybrány pro optimální péči a ochranu zubů.

Značka Colgate patří do americké nadnárodní společnosti zaměřená na výrobu a distrubuci produktů péče o zdraví, čistící prostředky a na produkty osobní hygieny. V roce 1806 pan William Colgete zahájil provoz své továrny na výrobu mýdla a svíček. V roce 1872 společnost Colgate & Company uvedlo na trh první parfémované mýdlo a o rok později představila svoji první zubní pastu. Společnost Colgate-Palmolive patří k předním světovým výrobcům zubních past a kompletním systémem ústní hygieny za použití neustálých průlomových inovací.

Značka Colgate patří do americké nadnárodní společnosti zaměřená na výrobu a distrubuci produktů péče o zdraví, čistící prostředky a na produkty osobní hygieny. V roce 1806 pan William Colgete zahájil provoz své továrny na výrobu mýdla a svíček. V roce 1872 společnost Colgate & Company uvedlo na trh první parfémované mýdlo a o rok později představila svoji první zubní pastu. Společnost Colgate-Palmolive patří k předním světovým výrobcům zubních past a kompletním systémem ústní hygieny za použití neustálých průlomových inovací.