10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
COLMAR Pantofle Slipper Plain COLMAR Pantofle černé Slipper Plain
COLMAR Pantofle Slipper Plain

Design modelu Colmar Slipper Plain SLIPPERPLAIN228 upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Pantofle bílé Slipper Plain COLMAR Pantofle černé Slipper Plain
COLMAR Pantofle bílé Slipper Plain

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Colmar Slipper Plain SLIPPERPLAIN227. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Pantofle černé Slipper Plain COLMAR Pantofle černé Slipper Plain
COLMAR Pantofle černé Slipper Plain

Model Colmar Slipper Plain SLIPPERPLAIN222 zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Colmar Slipper Plain se také vyznačuje skvělým zpracováním.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty tmavomodré Travis Runner COLMAR Boty tmavomodré Travis Runner
COLMAR Boty tmavomodré Travis Runner

Model Colmar Travis Runner SS21TRVSRNR031 zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Colmar Travis Runner se také vyznačuje skvělým zpracováním.

Produkt se již neprodává

COLMAR Boty Dalton Lux COLMAR Boty tmavomodré Travis Runner
COLMAR Boty Dalton Lux

Univerzální boty dětské Colmar Dalton Lux SS23Y14 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Colmar projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Dalton Sunrise COLMAR Boty tmavomodré Travis Runner
COLMAR Boty Dalton Sunrise

Dámské tenisky COLMAR Dalton Sunrise – Boty s kovovým leskem v krásných pastelových barvách. Určitě okouzlí každou ženu. Je to perfektní doplněk k letnímu stylingu.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty 36 EU Supreme Queen COLMAR Boty 36 EU Supreme Queen
COLMAR Boty 36 EU Supreme Queen

Design modelu Colmar Supreme Queen SupremeX1Queen146 upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis COLMAR Boty 36 EU Supreme Queen
COLMAR Boty Travis

Univerzální boty dámské Colmar Travis SS22TRVSSPRCLR102 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Colmar projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Plus COLMAR Boty 36 EU Supreme Queen
COLMAR Boty Travis Plus

Šedé dámské tenisky COLMAR Travis Plus Colors – dámské tenisky značky Colmar. Jsou perfektní pro každodenní použití. Originální barevná kombinace vás rozhodně odliší od davu.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Punk Drill COLMAR Boty Travis Punk Drill
COLMAR Boty Travis Punk Drill

Model Colmar Travis Punk Drill SS22TRVSPUNK118 zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Colmar Travis Punk Drill se také vyznačuje skvělým zpracováním.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Punk High COLMAR Boty Travis Punk Drill
COLMAR Boty Travis Punk High

Dámské tenisky COLMAR Travis Punk High Outsole – dámské tenisky, které jsou plné kovových a jasných akcentů. Jsou perfektní pro každodenní použití.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Sport Bold COLMAR Boty Travis Punk Drill
COLMAR Boty Travis Sport Bold

CoLMAR Travis Sport Bold růžové dámské tenisky – dámské tenisky, které jsou perfektní pro každodenní nošení. Originální barevná kombinace dodává styl.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Sport Bold COLMAR Boty 37 EU Buty Damskie Supreme Uptown Blackredgray
COLMAR Boty Travis Sport Bold

Bílé dámské tenisky COLMAR Travis Chalky – moderní běžecké boty, které lze využít i jako módní doplněk každodenního stylingu. Díky různým strukturám a materiálům mají tyto boty jedinečný charakter.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Sport Unveil COLMAR Boty 37 EU Buty Damskie Supreme Uptown Blackredgray
COLMAR Boty Travis Sport Unveil

COLMAR Travis Sport Unveil dámské tenisky bílé – dámské tenisky, které jsou jako stvořené pro každodenní nošení. Originální barevná kombinace dodává styl.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty 37 EU Buty Damskie Supreme Uptown Blackredgray COLMAR Boty 37 EU Buty Damskie Supreme Uptown Blackredgray
COLMAR Boty 37 EU Buty Damskie Supreme Uptown Blackredgray

Dámské boty COLMAR SUPREME UPTOWN černo-červeno-šedé – dámské tenisky značky COLMAR. Tento model kombinuje přírodní a semišovou kůži. Další výhodou, kterou se Supreme Uptown odlišuje, jsou zajímavé barvy různých textur materiálů. Boty mají silnou podrážku, která tuto sezónu nesmí chybět.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Prime Ho COLMAR Boty Travis Punk High
COLMAR Boty Travis Prime Ho

Dámské tenisky COLMAR Travis Prime High Outsole – tenisky v přírodních barvách s metalickými vsadkami. Jsou perfektní pro sportovní i městský styl.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Punk High COLMAR Boty Travis Punk High
COLMAR Boty Travis Punk High

Dámské boty COLMAR TRAVIS PUNK HIGH OUTSOLE SILVE – Tento model kombinuje přírodní a semišovou kůži, které podtrhují modernost těchto bot. Díky své jedinečné stříbrné barvě nezůstanou bez povšimnutí v žádném stylingu. Nedílným prvkem značky Colmar je logo, které jí dodává jedinečný charakter.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Punk High COLMAR Boty Travis Punk High
COLMAR Boty Travis Punk High

Dámské boty COLMAR TRAVIS PUNK HIGH OUTSOLE BLACK – tento model kombinuje přírodní a semišovou kůži, které podtrhují modernost těchto bot. Díky své jedinečné stříbrné barvě nezůstanou bez povšimnutí v žádném stylingu. Nedílným prvkem značky Colmar je logo, které jí dodává jedinečný charakter.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Breaker Mono COLMAR Boty Breaker Mono
COLMAR Boty Breaker Mono

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Colmar Breaker Mono FW22205. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Dalton Wills COLMAR Boty Breaker Mono
COLMAR Boty Dalton Wills

Model Colmar Dalton Wills SS23072 zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Colmar Dalton Wills se také vyznačuje skvělým zpracováním.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty SS22004 COLMAR Boty Breaker Mono
COLMAR Boty SS22004

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Colmar SS22004 SS22004. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty SS23071 COLMAR Boty Travis Authentic
COLMAR Boty SS23071

Univerzální boty pánské Colmar SS23071 SS23071 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Colmar projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Authentic COLMAR Boty Travis Authentic
COLMAR Boty Travis Authentic

Univerzální pánské Colmar Travis Authentic SS22TRAVISAUTH002 boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Colmar projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu.

můžete mít 22.4. - 24.4.

COLMAR Boty Travis Drill COLMAR Boty Travis Authentic
COLMAR Boty Travis Drill

Univerzální boty pánské Colmar Travis Drill FW22055 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Colmar projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 22.4. - 24.4.

Společnost Colmar byla založena roku 1923 pod jménem Manifattura Mario Colombo. Zaměřovala se na výrobu pánských čepic a kamaší. Jméno Colmar vzniklo o pár let později a s ním i výroba lyžařského oblečení, výroba golfového oblečení začala o mnoho let později v roce 2010.