Colonial Candle Citrus Woods 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena osvěžující vůní citrusů. Colonial Candle Citrus Woods 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Patchouli 623 g
599 Kč

Colonial Candle Patchouli 623 g je svíčka se zemitou vůní dřeva a pačuli. Má nádech citrusů, anýzu a koriandru. Svíčka s dvěma bezolovnatými bavlněnými knoty vydrží hořet až 50 hodin. Značka Colonial Candle je tradičním výrobcem svíček z USA.

Colonial Candle Mandarin Cypress 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Mandarin Cypress od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a sladká vůně zralé mandarinky smíchaná se stříbřitým cypřišem vám navodí tu správnou atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky dvěma bavlněným knotům.

Colonial Candle Simply Vanilla 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena klasickou a příjemnou vůní vanilky. Colonial Candle Simply Vanilla 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Cinnamon 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena kořeněnou vůní skořice. Colonial Candle Cinnamon 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Coconut Rain 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena tropickou vůní kokosu. Colonial Candle Coconut Rain 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Cucumber Fresca 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena svěží vůní koktejlu „okurková freska“. Colonial Candle Cucumber Fresca 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Wild Iris 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena květinovou vůní kosatců. Colonial Candle Wild Iris 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Apple Cider 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Apple Cider od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a vůně teplého, kořeněného jablečného moštu vám navodí tu správnou atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky bavlněnému knotu.

Colonial Candle Apple Orchard 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena hořkosladkou vůní jablek. Colonial Candle Apple Orchard 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Bergamot & Black Cedar 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Bergamot & Black Cedar od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a hluboké dřevité tóny černého cedru smíchané s čerstvým bergamotem vám navodí příjemnou atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky bavlněnému knotu.

Colonial Candle Cozy Cashmere 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena uklidňující vůní kašmíru. Colonial Candle Cozy Cashmere 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Cranberry Cosmo 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena ovocnou vůní brusinkového cosmopolitanu. Colonial Candle Cranberry Cosmo 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Crisp Breeze 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Crisp Breeze od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a osvěžující podzimní vůně vám navodí tu správnou atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky jednomu bavlněnému knotu.

Colonial Candle Fine Merlot 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena ovocnou vůní merlotu. Colonial Candle Fine Merlot 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle French Lavender 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena uklidňující vůní francouzské levandule. Colonial Candle French Lavender 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Grapefruit Hibiscus 623 g
599 Kč

Colonial Candle Grapefruit Hibiscus 623 g je svíčka s příjemnou vůní šťavnatého ovoce a svěžích květů. Má nádech grapefruitu, pomeranče, mandarinky a rybízu. Svíčka s dvěma bezolovnatými bavlněnými knoty vydrží hořet až 50 hodin. Značka Colonial Candle je tradičním výrobcem svíček z USA.

Colonial Candle Green Tea Macaron 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Green Tea Macaron od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a krásná vůně macaronu s příchutí zeleného čaje vám navodí tu správnou atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky dvěma bavlněným knotům.

Colonial Candle Harbor Mist 623 g
599 Kč

Colonial Candle Harbor Mist 623 g je svíčka s příjemnou vůní šťavnatého ovoce a svěžích květů. Má nádech slané mořské mlhy, jablka, ananasu a citrusů. Svíčka s dvěma bezolovnatými bavlněnými knoty vydrží hořet až 50 hodin. Značka Colonial Candle je tradičním výrobcem svíček z USA.

Colonial Candle Holiday Sparkle 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena jiskrnou vůní cedru a santalového dřeva. Colonial Candle Holiday Sparkle 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Juniper Spruce 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Juniper Spruce od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a osvěžující tóny bobulí jalovce v kombinaci se smrkem pokrytým čerstvým sněhem vám navodí tu správnou zimní atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky dvěma bavlněným knotům.

Colonial Candle Mango Salsa 623 g
599 Kč

Colonial Candle Mango Salsa 623 g je svíčka se sladkou vůní tropického ovoce. Má nádech manga, guavy a papáji. Svíčka s dvěma bezolovnatými bavlněnými knoty vydrží hořet až 50 hodin. Značka Colonial Candle je tradičním výrobcem svíček z USA.

Colonial Candle Maple Butterscotch 623 g
599 Kč

Colonial Candle Maple Butterscotch 623 g je svíčka se sladkou vůní karamelizované brandy. Má nádech vanilky, smetany a javorového sirupu. Svíčka s dvěma bezolovnatými bavlněnými knoty vydrží hořet až 50 hodin. Značka Colonial Candle je tradičním výrobcem svíček z USA.

Colonial Candle Old Fashioned Lemonade 623 g
599 Kč

Colonial Candle Old Fashioned Lemonade 623 g je svíčka se svěží vůní čerstvě vymačkaných citronů. Má nádech vanilky a bergamotu. Svíčka s dvěma bezolovnatými bavlněnými knoty vydrží hořet až 50 hodin. Značka Colonial Candle je tradičním výrobcem svíček z USA.

Colonial Candle Pink Cherry Blossom 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena vůní růžového třešňového květu. Colonial Candle Pink Cherry Blossom 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Red Currant Muffin 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Red Currant Muffin od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a sladká vůně muffinů s červeným rybízem vám bude dělat chutě. Hoří rovnoměrně, a to díky dvěma bavlněným knotům.

Colonial Candle Sea Salt Waves 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Sea Salt Waves od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a osvěžující tóny vůně mořské soli ve vzduchu vám navodí tu správnou dovolenkovou atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky dvěma bavlněným knotům.

Colonial Candle Sea Spray 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena vůní moře a jantarových tónů. Colonial Candle Sea Spray 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Simple Breeze 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena uklidňující vůní levandule a pelargónie. Colonial Candle Simple Breeze 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Snowberry Citrus 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Snowberry Citrus od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a zmrzlé bobule lesního ovoce smíchané s jemnými citrusovými akordy vám navodí tu správnou atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky dvěma bavlněným knotům.

Colonial Candle Southern Magnolia 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena květinovou vůní magnólie. Colonial Candle Southern Magnolia 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Tropical Nectar 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena svěží a sladkou vůní karambolu. Colonial Candle Tropical Nectar 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Blueberry Scone 623g
599 Kč

Vosková svíčka ve skle se 2 bavlněnými knoty disponuje dobou hoření 50 h. Součástí je praktické skleněné víčko. Je opatřena sladkou a ovocnou vůní borůvek. Colonial Candle Blueberry Scone 623g je vhodná do jakéhokoliv domova.

Colonial Candle Vanilla Cedar 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Vanilla Cedar od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a sladké vanilkové tóny s krémovým cedrovým dřevem vám navodí tu správnou atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky dvěma bavlněným knotům.

Colonial Candle Wildberry Rose Petals 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Wildberry Rose Petals od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a zralé lesní plody s jemnými okvětními lístky růží vám navodí tu správnou romantickou atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky dvěma bavlněným knotům.

Colonial Candle Winter's Edge 255 g
199 Kč

Novinka

Svíčka ve skle Winter's Edge od značky Colonial Candel rozvoní vaši domácnost. Bude skvělým doplňkem a osvěžující tóny bobulí jalovce v kombinaci se sněhem pokrytým smrkem vám navodí tu správnou atmosféru. Hoří rovnoměrně, a to díky jednomu bavlněnému knotu.

Colonial Candle ®, uznávaná jako první společnost na výrobu svíček založená ženou, je stále hrdě vyráběna v USA. Všechny kolekce značek Colonial Candle jsou v Severní Karolíně pečlivě vyráběny. Od smíchání naší vůně s barvou a voskem až po dokonalý knot, každá svíčka je vyrobena podle přesných specifikací. Naše podpisové oválné sklenice poskytují nenápadnou sofistikovanost a čistší a rovnoměrnější hoření.

Colonial Candle ®, uznávaná jako první společnost na výrobu svíček založená ženou, je stále hrdě vyráběna v USA. Všechny kolekce značek Colonial Candle jsou v Severní Karolíně pečlivě vyráběny. Od smíchání naší vůně s barvou a voskem až po dokonalý knot, každá svíčka je vyrobena podle přesných specifikací. Naše podpisové oválné sklenice poskytují nenápadnou sofistikovanost a čistší a rovnoměrnější hoření.