Color Wow	 One-Minute Transformation Styling Cream 120 ml

Color Wow One-Minute Transformation Styling Cream 120 ml

664 Kč
Doprava zdarma

Unikátní stylingový krém (120ml) proti krepatění vlasů Nouzové řešení, když se vlasy dostanou z formy Vlasy v den, kdy si je neumýváte Stopy a otisky od gumiček a sponek Zkroucené vlasy po tréninku nebo v důsledku počasí Nanášejte na suché vlasy pro okamžitou regeneraci, eliminaci krepatění a…

Color Wow	 Style on Steroids fixační sprej na vlasy 262 ml

Color Wow Style on Steroids fixační sprej na vlasy 262 ml

748 Kč
Doprava zdarma

Texturizační sprej (262ml) určený pro barvené vlasy Jednoduše nastříkejte přípravek na vysušené vlasy pro okamžité dodání šťávy a šmrncu jakémukoliv účesu Neutlumuje barvu Nikdy není tuhý, nebo lepkavý Nastříkejte a pohrajte si s vlasy, abyste vytvořili rozcuchaný účes Neslepuje pramínky k sob…

Color Wow	 Coconut Cocktail Bionic Tonic 200 ml

Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic 200 ml

668 Kč
Doprava zdarma

Bionické tonikum COCONUT COCKTAIL (200ml) okamžitě dodá vysoký lesk a hedvábný vzhled vlasům a dodá suchým vlasům se sklonem ke krepatění hydrataci. Chemické látky v barvách na vlasy způsobují tři hlavní problémy. Jedním z nich je dehydratace a drsná, zvednutá kutikula.

Color Wow	 Color Security Shampoo 1000ml

Color Wow Color Security Shampoo 1000ml

1 798 Kč
Doprava zdarma

Jemný bezsulfátový šampon určený zvláště pro barvené vlasy. Všechny, kteří si barví vlasy a chtějí, aby jejich barva byla stále svěží, zářivá a čistá Všechny, kteří bojují s vypadáváním nebo řídnutím vlasů. Neobsahuje žádné přísady, které by bránily jejich růstu. Ideální pro prodloužené vlasy.

Color Wow	 Cult Favorite Firm + Flexible Hairspray 295 ml

Color Wow Cult Favorite Firm + Flexible Hairspray 295 ml

785 Kč
Doprava zdarma

Cult Favorite Sprej (295 ml) pro přirozenou a dlouhotrvající fixaci bez „zabetonování“ vlasů. Regenerační složení obsahuje hydrolyzovaný keratin pro posílení křehkých barvených vlasů a hydrolyzované hedvábí, které uhladí povrch vlasů.

Color Wow je nejoblíbenější značka hollywoodských celebrit. Americká značka Color Wow představuje nadčasovou unikátní péči o barvené vlasy. Každý produkt má jedinečné složení vytvořené na základě dlouhodobého laboratorního vývoje. Značka obsahuje kompaktní a komplexní sadu převratných produktů, které řeší problémy barvených vlasů.