10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Color Wow Stylingový krém proti krepatění vlasů One Minute Transformation (Styling Cream) Color Wow Kondicionér na ochranu barvy pro jemné až normální vlasy Color Security Conditioner Fine-Normal
Color Wow Stylingový krém proti krepatění vlasů One Minute Transformation (Styling Cream)

Stylingový krém proti krepatění nabízí nouzové řešení, když se vaše vlasy dostanou z formy. Přípravek je bohatý na mastné Omega 3 kyseliny, vyživuje a hydratuje vlasy, dodává jim lesk a nezanechává vlasy mastné. .

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Pudr na vlasy pro zakrytí odrostů Root Cover Up (Camouflage Roots & Regrowth Instantly) 2,1 g Color Wow Kondicionér na ochranu barvy pro jemné až normální vlasy Color Security Conditioner Fine-Normal
Color Wow Pudr na vlasy pro zakrytí odrostů Root Cover Up (Camouflage Roots & Regrowth Instantly) 2,1 g

Pudr na vlasy Root Cover Up pro snadné a rychlé zakrytí odrostů. Hladce zakryje šediny a prodlouží melír bez použití peroxidu. Minerální složení odráží světlo pro dosažení přirozeného vzhledu. Nezpůsobuje ztvrdnutí nebo slepení vlasů. Jedno balení vystačí na 6 měsíců až 1 rok. .

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Kondicionér na ochranu barvy pro jemné až normální vlasy Color Security Conditioner Fine-Normal Color Wow Kondicionér na ochranu barvy pro jemné až normální vlasy Color Security Conditioner Fine-Normal
Color Wow Kondicionér na ochranu barvy pro jemné až normální vlasy Color Security Conditioner Fine-Normal

Kondicionér s osmi účinnými ingrediencemi je nezbytný k regeneraci chemicky narušených vlasů. Neobsahuje klasické přísady, které mohou na vlasech oxidovat, poškozovat barvu a způsobovat nažloutlý odstín.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Kondicionér na ochranu barvy pro normální až husté vlasy Color Security Conditioner Normal-Thick (Objem 250 ml) Color Wow Kondicionér na ochranu barvy pro normální až husté vlasy Color Security Conditioner Normal-Thick (Objem 250 ml)
Color Wow Kondicionér na ochranu barvy pro normální až husté vlasy Color Security Conditioner Normal-Thick (Objem 250 ml)

Kondicionér s osmi účinnými ingrediencemi je nezbytný k regeneraci chemicky narušených vlasů. Neobsahuje klasické přísady, které mohou na vlasech oxidovat, poškozovat barvu a způsobovat nažloutlý odstín.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Čisticí sprej na vlasy Dream Filter (Pre-Shampoo Mineral Remover) 200 ml Color Wow Kondicionér na ochranu barvy pro normální až husté vlasy Color Security Conditioner Normal-Thick (Objem 250 ml)
Color Wow Čisticí sprej na vlasy Dream Filter (Pre-Shampoo Mineral Remover) 200 ml

Dream Filter Spray odstraňuje z vlasů usazené minerály a kovy obsažené ve vodě, které mohou zkreslit barvu vlasů. Usazené látky na vlasech způsobují křehkost a lámavost vlasů. Za pouhých několik minut Dream Filter zajišťuje zářivou a svěží barvu vlasů.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Čisticí sprej pro barvené vlasy Color Wow Dream Filter (Mineral Remover Spray) 470 ml Color Wow Hydratační kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Coco-Motion (Lubricating Conditioner) 29
Color Wow Čisticí sprej pro barvené vlasy Color Wow Dream Filter (Mineral Remover Spray) 470 ml

Sprej Dream Filter odstraňuje z vlasů usazené minerály a kovy obsažené ve vodě, které mohou barvu vlasů zkreslovat a změnit, zejména u světlých vlasů. Tyto usazeniny ve vlasech způsobují také jejich křehkost a lámavost.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Hloubkově hydratační maska na vlasy Money (Mask) 215 ml Color Wow Hydratační kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Coco-Motion (Lubricating Conditioner) 29
Color Wow Hloubkově hydratační maska na vlasy Money (Mask) 215 ml

Hloubkově hydratační maska na vlasy. Pro všechny typy vlasů. Přírodní středomořské aktivní látky (modrá mořská kapusta, středomořské řasy) hydratují do hloubky pro hedvábné, pružné a luxusně vypadající vlasy.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Hydratační kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Coco-Motion (Lubricating Conditioner) 29 Color Wow Hydratační kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Coco-Motion (Lubricating Conditioner) 29
Color Wow Hydratační kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Coco-Motion (Lubricating Conditioner) 29

Hydratační kondicionér dodá suchým, dehydratovaným, křehkým a „statickým“ kadeřím plynulý pohyb, hedvábnou texturu a pružnost. Nezatěžující kondicionér působí hluboko uvnitř vlasů bez zatížení a maštění vlasů.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Jemný šampon pro barvené vlasy Color Security Shampoo Color Wow Lehký stylingový sprej pro kudrnaté a vlnité vlasy Color Wow (Dream Coat for Curly Hair) 500 ml
Color Wow Jemný šampon pro barvené vlasy Color Security Shampoo

Jemný bezsulfátový šampon určený pro barvené vlasy. Pečuje o vlasy, jemně je myje, aniž by docházelo k usazování přísad na vlasech, které činí vlasy matnými, ucpávají folikuly a způsobují řídnutí a vypadávání vlasů a zanechává vaší barvu svěží a zářivou. .

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Lehký stylingový sprej pro kudrnaté a vlnité vlasy Color Wow (Dream Coat for Curly Hair) 500 ml Color Wow Lehký stylingový sprej pro kudrnaté a vlnité vlasy Color Wow (Dream Coat for Curly Hair) 500 ml
Color Wow Lehký stylingový sprej pro kudrnaté a vlnité vlasy Color Wow (Dream Coat for Curly Hair) 500 ml

Lehký sprej s nejnovější stylingovou technologii pro vlnité a kudrnaté vlasy pomáhá vytvořit hedvábné, lesklé a perfektně vytvarované kudrliny.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Objemový sprej pro jemné vlasy Raise the Roots (Thicken + Lift Spray) 150 ml Color Wow Lehký stylingový sprej pro kudrnaté a vlnité vlasy Color Wow (Dream Coat for Curly Hair) 500 ml
Color Wow Objemový sprej pro jemné vlasy Raise the Roots (Thicken + Lift Spray) 150 ml

Raise the Root je dokonalým přípravkem pro jemné, zplihlé a barevně ošetřené vlasy. Unikátní průhledné polymery vytváří zahušťující obal kolem vlasových vláken a dodávají vlasům pružnou sílu a vzpřímené držení. Obsahuje UV filtr, který pomáhá zachovat barvu a chránit vlasy.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Olejové sérum pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Flo-Entry (Vital Natural Serum) 295 ml Color Wow Olejové sérum pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Flo-Entry (Vital Natural Serum) 295 ml
Color Wow Olejové sérum pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Flo-Entry (Vital Natural Serum) 295 ml

Olejové sérum hydratuje prameny od kořínků až ke konečkům pro nadýchané a šťavnaté kadeře. Okamžitě hydratuje a zpevňuje dehydratované kadeře (které jsou ze své podstaty suché, protože přirozené oleje z pokožky hlavy nemohou snadno stékat do ohybů kudrnatých pramenů).

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow One Minute Transformation 120 ml Color Wow pečující kondicionér Travel Color Security F-N 75 ml
Color Wow One Minute Transformation 120 ml

Stylingový krém proti krepatění vlasů

můžete mít 28.5. - 29.5.

Color Wow Předšamponová péče pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Snag-Free (Pre Shampoo Detangler) 295 ml Color Wow Předšamponová péče pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Snag-Free (Pre Shampoo Detangler) 295 ml
Color Wow Předšamponová péče pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Snag-Free (Pre Shampoo Detangler) 295 ml

Jemný rozčesávací přípravek pro kudrnaté vlasy k použití před šamponem. Dodává kadeřím klouzavost před šamponováním, aby se nezamotávaly a byly hlouběji a svěžeji umyté. Rychlejší, snadnější a bezbolestné mytí a svěží výsledky šamponování. Rozčesávání za mokra bez uzlíků pro snížení lámavosti.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow Předšamponová péče Travel Dream Filter (Pre-Shampoo) 50 ml Color Wow Předšamponová péče pro kudrnaté a vlnité vlasy Curl Wow Snag-Free (Pre Shampoo Detangler) 295 ml
Color Wow Předšamponová péče Travel Dream Filter (Pre-Shampoo) 50 ml

Color Wow Dream Filter Spray odstraňuje z vlasů usazené minerály a kovy obsažené ve vodě, které mohou zkreslit barvu vlasů. Jemný sprej vlasy nevysušuje, nepoškozuje strukturu vlasů a zajišťuje zářivou a svěží barvu vlasů.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Color Wow je nejoblíbenější značka hollywoodských celebrit. Americká značka Color Wow představuje nadčasovou unikátní péči o barvené vlasy. Každý produkt má jedinečné složení vytvořené na základě dlouhodobého laboratorního vývoje. Značka obsahuje kompaktní a komplexní sadu převratných produktů, které řeší problémy barvených vlasů.