COLVIA Colostrum 100% čisté (450mg)/ 60 tobolek

COLVIA Colostrum 100% čisté (450mg)/ 60 tobolek

320 Kč

Doplňek stravy COLVIA Colostrum 100% čisté obsahuje sušené bovinní colostrum a je vyrobeno v Česku. Colostrum je komplex více než 250 složek, cenné vysokým obsahem biologicky aktivních látek a je posilujícím činitelem pro lidi všech věkových skupin.

COLVIA Colostrum + Minerál (450mg)/ 60 tobolek

COLVIA Colostrum + Minerál (450mg)/ 60 tobolek

340 Kč

COLVIA Colostrum + Minerál obsahuje sušené bovinní colostrum s Aquamin TM MG. AQUAMINTM MG je mořský multiminerální komplex, který pochází z mineralizovaných mořských řas rodu Lithotamnion sp. Snižuje únavu a vyčerpání, podporuje správnou činnost nervové soustavy a správnou činnost svalů.

COLVIA Colostrum+ Betaglukany+ Probiotika (450mg)/60 tobolek

COLVIA Colostrum+ Betaglukany+ Probiotika (450mg)/60 tobolek

340 Kč

Colostrum+ Betaglukany+ Probiotika obsahuje kombinaci bovinního( kravského) colostra, probiotik a betaglukanů. Podporuje obranné reakce organismu proti bakteriálním a parazitním chorobám. Napomáhá při úpravě střevní mikroflóry a přispívá ke správnému zažívání.

Colvia promítá do celé činnosti kritérium kvality. V celém procesu zpracování colostra jsou prováděny kontroly mikrobiologické čistoty a kvality podle zpracovaných předpisů a norem. Moderní výrobní technologie a kvalitní obsluha jsou zárukou toho, že surovina si po celou dobu zpracování udržuje maximální obsah účinných látek. Díky tomu patří naše colostrum svými parametry mezi špičkové produkty dostupné na trhu. Colvia se snaží neustále získávat nové poznatky a zkušenosti o colostru, jako základní složce výrobků, jeho účincích a využití v denním životě. Využívají při tom nejen zázemí vývojových a provozních laboratoří, které jsou vybavovány špičkovou technikou, ale zároveň své poznatky konzultují s řadou odborníků z vysokoškolských a výzkumných pracovišť i s partnery z praxe.