Compass Autokoberce gumové ALASKA sada 4ks
349 Kč

Novinka

Sada autokoberců z gumového materiálu opatřených úpravou proti prokluzování. Snadno udržovatelný výrobek v černé barvě s červenou kontrastní linkou. Compass Autokoberce gumové ALASKA sada 4ks se vzhledem ke svému tvaru hodí do téměř všech typů vozidel.


Compass Autopotahy LAS VEGAS červené
499 Kč

Novinka

Návlekové potahy s podporou uchycení na většinu autosedadel. Vzhledem ke složení z 100 % polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou v balení i extra povlaky i na opěrku hlavy. Compass Autopotahy LAS VEGAS červené jsou určeny pro dvě přední sedadla.


Compass Autopotahy LAS VEGAS modré
499 Kč

Novinka

Návlekové potahy s podporou uchycení na většinu autosedadel. Vzhledem ke složení z 100 % polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou v balení i extra povlaky i na opěrku hlavy. Compass Autopotahy LAS VEGAS modré jsou určeny pro dvě přední sedadla.


Compass Autopotahy LAS VEGAS šedé
499 Kč

Novinka

Návlekové potahy s podporou uchycení na většinu autosedadel. Vzhledem ke složení z 100 % polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou v balení i extra povlaky i na opěrku hlavy. Compass Autopotahy LAS VEGAS šedé jsou určeny pro dvě přední sedadla.


Compass Bunda s kapucí reflexní SAFETY XL
889 Kč

Novinka

Zateplená bunda s reflexními barvami i prvky na rukávech nebo v místě ramen. Složení z polyesteru značí využití i v chladnějším deštivém počasí. Plně stahovatelná kapuce i zapínání na zip a patentky. Compass Bunda s kapucí reflexní SAFETY XL je vytvořena do podmínek uspěchané dopravy na vozovkách různého druhu.


Compass Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12V
659 Kč

Novinka

Čerpadlo s napájením na 12 V, se kterým vyměníte starý olej, motorovou naftu nebo lehčí druhy topných olejů. Sací výkon u nafty je v řádu 1,5 l / min, když to u motorového oleje se jedná o přibližně 0,2 l / min. Compass Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12V je opatřen nasávací hadicí o délce 150 cm.


Compass Hustilka ruční 510 x 35mm ALU s manometrem
279 Kč

Novinka

Ruční hustilka pro dofukování pneumatik u aut, jízdních kol, ale i sportovních míčů. Zpracování z hliníku a plastu. Obouruční rukojeť pro pravidelné tempo. Délka hadice pro přísun vzduchu činí 55 cm. Compass Hustilka ruční 510 × 35mm ALU s manometrem je vybavena sklopnou opěrkou k zachování stability.


Compass Koberce gumové NO.1 4ks
429 Kč

Novinka

Sada autokoberců z gumového materiálu opatřených úpravou proti prokluzování. Snadno udržovatelný výrobek s vyšším okrajem proti nánosům nečistot, jako jsou kousky půdy nebo sníh. Compass Koberce gumové NO.1 4ks se vzhledem ke kobercové částí dají zastřihnout a lze je tak upravit do téměř všech typů vozidel.


Compass Koberce PVC OENO 4ks
499 Kč

Novinka

Sada autokoberců v PVC materiálu pro větší odolnost vůči oděru. Materiál je pověstný snadnou údržbouvoděodpuzujícími vlastnostmi. Compass Koberce PVC OENO 4ks se vzhledem ke svému tvaru hodí do téměř všech typů vozidel bez ohledu na značku či daný model.


Compass Koberce PVC SPACE 4ks
329 Kč

Novinka

Sada autokoberců z PVC materiálu opatřených úpravou proti prokluzování. Snadno udržovatelný výrobek v černé barvě, který má výtečně voděodpuzující vlastnosti. Compass Koberce PVC SPACE 4ks se vzhledem ke svému tvaru hodí do téměř všech typů vozidel a v případě potřeby je lze jen zastřihnout.


Compass Nabíječka 6/12V 2/10/55A STARTER
1 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nabíjecí akumulátor pro autobaterie s možností přímého startování vozu. Na čelní straně naleznete tlačítka pro přepínatelnost nabíjení na 6 V a 12 V a signalizační tlačítka značící stav baterie. Compass Nabíječka 6/12V 2/10/55A STARTER funguje při nápájení 230 V a je určena pro olověné baterie do kapacity až 100 Ah.


Compass Nabíječka 8Amp 6/12V TÜV/GS METALLIC
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Nabíjecí akumulátor pro autobaterie s kapacitou od 3,7 do 80 Ah. Na čelní straně naleznete jak ampérmetr s vyobrazením momentálního nabíjecího proudu, tak tlačítka pro přepínatelnost nabíjení na 6 V a 12 V při výběru dvou různých rychlostí. Compass Nabíječka 8Amp 6/12V TÜV/GS METALLIC funguje při nápájení 230 V a 84W příkonu.


Compass Pojistky nožové MINI sada 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp
199 Kč

Novinka

Balení menších automobilových nožových pojistek, které jsou rozřazeny podle typů do přihrádek. Určení do maximálního napětí 50 V. Materiálové složení z plastu a zinku. Pojistky nožové MINI sada 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp jsou pro fungování světelného systému vašeho auta zásadní složkou.


Compass Pojistky nožové sada 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp
199 Kč

Novinka

Balení automobilových nožových pojistek, které jsou rozřazeny podle typů do přihrádek. Určení do maximálního napětí 50 V. Materiálové složení z plastu a zinku. Pojistky nožové sada 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp jsou pro fungování světelného systému vašeho auta zásadní složkou.


Compass Popruhy sada 5 dílů GREEN
219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada univerzálních popruhů hodících se k upevňování věcí jako jsou lednice nebo bytové skříně. S šířkou 25 mm a výbavou o 5 kusech bude stěhování těchto věcí hračka. Compass Popruhy sada 5 dílů GREEN tvoří kombinaci uchycení na hákráčnu s nejdelším popruhem o délce 4,5 m.


Compass Potah sedadla TETRIS černo-červený
349 Kč

Novinka

Nasazovací potahy s uchycením na popruhy u sedadel většiny vozidel. Vzhledem ke složení z polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TETRIS černo-červený s velikostí 46 × 102 cm poskytuje komfort dvojici v přední části vozu.


Compass Potah sedadla TETRIS černo-modrý
349 Kč

Novinka

Nasazovací potahy s uchycením na popruhy u sedadel většiny vozidel. Vzhledem ke složení z polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TETRIS černo-modrý s velikostí 46 × 102 cm poskytuje komfort dvojici v přední části vozu.


Compass Potah sedadla TETRIS černo-šedý
349 Kč

Novinka

Nasazovací potahy s uchycením na popruhy u sedadel většiny vozidel. Vzhledem ke složení z polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TETRIS černo-šedý s velikostí 46 × 102 cm poskytuje komfort dvojici v přední části vozu.


Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks červený
389 Kč

Novinka

Nasazovací potahy s univerzálnějším uchycením k sedadlům většiny vozidel. Vzhledem ke kvalitnímu složení příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks červený poskytuje komfort řidiči i spolujezdci.


Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks modrý
389 Kč

Novinka

Nasazovací potahy s univerzálnějším uchycením k sedadlům většiny vozidel. Vzhledem ke kvalitnímu složení příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks modrý poskytuje komfort řidiči i spolujezdci.


Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks šedý
389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nasazovací potahy s univerzálnějším uchycením k sedadlům většiny vozidel. Vzhledem ke kvalitnímu složení příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks šedý poskytuje komfort řidiči i spolujezdci.


Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks tmavě šedý
389 Kč

Novinka

Nasazovací potahy s univerzálnějším uchycením k sedadlům většiny vozidel. Vzhledem ke kvalitnímu složení příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks tmavě šedý poskytuje komfort řidiči i spolujezdci.


Compass Rázový utahovák na kola 12V 100W 340Nm
999 Kč

Novinka

Rázový utahovák s připojením do 12V zapalování v automobilu. Výměnné nástavce z chrom-vanadiové oceli. Funkce pravého i levého běhu při příkonu 100 W. Krytí proti úrazu elektrickým proudem IP20. Compass Rázový utahovák na kola 12V 100W 340Nm má 285 cm dlouhý napájecí kabel.


Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů
199 Kč

Novinka

Sada ráčnového šroubováku s výměnnými bity a nástavci. K lepší přenositelnosti a uskladnění je celý set umístěn v pouzdře. Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů obsahuje ploché bity, křížové PH, PZ, bity Torx i redukci. Plastová rukojeť s pogumováním neprokluzuje a přispívá k pevnějšímu držení.


Compass Sada ráčnový šroubovák 37 dílů
199 Kč

Novinka

Sada ráčnového šroubováku s výměnnými bity. K lepší přenositelnosti a uskladnění je celý set umístěn v pouzdře. Compass Sada ráčnový šroubovák 37 dílů obsahuje křížové PH, PZ i ploché bity, imbusové, Torx a bity čtvercové. Pevný úchop bez prokluzování je zajištěn upravenou rukojetí.


Compass Šroubovák s bity - 30ks
199 Kč

Novinka

Sada důmyslného šroubováku s výměnnými bity a pogumovanou rukojetí. K lepší přenositelnosti a uskladnění je celý set umístěn v pouzdře. Compass Šroubovák s bity – 30ks obsahuje i ploché bity, křížové PH, PZ, imbusové a Torx. Vrchní část je vybavena čepičkou, která zlepšuje komfort při šroubování.


Compass Šroubováky sada 7ks
279 Kč

Novinka

Sada šroubováků vybavených plochou a křížovou špičkou s magnetickou vlastností. K lepší přenositelnosti a uskladnění jsou umístěny v uzavíratelném kufříku. Compass Šroubováky sada 7ks obsahuje celkem 4 typy s plochou špičkou a 3 druhy s křížovou špičkou. Pevný úchop bez prokluzování je zajištěn upravenou rukojetí.


Compass Svítilna montážní LED 30/150lm 4xAAA vysouvací
249 Kč

Novinka

Svítilna s výsuvným mechanismem vybavená diodami LED a COB LED. Přepínatelné tlačítko určující režim plného, přerušovaného nebo úsporného světla. Teleskopická konstrukce o rozměrech 40 × 153 – 215 mm. Ochranný stupeň IP44 proti stříkající vodě. Compass Svítilna montážní LED 30/150lm 4×AAA vysouvací je opatřena i magnetem.


Compass Svítilna montážní LED 80/280lm 3xAA
249 Kč

Novinka

Pracovní svítilna vybavená diodami LED a COB LED. Přepínatelné tlačítko určující režim bodového, bočního nebo úsporného světla. Otočná konstrukce o rozměrech 60 × 47 × 225 mm. Ochranný stupeň IP44 proti stříkající vodě. Compass Svítilna montážní LED 80/280lm 3×AA je opatřena i magnetem i hákem k uchycení.


Compass Hustilka ruční 500 x 32mm CHROM s manometrem
219 Kč

Novinka

Ruční hustilka pro dofukování pneumatik u aut, jízdních kol, ale i sportovních míčů. Zpracování z pochromovaného kovu a plastu. Obouruční rukojeť pro pravidelné tempo. Compass Hustilka ruční 500 × 32mm CHROM s manometrem je vybavena sklopnou opěrkou k zachování stability.


Compass Sada ráčnový šroubovák 58 dílů
329 Kč

Novinka

Sada ráčnového šroubováku s výměnnými bity. K lepší orientacii a uskladnění jsou umístěny v pouzdrech. Compass Sada ráčnový šroubovák 58 dílů obsahuje křížové i ploché bity, imbusové, Torx i bity na metrické šrouby. Pevný úchop bez prokluzování je zajištěn upravenou rukojetí.


Pod značkou Compass se skrývá ucelená řada autodoplňků s dlouholetou tradicí. Čtvrt století usilovné práce z nás dělá opravdové odborníky v našem oboru. Umíme zajistit jen to nejlepší zboží za nejvýhodnější ceny. Jsme velkoobchodní prodejce a výhradní dovozce širokého sortimentu zboží.

Pod značkou Compass se skrývá ucelená řada autodoplňků s dlouholetou tradicí. Čtvrt století usilovné práce z nás dělá opravdové odborníky v našem oboru. Umíme zajistit jen to nejlepší zboží za nejvýhodnější ceny. Jsme velkoobchodní prodejce a výhradní dovozce širokého sortimentu zboží.