Compass Hustilka ruční 510 x 35mm ALU s manometrem
289 Kč

Ruční hustilka pro dofukování pneumatik u aut, jízdních kol, ale i sportovních míčů. Zpracování z hliníku a plastu. Obouruční rukojeť pro pravidelné tempo. Délka hadice pro přísun vzduchu činí 55 cm. Compass Hustilka ruční 510 × 35mm ALU s manometrem je vybavena sklopnou opěrkou k zachování stability.

Compass Koberce PVC SPACE 4 ks (04220)
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada autokoberců z PVC materiálu opatřených úpravou proti prokluzování. Snadno udržovatelný výrobek v černé barvě, který má výtečně voděodpuzující vlastnosti. Compass Koberce PVC SPACE 4ks se vzhledem ke svému tvaru hodí do téměř všech typů vozidel a v případě potřeby je lze jen zastřihnout.

Compass Svítilna montážní LED 80/280lm 3xAA
253 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pracovní svítilna vybavená diodami LED a COB LED. Přepínatelné tlačítko určující režim bodového, bočního nebo úsporného světla. Otočná konstrukce o rozměrech 60 × 47 × 225 mm. Ochranný stupeň IP44 proti stříkající vodě. Compass Svítilna montážní LED 80/280lm 3×AA je opatřena i magnetem i hákem k uchycení.

Compass Popruhy sada 5 dílů GREEN
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada univerzálních popruhů hodících se k upevňování věcí jako jsou lednice nebo bytové skříně. S šířkou 25 mm a výbavou o 5 kusech bude stěhování těchto věcí hračka. Compass Popruhy sada 5 dílů GREEN tvoří kombinaci uchycení na hákráčnu s nejdelším popruhem o délce 4,5 m.

Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada ráčnového šroubováku s výměnnými bity a nástavci. K lepší přenositelnosti a uskladnění je celý set umístěn v pouzdře. Compass Sada ráčna ERGO 25 dílů obsahuje ploché bity, křížové PH, PZ, bity Torx i redukci. Plastová rukojeť s pogumováním neprokluzuje a přispívá k pevnějšímu držení.

Compass Pojistky nožové sada 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp
199 Kč 144 Kč

Balení automobilových nožových pojistek, které jsou rozřazeny podle typů do přihrádek. Určení do maximálního napětí 50 V. Materiálové složení z plastu a zinku. Pojistky nožové sada 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp jsou pro fungování světelného systému vašeho auta zásadní složkou.

Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks tmavě šedý
399 Kč

Nasazovací potahy s univerzálnějším uchycením k sedadlům většiny vozidel. Vzhledem ke kvalitnímu složení příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks tmavě šedý poskytuje komfort řidiči i spolujezdci.

Compass Nabíječka 6/12V 2/10/55A STARTER
1 999 Kč 1 621 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíjecí akumulátor pro autobaterie s možností přímého startování vozu. Na čelní straně naleznete tlačítka pro přepínatelnost nabíjení na 6 V a 12 V a signalizační tlačítka značící stav baterie. Compass Nabíječka 6/12V 2/10/55A STARTER funguje při nápájení 230 V a je určena pro olověné baterie do kapacity až 100 Ah.

Compass Držák telefonu s podložkou a kabelem micro USB
379 Kč

Držák na smartphone do domácnosti, dopravního vozidla s nabíjecím kabelem microUSB. Rozsah úchytu od 5,5 cm do 8,5 cm. Systém Magnetic Quick Connection, díky kterému telefon ihned odpojíte od kabelu. Compass Držák telefonu s podložkou a kabelem micro USB v plastovém provedení je určen na palubní desku.

Compass Potah sedadla TETRIS černo-šedý
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nasazovací potahy s uchycením na popruhy u sedadel většiny vozidel. Vzhledem ke složení z polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TETRIS černo-šedý s velikostí 46 × 102 cm poskytuje komfort dvojici v přední části vozu.

Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks šedý
416 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nasazovací potahy s univerzálnějším uchycením k sedadlům většiny vozidel. Vzhledem ke kvalitnímu složení příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TRIKO přední 2ks šedý poskytuje komfort řidiči i spolujezdci.

Compass Autopotahy LAS VEGAS modré
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Návlekové potahy s podporou uchycení na většinu autosedadel. Vzhledem ke složení z 100 % polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou v balení i extra povlaky i na opěrku hlavy. Compass Autopotahy LAS VEGAS modré jsou určeny pro dvě přední sedadla.

Compass Hustilka ruční 500 x 32mm CHROM s manometrem
229 Kč

Ruční hustilka pro dofukování pneumatik u aut, jízdních kol, ale i sportovních míčů. Zpracování z pochromovaného kovu a plastu. Obouruční rukojeť pro pravidelné tempo. Compass Hustilka ruční 500 × 32mm CHROM s manometrem je vybavena sklopnou opěrkou k zachování stability.

Compass Koberce PVC OENO 4 ks (04212)
499 Kč 380 Kč

Sada autokoberců v PVC materiálu pro větší odolnost vůči oděru. Materiál je pověstný snadnou údržbouvoděodpuzujícími vlastnostmi. Compass Koberce PVC OENO 4ks se vzhledem ke svému tvaru hodí do téměř všech typů vozidel bez ohledu na značku či daný model.

Compass Potah sedadla TETRIS černo-červený
349 Kč 265 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nasazovací potahy s uchycením na popruhy u sedadel většiny vozidel. Vzhledem ke složení z polyesteru příjemně zahřejí a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě jsou vybaveny silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TETRIS černo-červený s velikostí 46 × 102 cm poskytuje komfort dvojici v přední části vozu.

Compass Potah sedadla TETRIS černo-modrý
349 Kč 265 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nasazovací potahy s uchycením na popruhy u sedadel většiny vozidel. Vzhledem ke složení z polyesteru příjemně zahřeje a navíc i dlouho vydrží. Pro větší komfort při jízdě je vybaven silnějším polstrováním. Compass Potah sedadla TETRIS černo-modrý s velikostí 46 × 102 cm poskytuje komfort v přední části vozu.

Compass Šroubováky sada 7ks
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada šroubováků vybavených plochou a křížovou špičkou s magnetickou vlastností. K lepší přenositelnosti a uskladnění jsou umístěny v uzavíratelném kufříku. Compass Šroubováky sada 7ks obsahuje celkem 4 typy s plochou špičkou a 3 druhy s křížovou špičkou. Pevný úchop bez prokluzování je zajištěn upravenou rukojetí.

Compass Autokoberce gumové ALASKA sada 4 ks (04219)
372 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada autokoberců z gumového materiálu opatřených úpravou proti prokluzování. Snadno udržovatelný výrobek v černé barvě s červenou kontrastní linkou. Compass Autokoberce gumové ALASKA sada 4ks se vzhledem ke svému tvaru hodí do téměř všech typů vozidel.

Compass Bunda s kapucí reflexní SAFETY XL
889 Kč 669 Kč

Zateplená bunda s reflexními barvami i prvky na rukávech nebo v místě ramen. Složení z polyesteru značí využití i v chladnějším deštivém počasí. Plně stahovatelná kapuce i zapínání na zip a patentky. Compass Bunda s kapucí reflexní SAFETY XL je vytvořena do podmínek uspěchané dopravy na vozovkách různého druhu.

Compass Konvice varná 12V
354 Kč

Kvalitní varná konvice je díky zásivce do zapalovače automobilu ideální na cestování nebo dovolenou v přírodě.

Pod značkou Compass se skrývá ucelená řada autodoplňků s dlouholetou tradicí. Čtvrt století usilovné práce z nás dělá opravdové odborníky v našem oboru. Umíme zajistit jen to nejlepší zboží za nejvýhodnější ceny. Jsme velkoobchodní prodejce a výhradní dovozce širokého sortimentu zboží.

Pod značkou Compass se skrývá ucelená řada autodoplňků s dlouholetou tradicí. Čtvrt století usilovné práce z nás dělá opravdové odborníky v našem oboru. Umíme zajistit jen to nejlepší zboží za nejvýhodnější ceny. Jsme velkoobchodní prodejce a výhradní dovozce širokého sortimentu zboží.