Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Contec CMS50D - prstový pulzní oxymetr Contec Certifikovaný oxymetr pro děti CMS50Q1 s českým návodem, bateriemi, a DIY nálepkami. Pouzdro zdarma.
Contec CMS50D - prstový pulzní oxymetr

Pulzní oxymetr CONTEC CMS50D slouží ke zjištění saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální krvi. Je vhodný k použití doma i ve zdravotnické oblasti a je praktickým pomocníkem pro osoby s onemocněním srdce a astmatiky, ale i zdravé osoby a sportovce, kteří se pohybují ve velkých výškách.

můžete mít 28.6.

Contec Certifikovaný oxymetr pro děti CMS50Q1 s českým návodem, bateriemi, a DIY nálepkami. Pouzdro zdarma. Contec Certifikovaný oxymetr pro děti CMS50Q1 s českým návodem, bateriemi, a DIY nálepkami. Pouzdro zdarma.
Contec Certifikovaný oxymetr pro děti CMS50Q1 s českým návodem, bateriemi, a DIY nálepkami. Pouzdro zdarma.

Oxymetr je vyroben speciálně pro měření u děti do 40kg. Děti si jej mohou ozdobit pomoci nálepek, které jsou uvnitř balení, seznámí se tak s přístrojem hravou formou. Toto oxymetr pro miminka a děti poskytuje rychlý a přesný způsob, jak kontrolovat hladinu nasycení kyslíkem v krvi vašeho dítěte.

můžete mít 27.6. - 28.6.

Contec Nový prstový pulzní oxymetr Contec CMS50D 2021 s pouzdrem Contec Certifikovaný oxymetr pro děti CMS50Q1 s českým návodem, bateriemi, a DIY nálepkami. Pouzdro zdarma.
Contec Nový prstový pulzní oxymetr Contec CMS50D 2021 s pouzdrem

Toto šikovné malé zařízení poskytuje rychlý a přesný způsob, jak kontrolovat hladinu nasycení kyslíkem v krvi a také tepovou frekvenci, doma nebo když jste na cestách. Obsahem balení je také šňůrka na krk a český návod,. Dárek zdarma: ochranné pouzdro. Cert. lékařské přístroje CE0123

můžete mít 27.6. - 28.6.

Contec