-16%
Creative EP-630 sluchátka špunty (Black)
156x

Creative EP-630 sluchátka špunty (Black)

490 Kč
409 Kč

Sluchátka Creative EP-630 s gumovým zakončením dodávají kvalitnější poslech MP3. Byla navržena s ohledem na potřeby uživatelů v pohybu. Gumová zakončení tlumí zvuky z okolí a zvýrazňují basovou úroveň komprimovaných zvukových stop, čímž posluchačům na cestách dodávají jedinečný zážitek z poslechu.

Od prodejce MALL
Creative Outlier Air V3

Creative Outlier Air V3

1 599 Kč

Tmavě zelené sluchátkokrásky s ANC technologií aktivně potlačující okolní ruchy – to jsou špuntová Bluetooth 5.2 sluchátka Creative Outlier Air V3, která potěší zvukem i komfortností. Jsou odolná vodě a potu a na nabití hrají 10 h. Do výbavy dostala i mikrofon pro handsfree hovory.

Od prodejce MALL
Creative SXFI Air Gamer
2x

Creative SXFI Air Gamer

3 847 Kč

Pomohou vám včas odhalit nepřítele a zlepšit hráčské skóre – moderní herní Bluetooth 5.0 sluchátka Creative SXFI Air Gamer nabízí speciální technologie, jako je GamerChat nebo Super X-Fi. Do uší přenesou i ty nejjemnější zvukové detaily. Disponují 2 typy mikrofonů a na nabití hrají 11 h. Lze je používat připojená kabelem.

Od prodejce MALL
-35%
Creative Outlier Active V2

Creative Outlier Active V2

1 099 Kč
709 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Můžete si s nimi jít i zaběhat a potěšit uši super muzikou v HD Audio kvalitě zvuku – špuntová Bluetooth 5.0 sluchátka Creative Outlier Active V2 potěší zvukem i komfortností. Jsou odolná vodě a potu a na nabití hrají 9,5 h. Do výbavy dostala i mikrofon pro handsfree hovory.

Od prodejce MALL
-15%
Creative HS-720 V2

Creative HS-720 V2

949 Kč
799 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ideální pro vedení čistých online hovorů i online výuku jsou moderní komunikační sluchátka Creative HS-720 V2 vybavená 30mm měniči a kondenzátorovým mikrofonem na ohebném raménku s funkcí potlačení okolních šumů. Připojují se pomocí 2m kabelu s USB-A konektorem a s vestavěným tlačítkovým ovladačem.

Od prodejce MALL
Creative SoundBlaster Jam V2
1x

Creative SoundBlaster Jam V2

1 099 Kč
1 010 Kč

Šmrncovní a skvělým zvukem hrající náhlavní Bluetooth 5.0 sluchátka Creative Sound Blaster Jam V2 si vás podmaní i 22h výdrží na nabití a duálními mikrofony pro extra čisté handsfree hovory. Jsou pohodlná, lehounká a lze je nastavit pomocí mobilní aplikace Creative App.

Od prodejce MALL
Creative Aurvana Trio Wireless

Creative Aurvana Trio Wireless

1 099 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Hrají špičkovým zvukem až 20 h na jedno jediné nabití – stylová Bluetooth 5.0 sluchátka Creative Aurvana Trio Wireless jsou vybavena hybridním 3měničovým systémem a technologií Super X-Fi. Pyšní se mikrofonem s Qualcomm cVc technologií a podporují hlasové ovládání.

Od prodejce MALL
Creative Outlier Air Sport bezdrátová sluchátka, černá
17x

Creative Outlier Air Sport bezdrátová sluchátka

2 290 Kč
1 990 Kč

Odolají vodě i potu díky IPX5 certifikaci a v provozu vydrží až 10 h na jediné nabití – špuntová Bluetooth 5.0 sluchátka Creative Outlier Air Sport doprovodí vaše tréninky výjimečně čistým zvukem, za který vděčí grafenovým membránám. Podporují hlasové asistenty Siri a Google Assistant, mají mikrofon a nabíjecí pouzdro.

Od prodejce MALL
Creative Outlier Active bezdrátová sluchátka, černá
11x

Creative Outlier Active bezdrátová sluchátka

790 Kč

Nevypadávající sluchátka z uší při sportu? Existují – vyzkoušejte Bluetooth 4.1 sluchátka Creative Outlier Active se speciálními sportovními nástavci a uvěříte. Potuodolná sluchátka hrají křišťálový zvukem díky 6mm měničům, mají handsfree mikrofon i plochý kabel s ovládáním a na nabití vydří v provozu až 10 h.

Od prodejce MALL

Společnost Creative byla založena v Singapuru v roce 1981 a dnes má regionální zastoupení v USA, Evropě a Asii. Je známá pro své zvukové karty Sound Blaster a určuje směr digitální zábavy s pomocí reproduktorů, sluchátek a přenosných multimediálních zařízení.

Od uvedení fenomenálně úspěšných zvukových karet Sound Blaster v roce 1989, získala značka Creative, na základě špičkové zvukové technologii, obrovskou uživatelskou základnu. Společnost je nyní uznávaná jako globální lídr v oblasti inovace audio produktů a nabízí spotřebitelům kvalitní digitální zábavu prostřednictvím Creative produktů, aplikací a služeb.

Creative získala řadu mezinárodních ocenění za vynikající a inovativní design produktů. Cílem společnosti je rozšířit své vedoucí postavení v oblasti osobní digitální zábavy, s použitím revolučních technologií a jednoduchého uživatelského rozhraní.