Cuba 100ml brown, toaletní voda

Cuba 100ml brown, toaletní voda

274 Kč

Vůně, která vás osloví harmonickou vonnou kompozicí i designem flakonku To je chyprově-dřevitá vůně toaletní vody pro muže Cuba Brown, jež je určena pro všechny charismatické muže a je vhodná na každodenní nošení S jediným pohledem si vás získá i.

Partner: KRAFTIKA
Cuba Gold - EDT 35 ml

Cuba Gold - EDT

85 Kč
83 Kč

Toaletní voda Cuba Gold od značky Cuba je květinově-dřevitá vůně pro muže. Flakon vůní Cuba napodobuje velmi věrně doutníky a proto se vůně staly tak vyhledávanými. Jedná se totiž o originální dárek, kterým uděláte radost každému muži, který má rád originalitu a důvtip.

Partner: Vivantis
Cuba Orange - EDT 100 ml

Cuba Orange - EDT

139 Kč
133 Kč

Cuba Orange je kořenito-dřevitá vůně pro muže od značky Cuba. V úvodních tónech se představují jasmín se santalovým dřevem, srdce je tvořeno cedrovým dřevem a v závěru se rozvoní a parfém zafixuje koření. Nechte se unést touto specifickou a nezaměnitelnou vůní doutníku Cuba Orange.

Partner: Vivantis
Cuba Red - EDT 100 ml
1x

Cuba Red - EDT

145 Kč
125 Kč

Toaletní voda Cuba Red od známé značky Cuba se řadí mezi chyprově-dřevité vůně pro muže. Všechny flakony vůní Cuba jsou ve tvaru doutníku. Jsou určena pro všechny muže, kteří vědí, co chtějí a jdou si tvrdě za tím.

Partner: Vivantis
Cuba Royal - EDT 35 ml
1x

Cuba Royal - EDT

99 Kč
89 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Toaletní voda s rozprašovačem Royal od značky Cuba je orientálně-kořenitá vůně, která je určena pro opravdové gentlemany. Pokud použijete vůni Royal, budete vždy středem pozornosti. Nechte se ponořit do jejích tónů!.

Partner: Vivantis
Cuba 100ml gold, toaletní voda

Cuba 100ml gold, toaletní voda

632 Kč
Doprava zdarma

Složení parfému: růžový pepř, vetiver, vanilka, fazole tonka, grapefruit, ambra, levandule. Sada toaletní voda 100 ml + voda po holení 100 ml + deodorant 200 ml. Přeneste se ve svých představách na prosluněnou Kubu díky vůni toaletní vody pro muže.

Partner: KRAFTIKA
Cuba 100ml gold, toaletní voda

Cuba 100ml gold, toaletní voda

389 Kč

Složení parfému: růžový pepř, vetiver, vanilka, fazole tonka, grapefruit, ambra, levandule. Sada toaletní voda 100 ml + toaletní voda 35 ml. Přeneste se ve svých představách na prosluněnou Kubu díky vůni toaletní vody pro muže Cuba Gold Dřevitá.

Partner: KRAFTIKA
Cuba 100ml gold, voda po holení

Cuba 100ml gold, voda po holení

224 Kč

Cuba Gold je vůně tajemna v mnoha tvářích Gold je oblíbená tabáková vůně pravého muže Elegantní a dlouhotrvající vůně Gold, vhodná na každý den.

Partner: KRAFTIKA

Cuba jsou pánské, cenově dostupné parfémy vyráběné ve tvaru kubanských doutníků. V nabídce parfémů Cuba je i několik parfémů pro ženy. Parfémy Cuba v sobě komponují vůně od svěžích po vůně s tóny orientálních tabáků.