10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Cutie Diamonds

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry

Šperky Cutie Diamonds se díky své eleganci a kráse stanou potěšujícím a ceněným darem, který přinese vašim nejbližším mnoho skvělých vzpomínek a emocí. Jméno Cutie Diamonds znamená v první řadě prvotřídní kvalitu a neotřelý design šperků s přírodními diamanty, vycházejících z nejlepších českých a evropských zlatnických tradic. Značka také ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové podporuje znevýhodněné děti při jejich startu do života.

Diamantové šperky Cutie Diamonds jsou vyráběny za použití nejmodernějších technologií. Kombinace inovace s tradičními řemesly (především s precizní rukodělnou výrobou šperků klasickou zlatnickou a klenotnickou technologií) zaručuje, že se k vám dostane kvalitní šperk, který v průběhu výroby mnohokrát prošel rukama zkušených zlatníků.

Samozřejmostí je použití špičkových materiálů. 14ti karátové zlato používané při výrobě šperků je nealergenní a prochází pečlivou kontrolou kvality. Vždy je opatřeno platnými značkami Puncovního úřadu ČR, které dokládají, že materiál odpovídá platné české a evropské legislativě a jejím normám. Diamanty splňují nejnáročnější kritéria kvality (čistota, brus, barva a váha, tzv. 4C) a jejich těžba je garantována v souladu s Kimberleyským procesem, garantujícím jejich etický a bezkonfliktní původ od spolehlivých dodavatelů. Šperky tak nejen skvěle vypadají, ale je zajištěno i maximální pohodlí při jejich nošení.

Šperky CUTIE Diamonds jsou jako stvořené pro jedinečné okamžiky ve vašem životě.