Daga Kompresní hřející bandáž - ortéza, krk
1 589 Kč 1 539 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompresní vyhřívaná bandáž Daga je navržená pro neomezující pohyb krku při současném zajištění jeho nahřívání. Energii pro ohřev dodává integrovaná baterie, která neomezuje pohyb, avšak zajišťuje dvě funkce, kompresi a teplo nutné pro léčbu nebo regeneraci.

Daga Kompresní hřející bandáž - ortéza, rameno
1 989 Kč 1 924 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hřející a kompresní bandáž značky Daga je navržená pro neomezující pohyb ramena při současném zajištění jeho nahřívání. Energii pro ohřev dodává integrovaná baterie, která neomezuje pohyb, avšak zajišťuje dvě funkce, kompresi a teplo nutné pro léčbu nebo regeneraci.

Daga Kompresní hřející bandáž - ortéza, zápěstí-24%
1 419 Kč 1 072 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Speciální hřející kompresní bandáž Dage je navržená pro neomezující pohyb zápěstí při zajištění jeho nahřívání. Energii pro ohřev dodává integrovaná baterie, která neomezuje pohyb, avšak zajišťuje dvě funkce, kompresi a teplo nutné pro léčbu nebo regeneraci. Univerzální velikost je vhodná pro všechny obvody zápěstí.

Daga Zádová nahřívací dečka
1 479 Kč 1 429 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Červená vyhřívací dečka Daga je ideální pro uvolnění ztuhlých, zejména zádových a krčních, svalů. Disponuje 3 stupni teplotního nastavení, rychle se nahřívá a velmi příjemný povrch z mikrovlákna zpříjemňuje její užívání.

Daga Kompresní hřející bandáž - ortéza, kotník - rozbaleno-63%
1 589 Kč 579 Kč

Rozbaleno

Kompresní vyhřívaná ortéza značky Daga je speciálně navržená pro neomezující pohyb kotníku při současném zajištění jeho nahřívání. Energii pro ohřev dodává integrovaná baterie, která neomezuje pohyb, avšak zajišťuje dvě funkce, kompresi a teplo nutné pro léčbu nebo regeneraci.

Daga Kompresní hřející bandáž ortéza - bedra
1 849 Kč
+ doprava zdarma

Hřející a kompresní bandáž značky Daga je navržená pro neomezující pohyb v oblasti beder při současném zajištění jejich nahřívání. Energii pro ohřev dodává integrovaná baterie, která neomezuje pohyb, avšak zajišťuje dvě funkce, kompresi a teplo nutné pro léčbu nebo regeneraci.

Daga BB-20
1 819 Kč 1 759 Kč
+ doprava zdarma

Dětská osobní váha Daga s integrovanou vaničkou pro děti do hmotnosti 20 kg váží s přesností na 10 g. Velký displej s dobře čitelnými údaji indikuje přetížení, nízkou kapacitu baterie a hmotnost zobrazuje v jednotkách kg, lb nebo st.

Daga Chladicí podložka Flexy Heat Fresh, malá
373 Kč

Chladící podložka pro ochlazení těla značky Daga s rozměrem 40 × 30 cmautonomní systém pro chlazení, odnímání tepla od zdroje. Podložku není potřeba jakkoliv před použitím ochladzovat. Její účinnost trvá v závislosti na okolní teplotě, a to 3–6 hodin.

Daga Chladící podložka Flexy Heat Fresh Plus
1 209 Kč
+ doprava zdarma

Modrá chladící podložka pro ochlazení těla značky Daga s rozměrem 45 × 90 cmautonomní systém pro chlazení, odnímání tepla od zdroje. Podložku není potřeba jakkoliv před použitím ochladzovat. Její účinnost trvá v závislosti na okolní teplotě, a to 3–6 hodin.

Daga Kompresní hřející bandáž ortéza - koleno
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Vyhřívaná kompresní bandáž značky Daga je navržená pro neomezující pohyb kolene při současném zajištění jeho nahřívání. Energii pro ohřev dodává integrovaná baterie, která neomezuje pohyb, avšak zajišťuje dvě funkce, kompresi a teplo nutné pro léčbu nebo regeneraci.

Daga Ohřívací dečka 38x27 cm
1 569 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Ohřejte se během chladných večerů pomocí dečky Daga. Její rozměr činí 38×27 cm a nabízí 4 stupně teploty. Pohodlné používání zajišťuje ovladač, programovatelné ovládání na 60 a 90 minut a *automatické vypínání.

Daga Ohřívací deka pod prostěradlo Flexy Heat CIE
1 279 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Vyhřejte si studenou postel před spaním pomocí nahřívací podložky Daga. Je určena pro jednolůžko a její rozměr činí 150 × 90 cm. Disponuje 3 stupni teploty, ochranou proti přehřátí a automaticky se vypíná. Jemný povrch z mikrovlákna zpříjemní její užívání.

Daga Ohřívací deka Softy
2 549 Kč 2 419 Kč
+ doprava zdarma

Zabalte se do vyhřívané deky značky Daga a užijte si chladný večer v teple!. Deka má rozměr 160 × 100 cm a je vyrobena z příjemně hebkého mikrovlákna, díky kterému si každé použití užijete. Navíc je nahřátá rychle do 5 minut!

Daga Ohřívací kobereček AB
1 819 Kč 1 599 Kč
+ doprava zdarma

Ohřívací kobereček Daga je skvělá vychytávka do prostor, kde je studená dlažba, a jste zde nuceni strávit delší čas a hrozí prochladnutí chodidel. Zapínání i vypínání je uzpůsobené pro ovládání nohou – nášlapný mechanismus. Ideální pomůcka do koupelny či toaletu.

Daga Ohřívací rukávník Flexy Heat Water
679 Kč 599 Kč

Ohřívací rukávník je skvělým společníkem pro všechny, kteří trpí na studené ruce. Patentovaný výrobek s autonomní baterií se nabíjí 15 minut, a po té hřeje až 2 hodiny v závislosti na okolí teplotě.