10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
DBULLON Ultra zvlhčující sérum na obličej - 30 ml DBULLON Vysoce hydratační vyrovnávací krém na nohy, lokty a kolena - 200 ml
DBULLON Ultra zvlhčující sérum na obličej - 30 ml

Ultra-hydratační sérum na obličej Vysoce zvlhčující aktivní koncentrát pro velmi suchou pokožku s okamžitým účinkem. Obnoví a napraví za 10 dní viditelné známky dehydratace způsobené suchem v prostředí nebo vystavením slunci.

můžete mít 16.7. - 17.7.

DBULLON Vysoce hydratační vyrovnávací krém na nohy, lokty a kolena - 200 ml DBULLON Vysoce hydratační vyrovnávací krém na nohy, lokty a kolena - 200 ml
DBULLON Vysoce hydratační vyrovnávací krém na nohy, lokty a kolena - 200 ml

Vysoce zvlhčující tělový krém speciální na nohy, lokty a kolena. K předvedení hladké a krásné pokožky je nutné a vhodné po koupeli nanést velkorysou vrstvu tělového krému.

můžete mít 16.7. - 17.7.

Dnešní neustále se vyvíjející profesionální kosmetika tržní trendy vyžadují velké úsilí ve výzkumu a rozvoj.My v D´Bullónu jsme věrní svému tradiční a dlouholeté zkušenosti, vyvinuli toto řada profesionální kosmetiky, která splňuje to nejvyšší kvalita standars a uspokojí náročný trh. Zdravý aspekt je jednou z hlavních vlastností krásy. Náš kosmetika, pokud je aplikována neustále a průběžně, významně přispívat k tomuto stavu blahobyt, dosažení zdravého, vyváženého, mladého,hladká a chráněná kůže.