10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Deadia Cosmetics

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Deadia Cosmetics Tající tělové máslo Inthenso (Fondant Body Butter) Deadia Cosmetics Tající tělové máslo Inthenso (Fondant Body Butter)
Deadia Cosmetics Tající tělové máslo Inthenso (Fondant Body Butter)

Super výživné máslo, které efektivně zamezuje ztrátě pevnosti pokožky a zpevňuje ji. Tento inovativní produkt taje působením vašeho tělesného tepla a činí tak z každé masáže opravdový zážitek.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Bahenní zábal na břicho a pas Guam Deadia Cosmetics Tající tělové máslo Inthenso (Fondant Body Butter)
Deadia Cosmetics Bahenní zábal na břicho a pas Guam

Tělové bahno na břicho a pas se vyrábí podle originální receptury s 21% obsahem mořských řas guam a využívá výhod vzdáleného infračerveného záření (FIR). To díky svému tepelnému efektu podporuje kožní mikrocirkulaci.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Odvodňující zábal s chladivým efektem Guam Deadia Cosmetics Tající tělové máslo Inthenso (Fondant Body Butter)
Deadia Cosmetics Odvodňující zábal s chladivým efektem Guam

Chladivý zábal ulevuje oteklým a těžkým nohám. Zmírňuje záněty v podkoží a odvádí z tkání přebytečnou vodu, čímž ve výsledku zlepšuje celkový vzhled nohou. Zpevňuje pokožku a zanechává jí příjemně jemnou. .

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Bahenní zábal Dren plus Deadia Cosmetics Bahenní zábal na těžkou celulitidu (Objem 500 g)
Deadia Cosmetics Bahenní zábal Dren plus

Bahenní zábal GUAM Dren Plus s extraktem Bioactivity z mořských řas a esenciálním olejem z fenyklu pomáhají účinně redukovat nedokonalosti pleti způsobené celulitidou, otoky a nadměrným zadržováním vody ve tkáních.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Bahenní zábal na těžkou celulitidu (Objem 500 g) Deadia Cosmetics Bahenní zábal na těžkou celulitidu (Objem 500 g)
Deadia Cosmetics Bahenní zábal na těžkou celulitidu (Objem 500 g)

Bahenní zábal určený pro vysoký stupeň celulitidy redukuje celulitidu a nedokonalosti pokožky již od prvních aplikací. Díky silnému antioxidačnímu účinku bojuje proti volným radikálům a zlepšuje tón pokožky.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Hubnoucí bahenní gel na břicho a boky 150 ml Deadia Cosmetics Bahenní zábal na těžkou celulitidu (Objem 500 g)
Deadia Cosmetics Hubnoucí bahenní gel na břicho a boky 150 ml

Bahenní gel na bázi řas guam a dalších přírodních složek se rychle a jednoduše používá. Omezuje nerovnosti a podkožní tukové buňky v oblasti břicha a pasu a dodává pokožce mimořádnou pevnost. .

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Lift-up sérum na hýždě Inthenso 150 ml Deadia Cosmetics Liftingová pleťová maska proti vráskám Algacollagen Pink
Deadia Cosmetics Lift-up sérum na hýždě Inthenso 150 ml

Pozvedněte a vytvarujte svoje křivky s tímto sérem z řady Inthenso. S novým složením s aktivní látkou Gezhimu® a chladivým efektem pro pevnější pleť a větší objem v oblasti hýždí. Toto nové gelové sérum cíleně působí na hýždě a díky speciálnímu lift-up efektu zvětšuje jejich objem a tvaruje je.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Liftingová pleťová maska proti vráskám Algacollagen Pink Deadia Cosmetics Liftingová pleťová maska proti vráskám Algacollagen Pink
Deadia Cosmetics Liftingová pleťová maska proti vráskám Algacollagen Pink

Liftingová pleťová maska proti vráskám s mořskou řasou a růžovým jílem. Liftingová pleťová maska s okamžitým a intenzivním efektem Botox-like.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Aktivátor 100 ml Deadia Cosmetics Liftingová pleťová maska proti vráskám Algacollagen Pink
Deadia Cosmetics Aktivátor 100 ml

Aktivátor DUO Professiona se používá pro znásobení proticelulitidních účinků bahenních zábalů GUAM. Je výsledkem nejnovějších výzkumů v oblasti nanotechnologie.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Bahenní gel proti celulitidě (Objem 400 ml) Deadia Cosmetics Bahenní krém na celulitidu s chladivým efektem 250 ml
Deadia Cosmetics Bahenní gel proti celulitidě (Objem 400 ml)

Tento bahenní gel obsahuje mořské řasy GUAM, lipoaktivní nanokapsle a kofein. Kombinace těchto látek aktivně působí proti celulitidě, zmírňuje hromadění tukových buněk pod pokožkou a spouští spalování tuků.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Bahenní krém na celulitidu s chladivým efektem 250 ml Deadia Cosmetics Bahenní krém na celulitidu s chladivým efektem 250 ml
Deadia Cosmetics Bahenní krém na celulitidu s chladivým efektem 250 ml

Sametově jemný chladivý krém, který omezuje nedokonalosti pleti způsobené celulitidou. Lze ho používat každý den samostatně, nebo v kombinaci s bahenním zábalem GUAM. Jeho šetrné složení a chladivý efekt jsou ideální i pro ty nejjemnější typy pokožky.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Bahenní zábal na střední celulitidu 1000 g Deadia Cosmetics Bahenní krém na celulitidu s chladivým efektem 250 ml
Deadia Cosmetics Bahenní zábal na střední celulitidu 1000 g

Bahenní zábal na střední celulitidu se vyrábí podle originální receptury s 21% obsahem mořských řas guam a využívá výhod vzdáleného infračerveného záření (FIR). To díky svému tepelnému efektu podporuje kožní mikrocirkulaci. .

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Bahenní zábal na střední celulitidu (Objem 500 g) Deadia Cosmetics Bahenní zábal na střední celulitidu (Objem 500 g)
Deadia Cosmetics Bahenní zábal na střední celulitidu (Objem 500 g)

Bahenní zábal na střední celulitidu se vyrábí podle originální receptury s 21% obsahem mořských řas guam a využívá výhod vzdáleného infračerveného záření (FIR). To díky svému tepelnému efektu podporuje kožní mikrocirkulaci. .

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Bahenní zábal na těžkou celulitidu 1000 g Deadia Cosmetics Bahenní zábal na střední celulitidu (Objem 500 g)
Deadia Cosmetics Bahenní zábal na těžkou celulitidu 1000 g

Bahenní zábal určený pro vysoký stupeň celulitidy redukuje celulitidu a nedokonalosti pokožky již od prvních aplikací. Díky silnému antioxidačnímu účinku bojuje proti volným radikálům a zlepšuje tón pleti.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Bahenní zábal Therm Sulfeo 1200 g Deadia Cosmetics Bahenní zábal na střední celulitidu (Objem 500 g)
Deadia Cosmetics Bahenní zábal Therm Sulfeo 1200 g

Speciální složení bahenní zábalu Therm Sulfureo zahrnuje turmalín, přírodní minerál namletý na zrnka velikosti 53 mikronů (což je rozměr, který turmalínu dovoluje si zachovat své přírodní vlastnosti, ale zároveň usnadňuje jeho použití).

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Bezoplachová regenerační kúra na vlasy Upker (Liquid Hair Crystal) 50 ml Deadia Cosmetics Bezoplachová regenerační kúra na vlasy Upker (Liquid Hair Crystal) 50 ml
Deadia Cosmetics Bezoplachová regenerační kúra na vlasy Upker (Liquid Hair Crystal) 50 ml

Bezoplachová olejová kúra s vyživujícím, regeneračním a ochranným účinkem. Kromě arganového oleje obsahuje také lněný olej – tyto drahocenné oleje jsou známé pro své blahodárné účinky v péči o vlasy.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Chladivé sérum pro obvazy Cryo Slim 250 ml Deadia Cosmetics Bezoplachová regenerační kúra na vlasy Upker (Liquid Hair Crystal) 50 ml
Deadia Cosmetics Chladivé sérum pro obvazy Cryo Slim 250 ml

Doplňkové ampulky chladivého séra pro obvazy Cryo Slim. Vytěžte ze svých obvazů Cryo Slim co nejvíce díky náhradnímu balení chladivého séra Cryo Slim. Můžete jím obvazy „dobít“ a opětovně je tak použít. Čím více séra použijete na doplnění obvazů, tím výraznějšího účinku dosáhnete.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Cryogel na unavené nohy 100 ml Deadia Cosmetics Bezoplachová regenerační kúra na vlasy Upker (Liquid Hair Crystal) 50 ml
Deadia Cosmetics Cryogel na unavené nohy 100 ml

Cryogel se vyznačuje příjemným chladivým účinkem. Dodává pocit svěžesti unaveným a ztěžklým nohám. Kromě toho však také podporuje krevní oběh v podkoží, čímž napomáhá odvádění přebytečné vody.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Dárková sada péče na střední celulitidu Deadia Cosmetics Intenzivně hřejivý gel na celulitidu Guam Fir (Anti Cellulite Gel) 300 ml
Deadia Cosmetics Dárková sada péče na střední celulitidu

Sada obsahuje:

Bahenní zábal na střední celulitidu 1000 g Krémový gel na celulitidu 200 ml.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Intenzivně hřejivý gel na celulitidu Guam Fir (Anti Cellulite Gel) 300 ml Deadia Cosmetics Intenzivně hřejivý gel na celulitidu Guam Fir (Anti Cellulite Gel) 300 ml
Deadia Cosmetics Intenzivně hřejivý gel na celulitidu Guam Fir (Anti Cellulite Gel) 300 ml

Intentivně hřejivý gel je díky nanokapslím velmi účinný proti celulitidě. Odbourává podkožní tukové buňky a zpevňuje pokožku. Gel má příjemnou konzistenci a nevyžaduje časově náročnou aplikaci ani oplachování. .

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Krém proti pigmentovým skvrnám Microbiocellulaire (Cream) 30 ml Deadia Cosmetics Intenzivně hřejivý gel na celulitidu Guam Fir (Anti Cellulite Gel) 300 ml
Deadia Cosmetics Krém proti pigmentovým skvrnám Microbiocellulaire (Cream) 30 ml

Krém účinně působí na tmavé skvrny, které se objevují s věkem nebo v důsledku stresu, či dlouhodobého vystavení slunečním paprskům. Přirozeným způsobem je vyběluje a zabraňuje jejich opětovnému objevení.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Krémový gel FIR 150 ml Deadia Cosmetics Liporedukční krém FIR s turmalínem 200 ml
Deadia Cosmetics Krémový gel FIR 150 ml

Doporučujeme používat tento gel jako doplněk k bahennímu zábalu s řasami GUAM FIR. Je totiž díky svému složení ideálním završením bahenní kúry. Obsahuje namleté mikrokrystaly turmalínu, které vyvolávají efekt tzv.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Krémový gel s chladivým efektem 250 ml Deadia Cosmetics Liporedukční krém FIR s turmalínem 200 ml
Deadia Cosmetics Krémový gel s chladivým efektem 250 ml

Tento šetrný bahenní gel nevyužívá efektu aktivního tepla a je tak určený především na nohy postižené otoky a pocitem těžkosti. Je ideálním doplňkem ke kúře odvodňujícího zábalu s chladivým efektem, jelikož umocňuje jeho blahodárné účinky.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics Liporedukční krém FIR s turmalínem 200 ml Deadia Cosmetics Liporedukční krém FIR s turmalínem 200 ml
Deadia Cosmetics Liporedukční krém FIR s turmalínem 200 ml

Liporedukční krém proti celulitidě na stehna a hýždě s mořskými řasami GUAM, rostlinnými výtažky a černým turmalínem s efektem tzv. vzdáleného infračerveného záření (FIR).

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deadia Cosmetics s.r.o. je společnost, která do České republiky dováží přírodní a funkční kosmetiku z Itálie. Má exkluzivitu na dovoz značky Guam pro Čechy a Slovensko. Součástí našeho konceptu není pouze kosmetika, ale hubnoucí kúra na míru. Naše produkty obsahují primárně mořské řasy, které díky svým blahodárným účinkům prospívají našemu tělu a zdraví a působí proti celulitidě.