10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Novinka
Deante Mokko - nástěnný věšák na ručníky - 30 cm Deante Mokko - nástěnný věšák na ručníky - 30 cm
Deante Mokko - nástěnný věšák na ručníky - 30 cm

Nástěnný věšák byl navržen tak, aby se hodil do každé koupelny. Klasický design ladí s tradičními i moderními interiéry. K tomu napomáhají univerzální barvy a ergonomický tvar. Koupelnový nástěnný věšák je nejen pečlivě vyrobený, ale také praktický.

můžete mít 6.12.

Deante Temisto - umyvadlová baterie vysoká Deante Mokko - nástěnný věšák na ručníky - 30 cm
Deante Temisto - umyvadlová baterie vysoká

Koupelnová umyvadlová baterie Deante je spojením dokonalého designu a funkčních ekologických řešení. Tělo je vyrobeno z kvalitní mosazi, která zajišťuje bezproblémové používání po celá léta.

můžete mít 6.12.

Deante Jasmin - vanová baterie Deante Mokko - nástěnný věšák na ručníky - 30 cm
Deante Jasmin - vanová baterie

Vanová baterie spojuje estetický vzhled a funkčnost. Tradiční tvary se perfektně hodí jak do malých koupelen, tak do velkých koupacích salonů. Pevné tělo je vyrobeno z nejkvalitnější mosazi.

můžete mít 6.12.

Deante Arnika - vanová baterie Deante DEANTE CORREO KQR_S45B Sprchová vanička 100x90cm, granit šedá - Deante
Deante Arnika - vanová baterie

Vanová baterie v sobě spojuje elegantní design a funkčnost. Tradiční tvary se perfektně hodí jak do malých koupelen, tak do velkých koupacích salonů. Pevné tělo je vyrobeno z nejkvalitnější mosazi.

můžete mít 6.12.

Deante Keramický dřez Sabor 595 Barva: bílá keramika Deante DEANTE CORREO KQR_S45B Sprchová vanička 100x90cm, granit šedá - Deante
Deante Keramický dřez Sabor 595 Barva: bílá keramika

Keramický kuchyňský dřez, určen pro montáž pod desku. Hloubka vaničky 20 cm. Minimální šířka skříňky 60 cm.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Deante Keramický dřez s odkapem Lusitano 860.0 Barva: bílá keramika Deante Keramický dřez s odkapem Lusitano 860.0 Barva: bílá keramika
Deante Keramický dřez s odkapem Lusitano 860.0 Barva: bílá keramika

Keramický kuchyňský dřez s odkapávačem. Montáž na pracovní desku. Hloubka vaničky 21 cm. Minimální šířka skříňky 50 cm.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Deante Keramický dřez Sabor 450 Barva: bílá keramika Deante Keramický dřez s odkapem Lusitano 860.0 Barva: bílá keramika
Deante Keramický dřez Sabor 450 Barva: bílá keramika

Keramický kuchyňský jedno komorový dřez. Určen pro horní montáž. Hloubka vaničky 19 cm. Určen do skříňky od 50 cm.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Deante Anemon nero sprchový sloup se sprchovou baterií (NAC_N1BZ) Deante Keramický dřez s odkapem Lusitano 860.0 Barva: bílá keramika
Deante Anemon nero sprchový sloup se sprchovou baterií (NAC_N1BZ)

Pohodlná dešťová sprcha vám umožní volný pohyb ve sprše, protože nemusíte držet sluchátko v ruce. Díky tradičním tvarům a modernímu provedení vypadá skvěle v průmyslových a skandinávských koupelnách, ale i v tradičnějších interiérech.

můžete mít 6.12.

Deante Bílá kuchyňská baterie Luno s flexibilní výpustí Deante DEANTE BCH_065M Dřezová baterie s připojením na vodní filtr, chrom - Deante
Deante Bílá kuchyňská baterie Luno s flexibilní výpustí

Kuchyňská baterie od společnosti Deante je návrh kuchyně pro ty, kteří od interiéru očekávají kromě funkčnosti také zajímavou estetiku. Pružná výlevka je zárukou usnadnění kuchyňských prací. Zajímavý design dodá okolí umyvadla moderní vzhled..

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deante Kuchyňská baterie s výsuvným rozprašovačem černá Lima Deante DEANTE TECHNO ZEU_0210 Dvojdřez, nerez satén, vestavný - Deante
Deante Kuchyňská baterie s výsuvným rozprašovačem černá Lima

Dřezová baterie od společnosti Deante je návrh kuchyně pro ty, kteří od interiéru očekávají kromě funkčnosti také zajímavou estetiku. Baterie Lima je vyrobena z nerezové oceli, odolné proti korozi a vlhkosti.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deante Umyvadlová baterie nízkotlaká, třícestná - pro připojení ohřívače (BEZ_020H) Deante DOPRODEJ! Klasická stojánková baterie Nemezja v barevném provedení granit černá, písková
Deante Umyvadlová baterie nízkotlaká, třícestná - pro připojení ohřívače (BEZ_020H)

Koupelnová umyvadlová baterie Deante je kombinací jedinečného designu a funkčních ekologických řešení. Tělo je vyrobeno z kvalitní mosazi, která zajišťuje bezproblémové používání po celá léta.

můžete mít 6.12.

Deante Kuchyňská baterie stojící černý Deante DOPRODEJ! Klasická stojánková baterie Nemezja v barevném provedení granit černá, písková
Deante Kuchyňská baterie stojící černý

Dřezová baterie je návrhem kuchyně pro ty, kteří od vybavení interiéru očekávají kromě funkčnosti také zajímavou estetiku. Stojící výlevka je zárukou, že práce v kuchyni bude snazší.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Deante Click-clack nero výpust do umyvadla nebo bidetu, s kovovým pouzdrem univerzální (NHC_N10U) Deante Click-clack nero výpust do umyvadla nebo bidetu, s kovovým pouzdrem univerzální (NHC_N10U)
Deante Click-clack nero výpust do umyvadla nebo bidetu, s kovovým pouzdrem univerzální (NHC_N10U)

Moderní umyvadlová zátka vytvořená pro vaše pohodlí. Je odolný proti poškrábání a vysokým teplotám. Snadno ji udržíte v čistotě. Funguje na principu click-clack, tedy k zavření nebo otevření stačí lehký stisk. Zátka je vhodná i pro bidety.

můžete mít 6.12.

Novinka
Deante Nástěnná ventil, s pákou, pro studenou nebo smíšenou vodu (BEZ_122L) Deante Nástěnná ventil, s pákou, pro studenou nebo smíšenou vodu (BEZ_122L)
Deante Nástěnná ventil, s pákou, pro studenou nebo smíšenou vodu (BEZ_122L)

Koupelnová umyvadlová baterie Deante je spojením dokonalého designu a funkčních ekologických řešení. Tělo je vyrobeno z kvalitní mosazi, která zajišťuje bezproblémové používání po mnoho let.

můžete mít 6.12.

Deante Sifon černá - náhradní sifonová sada, 1 - bowl (ZXY_N949) Deante Nástěnná ventil, s pákou, pro studenou nebo smíšenou vodu (BEZ_122L)
Deante Sifon černá - náhradní sifonová sada, 1 - bowl (ZXY_N949)

Sifon pro granitový dřez je sotva viditelný na denní bázi, ale v kuchyni velmi důležitý. Důležité je, aby byl spolehlivý a funkční. Produkty Deante jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů podle inovativních návrhů, aby tato očekávání splnily.

můžete mít 6.12.

Deante Umyvadlová baterie pohyblivá nástěnná chrom ASTI Deante Nástěnná ventil, s pákou, pro studenou nebo smíšenou vodu (BEZ_122L)
Deante Umyvadlová baterie pohyblivá nástěnná chrom ASTI

Pohyblivá umyvadlová baterie se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. Jedná se o sérii koupelnových a kuchyňských baterií, velmi klasických, které doplní každý kuchyňský interiér od moderního po klasický..

můžete mít 6.12. - 7.12.

Společnost Deante je lídrem mezi polskými výrobci koupelnového a kuchyňského vybavení. Svoji pozici budovaly dlouhých 27 let. Deante začínal s umyvadly a vodovodními bateriemi, ale v současnosti dodává široký sortiment od vybavení koupelen přes kuchyňské baterie až po dřezy z granitu, keramiky nebo skla.