10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
DELIRIUM 18° La Guillotine DELIRIUM 18° La Guillotine
DELIRIUM 18° La Guillotine

Silné belgické pivo typu Belgian Strong Pale Ale. Cítíte v něm kvasinky, kvalitní chmel, plná nachmelená sladová chuť s náznakem citrusů a s příjemným suchým a hořkým zakončením.

můžete mít 23.5. - 24.5.

DELIRIUM 17° Red DELIRIUM 18° La Guillotine
DELIRIUM 17° Red

Belgické pivo hluboké tmavě červené barvy označované jako Strong Fruit Beer. Má jemnou ovocnou vůni s náznaky mandlí a trochou višní. Po napití následuje sladká a ovocná chuť s příjemnou rovnováhou mezi sladkou a kyselou.

můžete mít 23.5. - 24.5.

DELIRIUM 15° Argentum DELIRIUM 18° La Guillotine
DELIRIUM 15° Argentum

Při příležitosti 25. výročí Delirium Tremens vyvinuli sládci z pivovaru Huyghe speciální limitovanou edici piva od názvem Argentum. Jde o pivní styl Belgian IPA. Jantarové pivo, které má plné tělo, intenzivní karamelové tóny.

můžete mít 23.5. - 24.5.

DELIRIUM 16° Nocturnum DELIRIUM 16° Nocturnum
DELIRIUM 16° Nocturnum

Delirium Nocturnum je silné svrchně kvašené pivo tmavě červenohnědé barvy s kompaktní žlutobílou pěnou, která na skle krásně kroužkuje. Zaujme již vynikající vůní s dotekem karamelu, čokolády a kávy, připomene také koření jako lékořice nebo koriandr.

můžete mít 23.5. - 24.5.

DELIRIUM 16° Tremens DELIRIUM 16° Nocturnum
DELIRIUM 16° Tremens

Slavný tripel jasně zlaté barvy od belgického pivovaru Huyghe. Má krásné jemné chmelové aroma a objevíte i překvapující plnou chuť sladu se sladším dozníváním.

Momentálně nedostupné

Pivovar se nachází v místě Appelhoek á Melle a první zmínky o něm, resp. o vaření piva, pochází z roku 1654. Pivovar je součástí belgického holdingu Belgian Family Brewers. Kapacita pivovaru je 148 000 hektolitrů a aktuálně dochází k jeho rozšiřování a nyvýšení kapacity. Jejich piva, zejména nejznámější Delirium Tremens, získávají mediale na pivních soutěžích po celém světě a dokonce i v České republice.