Delphin Prsačky Hron
1 523 Kč 1 370 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prsačky HRON jsou vysoce spolehlivým modelem z dílny značky Delphin.

Delphin Lehátko EF8 EasyFlat
2 493 Kč

Tento model rybářského lehátka jen dokazuje, že osminohé ploché lehátko nemusí být přehnaně drahé. EF8 je vstupním modelem pohodlných lehátek a díky jeho nohám je velmi stabilní.

Delphin Mikina Rawer Two
1 107 Kč 996 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mikina Delphin RAWER TWO je série stylových mikin s kapucí, která přináší novou dimenzi komfortu.

Delphin Holínky Bronto

Delphin Holínky Bronto

Hodnocení: 5
596 Kč

V momentě, kdy začaly vznikat první skici modelu BRONTO jsme si byli jisti 3 základními principy, na kterých jsme chtěli tyto holínky postavit.

Delphin Polarizační brýle SG POWER
540 Kč 486 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce odolné brýle černo žlutého designu. V ceně jedněch brýlí, dostáváte až dvoje! V sadě brýlí SG POWER se totiž nachází 2ks žlutých a 2ks šedých skel. Rám brýlí je navržený na jejich jednoduchou výměnu. V úrovni ukončení ramínka se nachází pojistka, kterou zatáhnete a pootevřete rám na výměnu sk

Delphin Holínky Bronto Bez Vložky
499 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vždy jsme se snažili naslouchat našim zákazníkům. Tak je tomu i v tomto případě. Mnoho z vás totiž žádalo letní botu v super ceně, kterou využije kromě rybolovu i při práci kolem domu a jiných volnočasových aktivitách.

Delphin Signalizátor Memory 9V
369 Kč

Při tvorbě tohoto samostatného signalizátoru jsme se rozhodli inspirovat mega úspěšnou sadou Optimo, která si získala srdce mnohých rybářů po celé Evropě.

Delphin Polarizační brýle SG FLASH
582 Kč 524 Kč

Nejvyšší model polarizačních brýlí Delphin. Díky speciální technologii úpravy čoček jsou tyto brýle navíc fotochromatické. To zaručuje, že za silného světelného záření čočky ztmavnou, při slabé viditelnosti a za šera se zase zesvětlí. Tím je zaručen dokonalý výhled za každých světelných podmínek. De

Delphin Neoprénové Rukavice Activ
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Špičkové neoprenové rukavice pro všechny rybáře, kteří u vody vyhledávají aktivní pohyb. Během dlouhodobého vývoje těchto rukavic jsme zúročili všechny získané poznatky tak, aby byl výsledkem dokonalý produkt.

Delphin Řetízkový Swinger CSW II
130 Kč

Mechanismus držáku vlasce je postaven na osvědčeném systému.

Řetízek signalizátoru je odepínací, což umožňuje ponechání celého držáku na rázsoške nebo stojanu. Opětovné připevnění signalizátoru je tak otázkou několika vteřin. Hlavu signalizátoru je možné zatížit dodatečnými závažími. S takto za

Delphin Klešte Looong
278 Kč 249 Kč

Novinka

Delphin LOOONG jsou dlouhé kleště se zahnutou čelistí. Jsou určeny pro vyprošťování háčků z tlam těch největších dravých ryb, v případech, kde na to klasický peán už nestačí.

Delphin Pouzdro Na doklady Carpath ID
220 Kč 197 Kč

Novinka

Delphin AREA ID je praktický penál, který byl navržen pro odkládání vašich rybářských lístků, rybářských povolení a jiných dokladů.

Delphin Kšiltovka s LED

Delphin Kšiltovka s LED

Hodnocení: 5
193 Kč 173 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Letní čepka- kšiltovka s LED diodami od značky Delphin v provedení kamufláž. Kšiltovka je univerzální velikosti a pomocí suchého zipu na zadní části je možné přesně nastavit požadovaný obvod tak, aby pohodlně sedla každému.Obrovskou výhodou je 5 LED diod umístěných v přední části kšiltu, které můžet

Delphin Plovák Na Podběrák Flow XL
117 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plovák pro podběrák Delphin FLOW XXL se hodí téměř ke každému rybářskému podběráku. Přichytíte ho jednoduše pomocí dostatečně dlouhého suchého zipu.

Delphin Mechanická Váha Basic 22 kg
81 Kč 75 Kč

Základní, ale plně vybavený mechanický model váhy od značky Delphin. Tato váha měří ve dvou jednotkách – librách (vnější stupnice) a kilogramech (vnitřní stupnice).

Delphin Háček HKD Baitholder Ring 10+1 ks
45 Kč

Háčky série Delphin HOOKAIDO jsou určeny pro každodenní rybolov. Jsou velmi odolné, ostrost a tvar neztrácejí ani po delším používání a mnoha zdolaných rybách.

Delphin Háček HKD Flater Ring 10+1 ks
37 Kč

Háčky série Delphin HOOKAIDO jsou určeny pro každodenní rybolov. Jsou velmi odolné, ostrost a tvar neztrácejí ani po delším používání a mnoha zdolaných rybách.

Delphin Háček HKD Longer Ring 10+1 ks
43 Kč 40 Kč

Háčky série Delphin HOOKAIDO jsou určeny pro každodenní rybolov. Jsou velmi odolné, ostrost a tvar neztrácejí ani po delším používání a mnoha zdolaných rybách.

Delphin Bomb Čeburaška 5 ks
42 Kč 37 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čeburaška vletěla na rybářský trh jako velká voda a od jejího zavedení ruskými rybáři sklízí samé úspěchy. Úkolem tohoto závaží je dodat nástraze velmi ladný lákavý pohyb.

Delphin Čeřen s PE síťkou - 100x100cm
271 Kč 244 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čeřeň od značky Delphin má řadu nepřekonatelných výhod. První je výborná skladnost a transportní velikost, další je použití PE síťky. Kovová ramena jsou výklopná, což zajišťuje opravdu rychlou montáž na lovném místě. Z vrchní části je umístěn kroužek, určený pro připevnění rukojeti s háčkem (není so

Delphin Brodící Holínky Hron
1 024 Kč 921 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Brodící holínky HRON jsou velmi spolehlivým modelem z dílny značky Delphin.

Delphin CAPRI Tele Velikost: 330cm/120g
995 Kč 896 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Delphin CAPRI tele patří do série CAPRI, která se vyznačuje výborným poměrem mezi cenou a přidanou hodnotou výrobku. Při výrobě prutu byly hlavní požadavky kladené na výběr materiálů, které musí snést nároky každodenního použití prutu. Pro výrobu blanku prutu byl použit mix materiálů karbon a tzv. m

Delphin Prut Aztec Tele 2,4 m 10-30 g
1 024 Kč 921 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teleskopický prut už dávno neznamená automaticky nižší kvalitu. To dokazuje řada AZTEC, která v sobě snoubí kompaktní rozměry při zachované kvalitě komponentů.

Delphin Rybářský prut Delphin ARMADA CARP BlackWay 360cm 3,00lbs 2.díl
1 855 Kč 1 670 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Představte si moment, kdy dostanete do rukou dokonale tenký kaprařský prut s bezkonkurenční akcí, vyváženým elegantním dizajnem a cenovkou, o které si myslíte, že musí obsahovat tiskovou chybu. Přesně to jsou první pocity po seznámení s prutem Delphin ARMADA Cork Black way. Podařilo se nám totiž nav

Delphin Batoh Area Carper Carpath XL
1 384 Kč 1 245 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Delphin AREA Carper je velmi praktický rybářský batoh, který byl navržen s ohledem na praktické využití tak, aby do něj mohli rybáři vkládat všechny potřebné věci a následně je odnést na zádech.

Delphin Broďáky River
848 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Řada RIVER od značky Delphin se vyznačuje výbornými vlastnostmi, přijatelnou cenou a vysoko kvalitním vyhotovením.

Delphin Bunda Cruiser Lite
1 395 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Voděodolná bunda Delphin CRUISER Lite nabízí velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.