Detoa Magnetické puzzle Děti
339 Kč 269 Kč

Magnetické puzzle Děti obsahují magnetickou tabulku, stojánek a 40 barevných dřevěných dílků s magnetem. Z magnetů lze tvořit obrázky zcela dle vlastní fantatie.

Detoa Počítadlo 100 kuliček
389 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

I přes technologický pokrok dnešní doby, zůstává počítadlo stále součástí školních potřeb a základní pomůckou při prvním seznamování s počítáním. Podporuje logické myšlení, pomáhá při prvních početních úkolech a navíc působí dekorativně.

Detoa Magnetické puzzle Dinosauři
339 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické puzzle Dinosauři obsahují magnetickou tabulku, stojánek a 44 barevných dřevěných dílků s magnetem. Z magnetů lze tvořit obrázky zcela dle vlastní fantatie.

Detoa Pexeso 40 dřevěných kostek
349 Kč 269 Kč

Tradiční hra Pexeso v dřevěném provedení zabaví celou rodinu. 40 dřevěných kostek s jednoduchým motivem zvířátek a předmětů. Vhodné pro děti od 3 let.

Detoa Pyramida pejsek dřevo 8ks 15cm v krabici 1+
299 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hra s kroužky je vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností. Poskládejte pyramidu z dřevěných kroužků a na vrcholek nasaďte hlavičku pejska.Tato hračka zabaví i ty nejmenší děti.

Detoa Člověče nezlob se MAXI
439 Kč 309 Kč

Snad všichni jsme jej hráli. Člověče nezlob se v MAXI zpracování. Hra je vhodná pro děti od 3 let a cílem každého hráče je dovést své 4 figurky ze startovního do cílového domečku.

Detoa Krtku, nerozlij to! Balanční hra
469 Kč 369 Kč

Balanční hračka Krtku nerozlij to je vhodná pro malé hráče od 4 let. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere váleček barvy, která mu padla, a vloží váleček libovolně na vršek dřevěného dílku. Hra pokračuje, dokud se válečky nerozsypou nebo se dílek s Krtkem nepřevrátí.

Detoa Divadlo magnetické Červená Karkulka
399 Kč 329 Kč

Divadlo pro děti i dospělé. Magnetické divadlo z prostředí pohádky Červená Karkulka. Zahrajte si pohádku s malou Karkulkou a vlkem. Figurky se posunují po jevišti jakoby samy.

Detoa Pexeso Krtek dřevo 36ks
409 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tradiční hra Pexeso v dřevěném provedení s veselými obrázky Krtka a jeho přátel. Pexeso jistě zabaví celou rodinu. 38 dřevěných kostek s oblíbeným motivem známé české licence.

Detoa Domino

Detoa Domino

Hodnocení: 5
209 Kč 169 Kč

Sada dominových kamenů, určená pro celou řadu dominových her, jako je Klasické domino, Blesk, nebo Bergen. Kostky jsou dřevěné a v krabičce je 55 kusů. Hra je vhodná pro celé rodiny i děti od tří let věku.

Detoa Stůl s nářadím

Detoa Stůl s nářadím

Hodnocení: 5
479 Kč 399 Kč

Sada dřevěného nářadí, které formou hry rozvíjí jemnou motoriku a technické chápání. Stůl s nářadím obsahuje šroubovák, kladívko, klíč a šroubky. Ve stolu jsou speciální otvory, do kterých je možné nářadí odložit.

Detoa Soubor her společenská hra
609 Kč 499 Kč

Soubor společenských her, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Vyberte a zahrajte si společně hy jako lověče nezlob se, Šachy, Dáma, Mlýn, Domino, Blechy nebo Kostky.

Detoa Pokladnička Krtek dřevo
259 Kč 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná pokladnička v designu veselé postavičky Krtka je pěkný dárek pro vaši ratolest. Děti se mohou hravým způsobem naučit střádat si penízky. Tak si šetři s Krtečkem!

Detoa Kostky stavebnice dřevo 50 ks v krabici 20x19x8 cm
469 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Detoa Pexeso dopravní značky
329 Kč 279 Kč

Dřevěné pexeso s motivem dopravních značek. 36 kostiček pomůže dětem s rozpoznáváním tvarů a když jsou starší, můžete si s nimi procvičovat význam značek, což jim pomůže s orientací v městské dopravě.

Detoa Člověče, pojď do ZOO!
249 Kč 199 Kč

Zábavná hra pro děti, na způsob oblíbeného Člověče, nezlob se. Dvě hry v jedné !!Figurkou se pohybuje pomocí hozené barvy nebo obrázku zvířátka, je tedy vhodná i pro menší hráče. Velice pěkný design. Hra je vhodná pro děti od 3 let.

Detoa Magnetické puzzle ZOO
339 Kč 269 Kč

Velmi oblíbená hra pro děti, tentokrát se zvířátky. Výrobek obsahuje magnetickou tabulku zelené barvy, stojánky a 44 dřevěných dílků s magnetem, z nichž lze sestavit různé obrázky jak zvířátek, tak různých staveb, které znáš ze ZOO.

Detoa Strkadlo Krtek a vrtulník
579 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěné strkadlo s pohádkovým Krtečkem si jistě každé dítě zamiluje. Hračka je vhodná pro děti od 1 roku. Vrtule se při pohybu roztočí a děti tak budou mít o zábavu postaráno.

Detoa Magnetické piškvorky dřevo
269 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasická hra v kompaktní cestovní verzi. Piškvorky jsou strategická hra, ve které spolu soupeří dva hráči. Na čtverečkovanou tabulku střídavě pokládáte křížek/kolečko tak, abyste vytvořili nepřerušenou řadu pěti svých značek.

Detoa Strkadlo Krtek dřevo 55cm
549 Kč 439 Kč

Dřevěné strkadlo s pohádkovým krtečkem si jistě každé dítě zamiluje. Hračka je vhodná pro děti od 1 roku. Krteček se při pohybu kolébá a cinká rolničkami.

Detoa Krtek a mašinka dřevo 12cm
299 Kč 229 Kč

Tahací dřevěná dětská hračka Krtek a mašinka udělá radost hlavně malým dětem, které doprovází při jejich prvních krůčcích. Velmi kvalitní česká dřevěná hračka z populárního dětského seriálu.

Detoa Kuličková dráha dřevo 58ks
529 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuličková dráhanejen pro malé stavitele. I dospělí se rádi vrátí do dětských let. Interaktivní stavebnice, která rozvíjí představivost, logické myšlení, motoriku a prostorové vidění. vyrobeno v České republice.

Detoa Kostky stavebnice dřevo 100ks
369 Kč 299 Kč

Dřevěná stavebnice obsahuje 100 kusů kostek různých tvarů. Tato barevná stavebnice jistě zabaví a potěší každé dítě. mohou stavět domy, mosty, silnice a další výtovry dle vlastní fantazie.

Detoa Vláček Krteček

Detoa Vláček Krteček

Hodnocení: 4,8
349 Kč 279 Kč

Dětský dřevěný vláček se třemi známými pasažéry Krtečkem, myškou a žabkou. Jednotlivé části vláčku se dají rozebrat a podle fantazie dětí opět složit zpět. I Krteček a jeho kamarádi se dají přesouvat.

Detoa Magnetická abeceda dřevo
339 Kč 279 Kč

Nová vzdělávací hra, díky které se děti zábavnou formou učí poznávat písmenka, skládat slovíčka nebo celé věty. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček.

Detoa Magnetické dílky Krtek mini
289 Kč 229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetické dílky Krtek a kamarádi. Na kovovou tabulku si děti mohou skládat množství obrázků s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Výrobek podporuje zručnost a fantazii dětí.

Detoa Tyranosaurus Rex tahací
339 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tahací hračka s rolničkou v podobě Tyranosaura Rexe. T-Rex doprovází děti při jejich prvních krůčcích. Skvělá dřevěná hračka, která nenásilně pobízí děti k pohybu.

Detoa Magnetické divadlo Perníková chaloupka
399 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické divadlo je výborná zábava pro malé i velké na motivy oblíbené pohádky o Perníkové chaloupce. Ve figurkách je vlepený magnet, který se přitahuje k magnetu ve vodicí tyčce. Hra rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu při vymýšlení vlastních pohádkových příběhů.

Detoa Kostky dřevěné L 96 dílků
349 Kč 299 Kč

Při hraní s dřevěnými kostkami rozvíjejí děti fantazii a jemnou motoriku. Balení obsahuje 96 dílků různých tvarů v zajímavých barvách. S touto stavebnicí si děti užijí spoustu kreativní zábavy.

Detoa Malý Architekt

Detoa Malý Architekt

Hodnocení: 4,8
549 Kč 399 Kč

Stavebnice Malý Architekt obsahuje 120 malých dřevěných dílků a jednu základnu. Z dílků lze sestavit velké množství staveb dle vlastní fantazie. Hrady, zámky, domy to vše váš malý architekt zvládne.

Detoa Magnetické puzzle Medvědi
339 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetické puzzle Medvědi obsahují magnetickou tabulku, stojánek a 37 barevných dřevěných dílků s magnetem. Z magnetů lze tvořit obrázky zcela dle vlastní fantatie.

Detoa Počítadlo
234 Kč

Klasické barevné počítadlo s umělohmotnými kuličkami na dřevěném stojanu.

Detoa Magnetické cestovní šachy dřevěné
269 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická hra v kompaktní cestovní verzi. Šachy jsou klasická desková hra pro dva hráče, která vznikla v 15. století v jižní Evropě úpravou staré perské hry šatrandž. Představuje střetnutí dvou nepřátelských armád. Komu se podaří zneškodnit nepřátelského krále, dát mu mat, vítězí.

Detoa Mrkací mašinka dřevo tahací
339 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná tahací mašinka, která při pohybu mrká. Mašinku lze rozložit a zase složit. Vyrobeno ze dřeva. Nevhodné pro děti do 3 let.

Detoa Divadlo magnetické Popelka
399 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické divadlo je výborná zábava pro malé i velké na motivy oblíbené pohádky Popelka. Ve figurkách je vlepený magnet, který se přitahuje k magnetu ve vodicí tyčce. Hra rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu při vymýšlení vlastních pohádkových příběhů.

Detoa Závěs na kočárek s Krtkem
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Závěs z dřevěných dílků s oblíbeným Krtečkem zabaví Vaše děťátko. Šňůrku lze připevnit na kočárek, vajíčko nebo lehátko. Šňůrka musí být mimo dosah dítěte. Jakmile na ni již dítě dosáhne, musí být odstraněna.

Detoa Divadlo magnetické hrad
319 Kč 259 Kč

Magnetické divadlo pro děti i dospělé. Zahrajte si pohádku ze života královské rodiny. Magnetické figurky se po jevišti posunují jakoby samy. Balení najdete pět postaviček a kulisy.

Detoa Šachy dřevo společenská hra
439 Kč 299 Kč

Šachy jsou klasická desková hra pro dva hráče, která vznikla v 15. století v jižní Evropě úpravou staré perské hry šatrandž. Představuje střetnutí dvou nepřátelských armád. Komu se podaří zneškodnit nepřátelského krále, dát mu mat, vítězí.

Detoa Pexeso Krtek
399 Kč

Pexeso z dřevěných kamenů o rozměrech 40×40×6mm s veselými obrázky Krtka a jeho přátel. Procvičování a soustředění paměti dětí.

Detoa Hlavolam kostka v sáčku
139 Kč

Hlavolam ve tvaru kostky pro všechny milovníky her, zejména her logických. Úkolem je poskládat 7 dílů tak, aby vytvořily 3D kostku. Díky hlavolamu si procvičíte paměť, zručnost, logické uvažování a trpělivost.

Detoa Jo-jo modré s běžícím krtkem
149 Kč

Modré JO – JO s běžícím krtečkem. Baleno v přírodní papírové krabičce. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.

Detoa Pexeso Krteček
439 Kč

Legendární postava Krteček a jeho kamarádi nyní přicházejí s dřevěným pexesem. Tato karetní hra je určena nejméně pro 2 hráče. Je zaměřena na paměť a soustředění. Velmi kvalitně provedená sada se skládá ze 40 herních kamenů. Kameny mají zaoblené starny, tudíž jsou pro děti bezpečné.

Detoa je český výrobce dřevěných hraček s tradicí od roku 1908. Firma působí jako jeden z posledních výrobců dřevěných hraček nejen v ČR, ale i Evropě a snaží se o zachování originální, léty prověřené kvality materiálů i ručního zpracování. Všichni jistě vzpomeneme na hračky s Krtečkem a jeho přáteli, magnetická divadla, dřevěné korálky nebo tahací hračky, které se dědily z generace na generaci a dnes opět získávají pozornost nejen díky kvalitě, zdravotní nezávadnosti, ale také pro jejich podporu rozvoje motorických schopností dětí, což většinou dnes nejrozšířenější plastové hračky z Číny postrádají. Použití dřeva navíc napomáhá budování vztahu k přírodním materiálům a kreativitě.

Výrobky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu našich výrobků.

Darováním dřevěné hračky dětem dáte víc, než jen hračku!

Detoa je český výrobce dřevěných hraček s tradicí od roku 1908. Firma působí jako jeden z posledních výrobců dřevěných hraček nejen v ČR, ale i Evropě a snaží se o zachování originální, léty prověřené kvality materiálů i ručního zpracování. Všichni jistě vzpomeneme na hračky s Krtečkem a jeho přáteli, magnetická divadla, dřevěné korálky nebo tahací hračky, které se dědily z generace na generaci a dnes opět získávají pozornost nejen díky kvalitě, zdravotní nezávadnosti, ale také pro jejich podporu rozvoje motorických schopností dětí, což většinou dnes nejrozšířenější plastové hračky z Číny postrádají. Použití dřeva navíc napomáhá budování vztahu k přírodním materiálům a kreativitě.

Výrobky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu našich výrobků.

Darováním dřevěné hračky dětem dáte víc, než jen hračku!