10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Detoa Dominová dráha se zvonečkem dřevo 95ks Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm
Detoa Dominová dráha se zvonečkem dřevo 95ks

Vytvořte si barevně pestrou dráhu ze dřevěného domina. Poté už stačí jen strčit do prvního dílku a sledovat, jak se všechny části postupně položí a poslední dílek zazvoní na zvoneček. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Člověče, pojď do ZOO! Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm
Detoa Člověče, pojď do ZOO!

Zábavná hra pro děti, na způsob oblíbeného Člověče, nezlob se. Dvě hry v jedné !!Figurkou se pohybuje pomocí hozené barvy nebo obrázku zvířátka, je tedy vhodná i pro menší hráče. Velice pěkný design. Hra je vhodná pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm
Detoa Šachy a dáma dřevo společenská hra v krabici 35x23x4 cm

Šachy s dámou. Být o krok napřed je velkou výhodou a je na čase tuto schopnost rozvíjet už v ranném věku. Přemýšlej, jaký tah má soupeř připravený a zamez mu v tom, aby tě porazil.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Magnetické piškvorky dřevo Detoa Šachy dřevo společenská hra
Detoa Magnetické piškvorky dřevo

Klasická hra v kompaktní cestovní verzi. Piškvorky jsou strategická hra, ve které spolu soupeří dva hráči. Na čtverečkovanou tabulku střídavě pokládáte křížek/kolečko tak, abyste vytvořili nepřerušenou řadu pěti svých značek.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Šachy dřevo společenská hra Detoa Šachy dřevo společenská hra
Detoa Šachy dřevo společenská hra

Šachy jsou klasická desková hra pro dva hráče, která vznikla v 15. století v jižní Evropě úpravou staré perské hry šatrandž. Představuje střetnutí dvou nepřátelských armád. Komu se podaří zneškodnit nepřátelského krále, dát mu mat, vítězí.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Člověče nezlob se MAXI Detoa Šachy dřevo společenská hra
Detoa Člověče nezlob se MAXI

Snad všichni jsme jej hráli. Člověče nezlob se v MAXI zpracování. Hra je vhodná pro děti od 3 let a cílem každého hráče je dovést své 4 figurky ze startovního do cílového domečku.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Magnetické puzzle Děti Detoa Pexeso Krtek dřevo 36ks
Detoa Magnetické puzzle Děti

Magnetické puzzle Děti obsahují magnetickou tabulku, stojánek a 40 barevných dřevěných dílků s magnetem. Z magnetů lze tvořit obrázky zcela dle vlastní fantatie.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Pexeso Krtek dřevo 36ks Detoa Pexeso Krtek dřevo 36ks
Detoa Pexeso Krtek dřevo 36ks

Tradiční hra Pexeso v dřevěném provedení s veselými obrázky Krtka a jeho přátel. Pexeso jistě zabaví celou rodinu. 38 dřevěných kostek s oblíbeným motivem známé české licence.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Domino Krtek Detoa Pexeso Krtek dřevo 36ks
Detoa Domino Krtek

Dřevěné domino pro děti s motivy oblíbeného Krtečka jeho přátel. Domino je logická hra vhodné pro všechny věkové kategorie. Rozvíjí logické myšlení a to vše zábavnou a hranou formou.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Magnetické divadlo Krtek Detoa Pyramida pejsek dřevo 8ks 15cm v krabici 1+
Detoa Magnetické divadlo Krtek

Divadlo pro děti i dospělé. Magnetické divadlo z prostředí pohádky O krtečkovy. Zahrajte si pohádku s krtečkem a jeho kamarády. Figurky se posunují po jevišti jakoby samy.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Pyramida pejsek dřevo 8ks 15cm v krabici 1+ Detoa Pyramida pejsek dřevo 8ks 15cm v krabici 1+
Detoa Pyramida pejsek dřevo 8ks 15cm v krabici 1+

Hra s kroužky je vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností. Poskládejte pyramidu z dřevěných kroužků a na vrcholek nasaďte hlavičku pejska.Tato hračka zabaví i ty nejmenší děti.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Strkadlo Krtek dřevo 55cm Detoa Pyramida pejsek dřevo 8ks 15cm v krabici 1+
Detoa Strkadlo Krtek dřevo 55cm

Dřevěné strkadlo s pohádkovým krtečkem si jistě každé dítě zamiluje. Hračka je vhodná pro děti od 1 roku. Krteček se při pohybu kolébá a cinká rolničkami.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Navlékání pro nejmenší Detoa Kostky stavebnice dřevo 100ks
Detoa Navlékání pro nejmenší

Navlékání pro malé děti. Dřevěné maxiperle různých tvarů jsou o průměru 20 mm. Nechybí ani šňůrka na navlékání. Součástí balení jsou i předlohy, které mohou být nápomocné pro děti, které chtějí navlékat korálky pomocí obrázků.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Kostky stavebnice dřevo 100ks Detoa Kostky stavebnice dřevo 100ks
Detoa Kostky stavebnice dřevo 100ks

Dřevěná stavebnice obsahuje 100 kusů kostek různých tvarů. Tato barevná stavebnice jistě zabaví a potěší každé dítě. mohou stavět domy, mosty, silnice a další výtovry dle vlastní fantazie.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Magnetické dílky Krtek mini Detoa Kostky stavebnice dřevo 100ks
Detoa Magnetické dílky Krtek mini

Magnetické dílky Krtek a kamarádi. Na kovovou tabulku si děti mohou skládat množství obrázků s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Výrobek podporuje zručnost a fantazii dětí.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Společenská hra a hlavolam 3D piškvorky Detoa Společenská hra a hlavolam 3D piškvorky
Detoa Společenská hra a hlavolam 3D piškvorky

Logická hra pro dva hráče obsahuje 64 dřevěných kuliček ve dvou barvách a hrací desku se 16ti tyčkami. Hra podporuje prostorovou představivost a logické myšlení.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Pexeso 40 dřevěných kostek Detoa Společenská hra a hlavolam 3D piškvorky
Detoa Pexeso 40 dřevěných kostek

Tradiční hra Pexeso v dřevěném provedení zabaví celou rodinu. 40 dřevěných kostek s jednoduchým motivem zvířátek a předmětů. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Domino Detoa Společenská hra a hlavolam 3D piškvorky
Detoa Domino

Sada dominových kamenů, určená pro celou řadu dominových her, jako je Klasické domino, Blesk, nebo Bergen. Kostky jsou dřevěné a v krabičce je 55 kusů. Hra je vhodná pro celé rodiny i děti od tří let věku.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Stavebnice kostky 2,5cm dřevo městečko 100 dílků Detoa Maxiperle dřevěné barevné se šňůrkou 92 ks v plastové dóze 10x14cm
Detoa Stavebnice kostky 2,5cm dřevo městečko 100 dílků

Dřevěná stavebnice obsahuje 100 kusů kostek různých tvarů. Dílky mají různé barvy, velikosti a potisky. Z dílků lze sestavit velké množství staveb dle vlastní fantazie.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Kuličková dráha dřevo 58ks Detoa Maxiperle dřevěné barevné se šňůrkou 92 ks v plastové dóze 10x14cm
Detoa Kuličková dráha dřevo 58ks

Kuličková dráhanejen pro malé stavitele. I dospělí se rádi vrátí do dětských let. Interaktivní stavebnice, která rozvíjí představivost, logické myšlení, motoriku a prostorové vidění. vyrobeno v České republice.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Maxiperle dřevěné barevné se šňůrkou 92 ks v plastové dóze 10x14cm Detoa Maxiperle dřevěné barevné se šňůrkou 92 ks v plastové dóze 10x14cm
Detoa Maxiperle dřevěné barevné se šňůrkou 92 ks v plastové dóze 10x14cm

Dřevěné maxiperle různých tvarů se šňůrkou na navlékání zabaví děti na dlouhé chvíle. Maxiperle jsou v plastové dóze s víčkem. Děti si procvičí jemnou motoriku a trpělivost.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Pexeso zoo Detoa Farma stavebnice dřevo 100ks
Detoa Pexeso zoo

Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek ze ZOO. Vhodná hra pro procvičení soustředění a paměti.

můžete mít 29.2. - 1.3.

Detoa Pyramida medvěd dřevo 8ks Detoa Farma stavebnice dřevo 100ks
Detoa Pyramida medvěd dřevo 8ks

Hra s kroužky je vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností. Poskládejte pyramidu z dřevěných kroužků a na vrcholek nasaďte hlavičku medvěda. Tato hračka zabaví i ty nejmenší děti.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Farma stavebnice dřevo 100ks Detoa Farma stavebnice dřevo 100ks
Detoa Farma stavebnice dřevo 100ks

Děti budou milovat senzační farmu, kde je toho hodně k vidění a samozřejmě ke hraní. Děti složí za pomoci hracích desek a dřevěných dílků domek, stodolu, ohrady. Vše je doplněné kostičkami farmáře, jeho ženy, traktoru a samozřejmě nechybí zvířátka.

můžete mít DNES

Od MALL

Detoa je český výrobce dřevěných hraček s tradicí od roku 1908. Firma působí jako jeden z posledních výrobců dřevěných hraček nejen v ČR, ale i Evropě a snaží se o zachování originální, léty prověřené kvality materiálů i ručního zpracování. Všichni jistě vzpomeneme na hračky s Krtečkem a jeho přáteli, magnetická divadla, dřevěné korálky nebo tahací hračky, které se dědily z generace na generaci a dnes opět získávají pozornost nejen díky kvalitě, zdravotní nezávadnosti, ale také pro jejich podporu rozvoje motorických schopností dětí, což většinou dnes nejrozšířenější plastové hračky z Číny postrádají. Použití dřeva navíc napomáhá budování vztahu k přírodním materiálům a kreativitě.

Výrobky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu našich výrobků.

Darováním dřevěné hračky dětem dáte víc, než jen hračku!