Dettol Antibakteriální gel na ruce 50 ml
99 Kč 79 Kč

Dettol antibakteriální gel na ruce ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody s biocidním účinkem po 60 sekundách. Ideální pro použití na cestách.

Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml
339 Kč 299 Kč

Bezdotykový dávkovač mýdla Dettol vás pomáhá chránit před bakteriemi. Automaticky zaznamená vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla. Balení obsahuje strojek, náplň s mýdlem a 3 x AA baterie. S vůní aloe vera. Objem dávkovače je 250 ml.

Dettol Náhradní náplň Aloe Vera a vitamín E 500 ml
149 Kč 109 Kč

mýdlo s vůní Aloe Vera zbaví vaše ruce bakterií, a zároveň vaší pokožku vyživuje a zanechává jí jemnou. Unikátní složení dokonale pokryje vaše ruce jemnou pěnou a zanechá je svěží bez bakterií.

Dettol Kids ZOO Bezdotykový dávkovač mýdla Dobrodruh 250 ml
319 Kč 259 Kč

Bezdotykový dávkovač mýdla značky Dettol je ideálním společníkem do vaší koupelny. Dávkovač je určen především dětem, kterým pomůže s bezproblémovým mytím rukou. Mýdlo je jemné k dětské kůži a drsné k mikrobům. Objem dávkovače činí 250 ml. Dermatologicky testováno.

Dettol Tekuté mýdlo Lesní plody
99 Kč 89 Kč

Jemné na kůži, drsné k mikrobům – to je tekuté mýdlo od značky Dettol. Pečujte o svou pokožku a přitom se chraňte před mikroby. Velmi jemné na kůži a s vůní lesních plodů.

Dettol Kids ZOO Náplň do bezdotykového dávkovače Honey 250 ml
139 Kč 109 Kč

Náplň do bezdotykového dávkovače Dettol Kids Honey o objemu 250 ml. Limitovaná edice náplně, která obsahuje i výtažek z medu. Zbaví dětské ruce bakterií, a zároveň jejich pokožku vyživuje a zanechává ji jemnou. Náplně jsou vhodné do automatických dávkovačů mýdla Dettol.

Dettol Náhradní náplň s výtažkem z levandule 500 ml
149 Kč 109 Kč

Mýdlo s vůní levandule zbaví vaše ruce bakterií a virů, ale zároveň vaší pokožku vyživuje a zanechává jí jemnou. Unikátní složení dokonale pokryje vaše ruce jemnou pěnou a zanechá je svěží bez bakterií.

Dettol sprej originál 500 ml
182 Kč 157 Kč

Dettol Original o objemu 500 ml je víceúčelový sprej. Poskytuje ideální ochranu před alergeny, bakteriemi a viry. Neobsahuje bělidla ani barviva. Vhodné na: kuchyně, dětské křesla či přebalovací pulty, chladničky, odpadkové koše, dřezy, baterie, toalety použití: Otočte uzávěr rozprašovače do poz

Dettol sprej limetka - máta 500 ml
182 Kč 157 Kč

Dettol Limetka-Máta o objemu 500 ml je víceúčelový sprej. Poskytuje ideální ochranu před alergeny, bakteriemi a viry. Neobsahuje bělidla ani barviva. Vhodné na: kuchyně, dětské křesla či přebalovací pulty, chladničky, odpadkové koše, dřezy, baterie, toalety použití: Otočte uzávěr rozprašovače do

Dettol bezdotykový dávkovač + antibakteriální mýdlo Aloe Vera 250ml
398 Kč

obsah:

strojek náplň s mýdlem  3 x AA baterie

Bezdotykový dávkovač mýdla (Aloe Vera)Automaticky zaznamená vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdlaObohaceno o hydratační složkyVakuové dávkování zaručuje 98 % vypotřebování náhradní náplně ničí 99,9% bakterií a chrání proti široké škále bakterií.

Dettol Náhradní náplň Vůně moře 500 ml
149 Kč 109 Kč

Antibakteriální mýdlo s vůní moře zbaví vaše ruce bakterií **, a zároveň vaší **pokožku vyživuje a zanechává jí jemnou. Unikátní složení dokonale pokryje vaše ruce jemnou pěnou a zanechá je svěží bez bakterií.

Dettol Antibakteriální ubrousky na povrchy 84 ks
219 Kč 149 Kč 1,77 Kč/ks

Dettol antibakteriální ubrousky na povrchy ničí 99% bakterií, včetně E. coli, salmonely, MRSA a viru chřipky. Ubrousky bez bělidla a barviv jsou ideální pro rychlé a hygienické čištění.

Dettol mýdlo Aloe + vit. E 250 ml
136 Kč

Tekuté mýdlo Dettol Aloe vera a vitamin E o objemu 250 ml ničí bakterie a chrání před mikroby. Je jemné k pokožce. Aloe vera a vitamin E zklidňují a hydratují pokožku.

Dettol mýdlo levandule 250 ml
136 Kč

Tekuté mýdlo Dettol Lavender o objemu 250 ml s výtažkem z levandule chrání před mikroby. Je jemné k pokožce a zároveň levandulová vůně lahodí i vašim smyslem.

Dettol Antibakteriální vlhčené ubrousky 15Ks (různé druhy)
45 Kč

Vlhčené utěrky jsou určeny k odstranění nečistot z pokožky všude tam, kde není ihned k dispozici čistá voda a mýdlo Ubrousky obsahují antibakteriální přísadu Díky lepícímu zavírání se snadno používají a uchovávají vlhké příjemně voní (různé vůně) Praktické balení 15 ks Vejdou se do kabelky, skvělé…

Dettol Kids Bezdotykový dávkovač mýdla Dobrodruh 250 ml
339 Kč 209 Kč

Bezdotykový dávkovač mýdla Dettol vás pomáhá chránit před bakteriemi. Automaticky zaznamená vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla. Balení obsahuje strojek, náplň s mýdlem, 3 x AA baterie a ozdobné samolepky. S vůní Aloe Vera. Objem dávkovače je 250 ml.

Dettol Dětský balíček NoTouch
599 Kč 429 Kč

Bezdotykový dávkovač mýdla NoTouch určený speciálně pro ochranu dětí před bakteriemi. Dettol NoTouch spotřebuje až 98 % náplně díky přesnému dávkování, je jemný k pokožce. Bez parabenů, silikonů, alkalických solí a minerálních olejů. V balení najdete 4 náhradní náplně a ozdobné samolepky.

Dettol Antibakteriální ubrousky na povrchy 4 x 84 ks
660 Kč 419 Kč 4,99 Kč/ks

Tento balíček antibakteriální ubrousků na povrchy od značky Dettol obsahuje 4 balíčky ubrousků o 84 ks, které ničí 99,9 % bakterií včetně E.coli, salmonely, MRSA a viru chřipky. Odstraňují 90 % alergenů jako je prach, pyl a srst. Neobsahují žádná bělidla ani barviva a proto jsou vhodné kuchyňská prkénka, toaletní sedátka, dětské židle, lednice apod.

Dettol Náplň do dávkovače Okurka 250 ml
149 Kč 109 Kč

mýdlo s osvěžující okurkovou vůní zbaví vaše ruce bakterií, a zároveň vaší pokožku vyživuje a zanechává jí jemnou. Náplně jsou vhodné do automatických dávkovačů mýdla Dettol.

Produkty značky Dettol jsou zaměřeny na osobní hygienu a to především na bezdotykové dávkovače mýdel a antibakterální gely a mýdla. Značka Dettol spolupracuje s organizací Save the Children a angažuje se v oblasti osvěty novopečených maminek týkající se zdraví a pohody jejich i jejich dětí.

Produkty značky Dettol jsou zaměřeny na osobní hygienu a to především na bezdotykové dávkovače mýdel a antibakterální gely a mýdla. Značka Dettol spolupracuje s organizací Save the Children a angažuje se v oblasti osvěty novopečených maminek týkající se zdraví a pohody jejich i jejich dětí.