Dickie Velká policejní základna
1 999 Kč 1 709 Kč

Velká přenosná policejní základna s aktivními prvky a bohatým příslušenstvím. Součástí balení jsou i čtyři auta a vrtulník. Základnu lze snadno složit do jednoho kusu a přenést pomocí ucha. Stanice také zaujme zvukovými a světelnými efekty.

Dickie Jeřáb Giant Crane 100cm, kabel-21%
799 Kč 629 Kč

Akce

Jeřáb s ovládáním na kabel nesmí chybět na žádném staveništi. Jeřáb zvládá pohyb vpravo, vlevo, nahoru a dolů. Otevřená kabina pro jeřábníka. Otáčí se o 350 stupňů. Výška jeřábu 100 cm.

Dickie RC loď Sea Cruiser 34 cm
879 Kč 599 Kč

RC loď Sea Lord je délce 34 cm měřítko 1:48. Ve sportovním designu má skvělé jízdní vlastnosti. Set je kompletní set včetně baterií. Jeho jednoduché odlávání je vhodné pro děti od 6 let.

Dickie Auto Truck Heavy City 22 cm, červená
299 Kč 259 Kč

Nákladní auto MAN na setrvačník pro přepravu kontejnerů na tříděný odpad. Realistický design potěší každého malého kluka! Postarej se o odpad v celé své ulici a pomáhej udržovat pořádek.

Dickie Jeřáb Mega Crane 120cm
1 249 Kč 979 Kč

120 cm vysoký jeřáb, který zaručeně uchvátí každého malého stavitele. Jeřáb se ovládá klasickým dálkovým ovládání s propojovacím kabelem. Funkce ovládání jsou otáčení jeřábu, zvedání a spouštění nákladu a pohyb nákladu po rameni v před a vzad.

Dickie Policejní auto VW Tiguan R-Line, česká verze
399 Kč 319 Kč

Policejní auto VW Tiguan R-Line zaujme každého malého snílka o policejní kariéře na první pohled. Nápisy na autě jsou totiž v českém jazyce. Splňte tak sen každému malému zájemci o toto povolání s tímto úžasným autem, které má také zvukové a světelné efekty!

Dickie AS Hasičské auto 36 cm, světlo, zvuk, ruční pumpa
799 Kč 559 Kč

Hasičské auto se žebříkem na volnoběh se stane perfektní zábavou pro každého dobrovolného hasiče. Na první pohled se zamiluje do zvukových a světelných efektů, které auto vydává. S funkční stříkačkou na manuální ovládání si pak bude připadat jako opravdový hasič.

Dickie Vlak City 45 cm

Dickie Vlak City 45 cm

Hodnocení: 4,9
459 Kč 379 Kč

Detailně propracovaný vlak Regio na volnoběh, s funkčním otevíráním dvěří a střechy. Napodobenina reálného vlaku city potěší každé malé dítě. Vhodný nejen jako dárek.

Dickie Hasičské auto s mikrofonem 43 cm
899 Kč 699 Kč

Hasičské auto s mikrofonem je krásná a oblíbená dětská hračka. Který kluk by netoužil stát se alespoň na chvíli hasičem hrdinou a zachránit dům před požárem. Hasiči mají vybavené auto přesně podle potřeb k rychlé záchraně. Auto je vybaveno světelnými a zvukovými efekty.

Dickie RC Cars 3 Blesk McQueen Single Drive
499 Kč

Pořádně to rozjeď s tímto autíčkem na dálkové ovládání, inspirované filmem Cars 3. RC Blesk McQueen o velikosti 14 cm jezdí dopředu a dozadu zatáčí. Frekvence 1 kanálového dálkového ovladače je 27 MHz.

Dickie Hasičské auto 31 cm, na setrvačník
569 Kč 429 Kč

Hasičské auto na setrvačník je snem každého chlapce. Hasiči mají vybavené auto přesně podle potřeb k rychlé záchraně. Auto je vybaveno světelnými a zvukovými efekty a výsuvnými bočními nosníky.

Dickie Policejní auto Lightstreak-17%
399 Kč 329 Kč

Akce

Staň se strážcem zákona s tímhle jedinečným Policejním autíčkem na setrvačník. Díky světelné funkci a měnícím se barvám si ho ihned oblíbíš. Užij si spoustu zábavy.

Dickie Traktor CLAAS s přívěsem 36 cm
349 Kč 259 Kč

Traktor CLAAS s přívěsem je jako stvořený pro začínající farmáře a zemědělce. Díky přívěsu se s ním dá vozit prakticky cokoliv. Vhodné nejen jako dárek i pro ty nejmenší.

Dickie Kufřík kamion s příslušenstvím
959 Kč

Novinka

Velká souprava s příslušenstvím je ve tvaru kamionu. Má rukojeť pro snadné přenášení. Obsahuje 7 kovových autíček, nákladní auto vrtulník. Má manuální vystřelovací funkci z kabiny kamionu.

Dickie Nákladní auto MAN air pump 1:24
549 Kč 349 Kč

Perfektní sklápěčka MAN, která díky vzduchovému čerpadlu ovládá korbu, se hodí pro každého malého stavitele. Po stisknutí červeného tlačítka na střeše auta se díky vzduchovému čerpadlu vyklopí korba a tím vysypeme náklad. Dalším stisknutím na boku vozidla se korba sklopí zpět. Malí stavitelé tak bez námahy mohou přemisťovat náklad nebo odvážet sutiny ze stavby.

Dickie RC Toxic Flash 24 cm, 2 kan
899 Kč

Terénní auto na dálkové ovládání je ideální hračkou, se kterou si malí závodníci užijí spoustu zábavy. Uspořádej nezapomenutelné závody a vyhraj tu nejcennější trofej. Zvládneš všechny nástrahy, které tě v honbě za prvním místem čekají?

Dickie SOS záchranářská stanice, česká verze
779 Kč

Novinka

Tato SOS záchranářská stanice je se světlem a zvukem. Má funkční mikrofon a otevírací vrata. Auta mají české nápisy. Hasičské auto je se žebříkem, policejní auto a ambulance jsou auta na volnoběh.

Dickie Action Series Záchranářský vrtulník 41 cm
849 Kč 659 Kč

Záchranářský vrtulník se zvukovými a světelnými efekty zaujme všechny děti, které mají rádi záchranáře. Vrtule se točí, lehátko lze ovládat tlačítkem nahoru/dolů. Nechybí otevírací dveře.

Dickie RC Požárník Sam Hasičské auto Jupiter
1 149 Kč 849 Kč

Každý malý hasič musí mít doma pořádné hasicí auto. Hasičské auto Jupiter z oblíbeného seriálu Požárník Sam. Auto na dálkové ovládání v měřítku 1:24 vydává světelné efekty. Ovládání zajišťuje dvoukanálová vysílačka s frekvencí 27MHz.

Dickie AS Ambulance Auto 30cm
539 Kč 499 Kč

Auto ambulance na volnoběh se zvukovými a světelnými efekty zaujme všechny děti, které mají rádi záchranáře. Auto má otevírací zadní dveře. Součástí jsou i nosítka na pacienty.

Dickie Auto Happy transportér 42 cm
949 Kč 679 Kč

Kamion pro přepravu aut z řady Happy, na volnoběh. Skvělý dárek pro každého malého kluka, který si přeje vlastní kolekci autíček. Jednoduché ovládání doplněno o zvukové a světelné efekty. Zábava může začít.

Dickie AS Hasičské auto 15 cm
339 Kč

Požární auto, se kterým se budeš cítit jako opravdový hasič. Napusť nádrž s vodou a začni hasit. Cestou zapni maják a sirénu, aby tě nikdo nemohl přehlédnout.

Dickie Auto Tuner Lightstreak
399 Kč 329 Kč

Díky tomuto vytuněnému závoďákovi budeš šampionem všech srazů. Auto Tuner Lightstreak se stane ozdobou tvého pokojíčku. Užij si spoustu zábavy a utvoř si přehlídku všech modelů.

Dickie AS Policejní auto Street Force 33 cm
799 Kč 619 Kč

Novinka

Toto policejní stříbrné auto zaujme určitě každého malého kluka, který se chce stát policistou. Auto je se světelnými a zvukovými efekty. Má motorizovaný pohyb vpřed, otevírací a pohyblivé části.

Dickie Mercedes V8 s přívěsem pro koně
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Auto Mercedes-Benz AMG 500 4×4 je na volnoběh. Je i s přívěsem, ve kterém je kůň. Přívěs i auto má otevírací dveře. V balení je i figurka žokejky a další příslušenství. Auto má světelné a zvukové efekty.

Dickie RC Desert Supreme 20 cm, 2 kan
749 Kč 579 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Terénní auto na dálkové ovládání je ideální hračkou, se kterou si malí závodníci užijí spoustu zábavy. Uspořádej nezapomenutelné závody a vyhraj tu nejcennější trofej. Zvládneš všechny nástrahy, které tě v honbě za prvním místem čekají?

Dickie AS Popelářské auto 46 cm
899 Kč 699 Kč

Novinka

Kdo z nás nechtěl být popelářem, když byl malý? Popelářské auto na volnoběh je z řady Action Series. Součástí balení je i kontejnerová popelnice.

Dickie Závodní auto Lightstreak
399 Kč 319 Kč

Je čas si zazávodit! Pěkné závodní auto Lightstreak, které nadchne každého malého kluka. Vytvoř si okruh a zajeď ho v nejrychleším čase. Tvůj pokoj je teď Tvou tratí.

Dickie Autotransportér + 6 autíček, přísl.
389 Kč 289 Kč

Autotransportér se 6 autíčky a dalším příslušenstvím, na volnoběh. Nechte své děti rozvinout svou kreativitu a představivost díky sadě, ve které mohou převážet i jednotlivě zavodit s auty.

Dickie Audi RS3 policie, česká verze
299 Kč

Novinka

Krásné policejní auto Audi RS3 je na setrvačník. Nápisy jsou v českém jazyce. Auto je se světelnými a zvukovými efekty a otevíracími dveřmi. Balení obsahuje i příslušenství – zastavovací pás, dopravní kužely, zábranu.

Dickie AS Policie Auto SUV 30cm
539 Kč 479 Kč

Auto policie SUV na volnoběh se světelnými a zvukovými efekty. Postarej se o pořádek mezi hračkami ve svém pokojíčku a braň zákon. Zapni maják a buď i ty tím správným policistou.

Dickie AS Vrtulník 18 cm
259 Kč 219 Kč

Záchranářský vrtulník se zvukovým a světelným efektem, na volnoběh. Létání je snem každého kluka. Vydej se k případu a zachraň své hračky z míst, kam se auto nedostane.

Dickie Vysílačky Walkie Talkie Outdoor
579 Kč 429 Kč

Dětské modré vysílačky jsou super dárkem pro všechny malé špiony. Vysílačky mají dosah až 250 m v otevřeném prostoru. Vysílačky pracují na frekvenci 433 MHz. Rušení šumu.

Dickie Kloubové nákladní auto Volvo 23 cm
349 Kč 289 Kč

Novinka

Kloubové nákladní auto v licenci Volvo je na volnoběh. Má manuálně pohyblivý nákladový prostor. Toto auto si poradí i s velmi těžkým nákladem. Světelné a zvukové efekty.

Dickie RC Bořek Autojeřáb Lůďa Single Drive, 1kan
549 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autajeřáb Lůďa na dálkové ovládání. Jednoho z kamarádů Bořka stavitele můžeš mít doma i ty. Jednoduché ovládání, se kterým si užiješ spoustu legrace. Nastartuj a jeď.

Dickie Ambulance Iveco, česká verze, 18 cm
329 Kč 279 Kč

Novinka

Auto ambulance je na volnoběh a má české nápisy. Nosítka pro pacienty jsou součástí balení. Auto má otevírací zadní dveře pro snadnější převážení nemocných pacientů.

Dickie AS Popelářské auto 15 cm
269 Kč 219 Kč

Popelářské auto na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Udělej si pořádek ve svém pokojíčku pomocí auta, které nelze přehlédnout.

Dickie Auto SOS česká verze, záchranná služba
299 Kč 259 Kč

Auto složek záchranných sborů na setrvačník se světelným a zvukovým efektem. Vydej se k případu, zapni maják a sirénu, ať tě cestou nikdo nepřehlédne. Buď připraven!

Dickie SOS Team Set 3 ks, česká verze
349 Kč 279 Kč

Novinka

Tento set dopravních prostředků obsahuje 3 auta. Všechna auta jsou připravena do akce. Balení obsahuje policejní, hasičské auto a auto ambulance. Auta jsou na setrvačník.

Dickie Auto Midnight Racer
259 Kč 209 Kč

Autíčko na zpětné natažení se zvukem a hudbou. Pěkný závoďák, který nadchne každého malého kluka. Pořiď si i ty toho svého a jezdi jako o závod.

Dickie RC Požárník Sam člun Titan 1:16
1 599 Kč 1 249 Kč

Máte doma malého hasiče? Člun na dálkové ovládání v designu požárník Sam je netradiční hračkou, která zpestří všechny vodní radovánky. Veselý design a vodní dělo na přídi se bude líbit všem nadšeným požárníkům.

Dickie Kufřík kamion s příslušenstvím
879 Kč

Kamion s příslušenstvím – kufřík Velká souprava dopravních prostředků v kufříku ve tvaru kamionu je ideálním dárkem pro všechny malé nadšence do pozemní i vzdušné dopravy. Obsahuje sedm kovových autíček, nákladní auto a vrtulník. S manuální vystřelovací funkcí z kabiny kamionu.

Dickie Auto Happy popelářské 25 cm
599 Kč

Auto Happy popelářské 25 cm Oranžové popelářské auto z řady Happy s motorizovanou jízdou vpřed a vzad, možnost i volného pohybu. Zmenšená verze skutečného nákladního automobilu Scania. Světelný a zvukový efekt. Manuálně ovládaná korba (otevírání a náklon).

Dickie Letiště hrací set

Dickie Letiště hrací set

Hodnocení: 3,7
319 Kč 259 Kč

Letiště hrací set. Nyní máš možnost dostat se do útrob vzletového prostoru jako nikdy předtím. Vzlétní, zajisti servis celého letiště a užij si spoustu zábavy.

Dickie RC Transformers Turbo Racer Sideswipe
1 099 Kč 819 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Auto na dálkové ovládání Transformers RC Turbo Racer Sideswipe nadchne nejen všechny fanoušky tohoto žánru. Autíčko je vyrobeno z odolného plastu, má podsvícené ráfky kol a kapotu a nechybí funkce turbo.

Společnost Simba Toys založil v roce 1982 pan Fritz Sieber se svým synem a 5 zaměstnanci. V roce 1993 se přidala společnost Dickie Toys a časem i další firmy jako – Eichhorn, BIG, Smoby, Majorette. Díky fúzi SIMBA-DICKIE-GROUP nyní obsahuje několik úspěšných nezávislých společností, které pokrývají všechny oblasti trhu s hračkami. Společnost se tak stává jedním z největších světových výrobců hraček. Dnes má společnost pobočky ve více než 22 zemích po celém světě.

V sortimentu Dickie Toys naleznete hračky zejména pro chlapce všech věkových kategorií – auta záchranných složek, do terénu i města, zemědělská i stavební, letadla, vysílačky, RC modely, garáže atd.

Společnost Simba Toys založil v roce 1982 pan Fritz Sieber se svým synem a 5 zaměstnanci. V roce 1993 se přidala společnost Dickie Toys a časem i další firmy jako – Eichhorn, BIG, Smoby, Majorette. Díky fúzi SIMBA-DICKIE-GROUP nyní obsahuje několik úspěšných nezávislých společností, které pokrývají všechny oblasti trhu s hračkami. Společnost se tak stává jedním z největších světových výrobců hraček. Dnes má společnost pobočky ve více než 22 zemích po celém světě.

V sortimentu Dickie Toys naleznete hračky zejména pro chlapce všech věkových kategorií – auta záchranných složek, do terénu i města, zemědělská i stavební, letadla, vysílačky, RC modely, garáže atd.